[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
κάτι άσχετο μα αναφορικά με το CEID πιστεύεται πως θα πέσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
για οικονομικες σχολες θεσαλλονικης τι πιστευετε??

με 15750 στο 5ο πιστευετε πιανω απθ?????



Κατα 99.9% ναι.
15845 εχω εγω.Μαλλον θα μαστε συμφοιτητες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billck2

Νεοφερμένος

Ο billck2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Κατα 99.9% ναι.
15845 εχω εγω.Μαλλον θα μαστε συμφοιτητες.:)

ακουσα για ανοδο εως και 500 μορια 5ο σε οικονομικες σχολες γι αυτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν υπαρχει περιπτωση για τοσο μεγαλη ανοδο.:)
Καταρχας οι αριστουχοι στο 5ο μπορει να αυξηθηκαν στο ΑΟΘ,στης Γενικης ομως παρεμειναν στασιμοι στα περσινα επιπεδα.Επιπλεον εχουμε μια μειωση της ταξης του 6% στα παιδια που εξεταστηκαν.Συν τοις αλλοις,οι βασεις θα επηρεαστουν και απο τις κακες επιδοσεις στα αλλα μαθηματα(οι οποιες ειναι στα περσινα επιπεδα αλλα παλι κακες ειναι σε σχεση με αλλες χρονιες).Tελος οι θεωρητικοι που πηραν ΑΟΘ και Μαθηματικα Γενικης,τουλαχιστον σε επιπεδο της δικης μας περιφερειας,υποθετω και πανελλαδικα ειναι κατα πολλοι λιγοτεροι σε σχεση με περσι.Επομενως η οποια ανοδος συγκρατειται.
100-200 μορια το πολυ να ανεβουν καταληγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billck2

Νεοφερμένος

Ο billck2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Δεν υπαρχει περιπτωση για τοσο μεγαλη ανοδο.:)
Καταρχας οι αριστουχοι στο 5ο μπορει να αυξηθηκαν στο ΑΟΘ,στης Γενικης ομως παρεμειναν στασιμοι στα περσινα επιπεδα.Επιπλεον εχουμε μια μειωση της ταξης του 6% στα παιδια που εξεταστηκαν.Συν τοις αλλοις,οι βασεις θα επηρεαστουν και απο τις κακες επιδοσεις στα αλλα μαθηματα(οι οποιες ειναι στα περσινα επιπεδα αλλα παλι κακες ειναι σε σχεση με αλλες χρονιες).Tελος οι θεωρητικοι που πηραν ΑΟΘ και Μαθηματικα Γενικης,τουλαχιστον σε επιπεδο της δικης μας περιφερειας,υποθετω και πανελλαδικα ειναι κατα πολλοι λιγοτεροι σε σχεση με περσι.Επομενως η οποια ανοδος συγκρατειται.
100-200 μορια το πολυ να ανεβουν καταληγω.
ειναι αναλογα και με την ζητηση ομως αν και αυξηθηκαν και οι θεσεις φετος.... βασικα κτ ακυρο μηπως εισαι απο κοζανη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι απο Κοζανη ειμαι.:)
Βασικα το μειγμα ειναι εκρηκτικο,για αυτο και δεν βγαζουν κιχ οι Κασσανδρες.Εμπλεκονται πολλοι παραγοντες ειδικα και φετος.Παντως η δικη μου διαισθηση λεει οτι πανω απο 200 μορια δεν νομιζω να ανεβουν τα οικονομικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billck2

Νεοφερμένος

Ο billck2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ναι απο Κοζανη ειμαι.:)
Βασικα το μειγμα ειναι εκρηκτικο,για αυτο και δεν βγαζουν κιχ οι Κασσανδρες.Εμπλεκονται πολλοι παραγοντες ειδικα και φετος.Παντως η δικη μου διαισθηση λεει οτι πανω απο 200 μορια δεν νομιζω να ανεβουν τα οικονομικα.

αχαχχαχαχαχαχχαχα εισαι αυτος που σου μιλουσα fb ρε που εγραφες στη σελιδα με τα αποτελεσματα για τις πανελληνιες ... θυμασαι?? (οτι να ναι:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λολ.Και χαρηκα οτι βρηκα και τριτο ατομο για ΑΠΘ.:P
Πολλοι λιγοι ρε φιλε για οικονομικα φετος στη Θεσσαλονικη,τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billck2

Νεοφερμένος

Ο billck2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Λολ.Και χαρηκα οτι βρηκα και τριτο ατομο για ΑΠΘ.:P
Πολλοι λιγοι ρε φιλε για οικονομικα φετος στη Θεσσαλονικη,τι να πω...
το οτι δν βλεπεις εδω πολλα ατομα.. δν σημαινει κτ.. στο σχολειο μου εχω 5-6 περιπου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
το οτι δν βλεπεις εδω πολλα ατομα.. δν σημαινει κτ.. στο σχολειο μου εχω 5-6 περιπου....
Και στο δικο μου 5 ατομα σιγουρα περναμε σε καποιο οικονομικο τμημα Θεσσαλονικη.
Αλλοι ΛΟΧΡΗ,αλλοι ΟΔΕ ΠΑΜΑΚ,αλλοι Οικονομικο ΠΑΜΑΚ και γω λογικα Οικονομικο ΑΠΘ.
Ειναι αναλογως τις φουρνιες των μαθητων.Εμεις ειχαμε βροχη απο 20αρια και γενικα 5/6 γραψαν 18 και ανω.:)
Αλλα σε γενικες γραμμες αυτη η μεγαλη ταση για Θεσσαλονικη δεν υπαρχει.Ολοι θελουν ΑΣΟΕΕ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billck2

