[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
και εγω περιμενω να βγουν τα αγγλικα...αλλα πιστευω οτι και με ενα 13.5-14 στη χειροτερη να εχω γραψει στα αγγλικα παλι πρεπει να πιανω την αγγλικη θεσσαλονικης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
και εγω περιμενω να βγουν τα αγγλικα...αλλα πιστευω οτι και με ενα 13.5-14 στη χειροτερη να εχω γραψει στα αγγλικα παλι πρεπει να πιανω την αγγλικη θεσσαλονικης :P






μια χαρα εισαι ;)

λενε για ανοδο ρε γμτ.....αλλα ποσο ν ανεβουν οι βασεις ??? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
μια χαρα εισαι ;)

λενε για ανοδο ρε γμτ.....αλλα ποσο ν ανεβουν οι βασεις ??? :hmm:

εε ποσο ανοδο πια...αντε να ανεβουν και 100-200 μορια...δεν πιστευω πιο πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
εε ποσο ανοδο πια...αντε να ανεβουν και 100-200 μορια...δεν πιστευω πιο πολυ!


κ γω ετσι λεω..μας εχουν τρελανει πια.....ο ενας λεει ετσι ο αλλος αλλιως....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!Ποια η άποψη σας για τη βάση Πληροφορική Θεσσαλονίκης?Πέρσι είχε 16300 περίπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
35 θέσεις πολυτέκνων στη νομική Αθήνας πιάνω μια θέση εγώ πιστεύω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos13

Νεοφερμένος

Ο Jimakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδια μηχανολογοι μηχανικοι εμπ δεν υπαρχει περιπτωση να μην πεσουν 13 μορια ετσι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το έχει παραθέσει κάποιος,,, https://wwk.kathimerini.gr/kath/edition/gif/010712s29.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kon star pes

Νεοφερμένος

Ο kon star pes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το έχει παραθέσει κάποιος,,, https://wwk.kathimerini.gr/kath/edition/gif/010712s29.jpg
Ασε, να μην το βλέπω... Ανεβαίνουν πόλύ τα παιδαγωγικά...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ασε, να μην το βλέπω... Ανεβαίνουν πόλύ τα παιδαγωγικά...:mad:
Παιδιά τα παιδαγωγικά θα πέσουν τρελά......Εγώ μέχρι τώρα δεν έχω ακουσει κανέναν να έχει δηλώσεις δάσκαλος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kon star pes

Νεοφερμένος

Ο kon star pes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
με τις εκτιμησεις του edu4u παει η κρητη και για πολυ:/:
με βλεπω στη ροδο.:worry:
Όντως Ρόδο μας βλέπω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανώνυμος00:00

Νεοφερμένος

Ο Ανώνυμος00:00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σχετικά με το ΗΜΜΥ του ΑΠΘ πιστεύετε ότι θα πέσουν οι βάσεις?

Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε από το θέμα Επιλογή σχολής: Βοήθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το έχει παραθέσει κάποιος,,, https://wwk.kathimerini.gr/kath/edition/gif/010712s29.jpg

μπα...δεν νομιζω να ανεβουν τοσο πολυ στ 1 πεδιο..με τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteriss

Νεοφερμένος

Ο asteriss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Με ποια λογικη τοσο πανω τα Παιδαγωγικα της περιφερειας στην Καθημερινη δε μπορω να καταλαβω.
Λεει και για αποκλιση 150 μορια πανω-κατω, δηλαδη ειναι και σιγουροι :P
Μαλλον πολυ φοβαμαι οτι παιζουν με τα νευρα μας και δεν ειναι καλο αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Με ποια λογικη τοσο πανω τα Παιδαγωγικα της περιφερειας στην Καθημερινη δε μπορω να καταλαβω.
Λεει και για αποκλιση 150 μορια πανω-κατω, δηλαδη ειναι και σιγουροι :P
Μαλλον πολυ φοβαμαι οτι παιζουν με τα νευρα μας και δεν ειναι καλο αυτο.

γιατι το παιδαγωγικο απθ στα 18.200?? πιο πολυ και απο τη νομικη θρακης(18.050) ?? ο,τι ναναι γραφουν πραγματικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Παιδιά, δε θα ανέβουν τόσο πολύ οι βάσεις στο 1ο πεδίο.
Μπορείτε να συγκρίνετε τις βάσεις με του 2010 και του 2009, που οι αριστούχοι ήταν πολύ περισσότεροι, για να καταλάβετε τι εννοώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Παιδιά, δε θα ανέβουν τόσο πολύ οι βάσεις στο 1ο πεδίο.
Μπορείτε να συγκρίνετε τις βάσεις με το 2010 και το 2009, που οι αριστούχοι ήταν πολύ περισσότεροι, για να καταλάβετε τι εννοώ.

το ελπιζω..γιατι προς στιγμην κατατρομαξα με αυτα που ειδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
παιδια καμια εκτιμηση για ιατρικη ιωαννινων? εχω τον κολητο μου που περιμενει αποτλεσματα

Ευχαριστω εκ των πρωτερων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σχετικά με το ΗΜΜΥ του ΑΠΘ πιστεύετε ότι θα πέσουν οι βάσεις?

Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε από το θέμα Επιλογή σχολής: Βοήθεια

Ελπίζω να πέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Παιδια μια ερωτηση και ας μου απαντησει καποιος παρακαλω που γνωριζει...

Το τμημα ΗΜΜΥ στην επαρχια στην πατρα (που ονομαζεται ΗΜΤΥ Btw) υπαρχει περιπτωσει να πεσει πανω απο 300 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top