[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ApostolosG13

Νεοφερμένος

Ο ApostolosG13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ποσο πιστευετε οτι θα πιασει το τμημα πολιτικων επιστημων στη Κομοτηνη ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Όντως Ρόδο μας βλέπω:D
μερα με τη μερα το βαζω ολο και περισσοτερο στο μυαλουδακι μου!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter13

Νεοφερμένος

Ο Hunter13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια μια ερωτηση και ας μου απαντησει καποιος παρακαλω που γνωριζει...

Το τμημα ΗΜΜΥ στην επαρχια στην πατρα (που ονομαζεται ΗΜΤΥ Btw) υπαρχει περιπτωσει να πεσει πανω απο 300 μορια?


Και εγω για το ιδιο τμημα ενδιαφερομαι.ελπιζω να πεσει 300 μορια.για την ακριβεια 318 :hmm:
επισης ποσο πιστευετε οτι μπορει να πεσει η βαση της φαρμακευτικης πατρας? στο 3ο εχω 17661
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
εγώ αν κατάλαβα κάτι... είναι πως ο κάθε ένας λέει το μακρύ του και το κοντό του.
Είτε είναι σε site είτε σε εφημερίδα... οτι νά'ναι πια!!

μονο να περιμένουμε μέχρι τον Αυγουστο μπορουμε! :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
εγώ αν κατάλαβα κάτι... είναι πως ο κάθε ένας λέει το μακρύ του και το κοντό του.
Είτε είναι σε site είτε σε εφημερίδα... οτι νά'ναι πια!!

μονο να περιμένουμε μέχρι τον Αυγουστο μπορουμε! :( :(
Καλά αυτό εννοείται μην ακούτε κανέναν παιδιά. οι περισσότεροι λένε βλακείες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Πτώση 700 μορίων στις πολυτεχνικές της περιφέρειας λίγο μεγάλη, ε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Και εγω για το ιδιο τμημα ενδιαφερομαι.ελπιζω να πεσει 300 μορια.για την ακριβεια 318 :hmm:
επισης ποσο πιστευετε οτι μπορει να πεσει η βαση της φαρμακευτικης πατρας? στο 3ο εχω 17661

Lol εγω 303 :Ρ Για φαρμακευτικη πατρας θες περιπου 600 μορια ..Δεν ειναι απιθανο πιστευω αλλα δυσκολο γιατι λενε οτι θα ειναι στο 3ο μικροτερη πτωση...Παντως στο ΗΜΤΥ λεω οτι θα πεσει καπου στα 400-500 ορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Και εγω για το ιδιο τμημα ενδιαφερομαι.ελπιζω να πεσει 300 μορια.για την ακριβεια 318 :hmm:
επισης ποσο πιστευετε οτι μπορει να πεσει η βαση της φαρμακευτικης πατρας? στο 3ο εχω 17661
τι να πω κι εγώ που θέλω να πέσει 775 μόρια?χλωμό το κόβω!όσο για την φαρμακευτική πάτρας πέρσι είχε 18034...πιστεύω δε θα πέσει πάρα πολύ...γύρω στα 100-200 μόρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Lol εγω 303 :Ρ Για φαρμακευτικη πατρας θες περιπου 600 μορια ..Δεν ειναι απιθανο πιστευω αλλα δυσκολο γιατι λενε οτι θα ειναι στο 3ο μικροτερη πτωση...Παντως στο ΗΜΤΥ λεω οτι θα πεσει καπου στα 400-500 ορια

μην ξεχνατε οτι ειναι ηδη χαμηλα η βαση εισαγωγης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
μην ξεχνατε οτι ειναι ηδη χαμηλα η βαση εισαγωγης...
Ναι..αυτό είναι που μας ανησυχεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ειμαι μονο 150 μορια πανω απο την ιατρικη ΘΡΑΚΗΣ!!!!! καιγομαιιιιιιιιιιιι !!!!!!!πωωω λετε να τ χασω?????? :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ειμαι μονο 150 μορια πανω απο την ιατρικη ΘΡΑΚΗΣ!!!!! καιγομαιιιιιιιιιιιι !!!!!!!πωωω λετε να τ χασω?????? :( :( :(

Ναι, χαμένη επιλογή πάνε σε κανένα ΤΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.

thorin

Νεοφερμένος

Ο thorin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
με 17060 τριτεκνοσ πιστευεται περναιει καποιοσ ηλεκτρολογουσ πατρασ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Edomustang

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ιατρική Ιωαννίνων πώς την κόβετε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
λολ δεν φάνηκε ότι έκανα πλάκα?

για το τει φανηκε !! για το αλλο οχι γτ πιστευω πως θα αναιβουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εντύπωση μου κάνουν όσα διαβάζω. Τσάμπα, δηλαδή, τόσος ντόρος για τη Φυσική κατ., την Έκθεση και τα επιλεγόμενα.
Όλα καλά πήγαν, τελικά, και θα ανέβουν οι βάσεις; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εντύπωση μου κάνουν όσα διαβάζω. Τσάμπα, δηλαδή, τόσος ντόρος για τη Φυσική κατ., την Έκθεση και τα επιλεγόμενα.
Όλα καλά πήγαν, τελικά, και θα ανέβουν οι βάσεις; :confused:

2o και 4ο θα έχουν πτώσεις. Στην καλύτερη να μείνουν σταθερές οι βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top