Νεοφερμένος

Ο billck2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Και στο δικο μου 5 ατομα σιγουρα περναμε σε καποιο οικονομικο τμημα Θεσσαλονικη.
Αλλοι ΛΟΧΡΗ,αλλοι ΟΔΕ ΠΑΜΑΚ,αλλοι Οικονομικο ΠΑΜΑΚ και γω λογικα Οικονομικο ΑΠΘ.
Ειναι αναλογως τις φουρνιες των μαθητων.Εμεις ειχαμε βροχη απο 20αρια και γενικα 5/6 γραψαν 18 και ανω.:)
Αλλα σε γενικες γραμμες αυτη η μεγαλη ταση για Θεσσαλονικη δεν υπαρχει.Ολοι θελουν ΑΣΟΕΕ.:P

δν πιστευω να ανεβει πανω απο 500 μορια και να την χασω.. βασικα ειμαι και ειδ.κατ τριτεκνος... αλλα νομιζω το απθ παιρνει +3 ατομα σ αυτη τν κατηγορια:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Λολ.Και χαρηκα οτι βρηκα και τριτο ατομο για ΑΠΘ.:P
Πολλοι λιγοι ρε φιλε για οικονομικα φετος στη Θεσσαλονικη,τι να πω...

Αν δεν περασω πληροφορικη θεσσαλονικης(αν ανεβει δηλ 500+ μορια) τοτε count on me :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
δν πιστευω να ανεβει πανω απο 500 μορια και να την χασω.. βασικα ειμαι και ειδ.κατ τριτεκνος... αλλα νομιζω το απθ παιρνει +3 ατομα σ αυτη τν κατηγορια:whistle:

Μην σκας.Κατα πολυ μεγαλη πιθανοτητα εισαι μεσα.
Αν δεν περασω πληροφορικη θεσσαλονικης(αν ανεβει δηλ 500+ μορια) τοτε count on me :P

Γινεσαι υπερβολικος.Αν ειναι να ανεβουν 500 μορια στο 2ο-4ο,εμεις να αρχισουμε τα ευχελαια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos13

Νεοφερμένος

Ο Jimakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδια με 18686 μπαινω λετε στους μηχανολογους μηχανικους εμπ;; ειναι 18699... πιστευω θα πεσει 13 μορια... τι λετε;;; σκεφτομαι και για ηλεκτρολογους σε περιπτωση που ειμαι πολυ τυχερος και τς πιασω, αλλα ειναι 250 μορια πανω περιπου... Ειμαι βεβαια και σε κατηγορια με κοινωνικα κριτηρια αλλα και παλι δν νομιζω... Τι λετε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κυριάκος1204

Νεοφερμένος

Ο κυριάκος1204 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδιά για τις περιζήτητες ιατρικές σχολές τι γίνεται τελικά? Μερικοί λένε πως θα ανέβουν κιόλας. Κρίμα γιατί είμαι +30 από την ιατρική θεσσαλονίκης. Με 18971 είναι κρίμα να την χάσω στα 30-40 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Παιδιά για τις περιζήτητες ιατρικές σχολές τι γίνεται τελικά? Μερικοί λένε πως θα ανέβουν κιόλας. Κρίμα γιατί είμαι +30 από την ιατρική θεσσαλονίκης. Με 18971 είναι κρίμα να την χάσω στα 30-40 μόρια.

Δεν θα ανεβουν ρε φιλε,κουλαρε μεσα εισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά για τις περιζήτητες ιατρικές σχολές τι γίνεται τελικά? Μερικοί λένε πως θα ανέβουν κιόλας. Κρίμα γιατί είμαι +30 από την ιατρική θεσσαλονίκης. Με 18971 είναι κρίμα να την χάσω στα 30-40 μόρια.

φιλε μου στην ιδια θεση ειμαι κι εγω μαζι και με εναν φιλο μου...ειμαι στα 19018 κι αυτοσ στα 18987...και οι δυο εχουμε μετα την θεσσαλονικη την αλεξανδρουπολη...θελουμε να ελπιζουμε πως δεν θα ανεβουν...απολαυσε το καλοκαιρι σου μωρε και το ξαναβλεπεις τελη αυγουστου...καλο καλοκαιρι λοιπον συναδελφε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
https://edu4u.gr/Comments.aspx?qId=14726 Οριστε μερικες εκτιμησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Μακάρι να έχω κάτι απ΄αυτά... Ολοι λένε ότι οι αριστουχοι είναι πολλοί φέτος και αγχώνομαι...

περνας σου λεω. μην σκας. απολαυσε το καλοκαιρι. τουλαχιστον αν δεν μπουμε στη σχολη που θελουμε να εχουμε περασει ενα γαμ*το καλοκαιρι:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
με τις εκτιμησεις του edu4u παει η κρητη και για πολυ:/:
με βλεπω στη ροδο.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top