[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Παίδες έχω ξαναρωτήσει αλλά κανείς δεν μου είπε...
Είμαι 66 μόρια πάνω απο την Στατιστική του Οικονομικού Αθηνών... (2ο πεδίο)

λέτε να κάνει καμιά στραβή, να ανέβει και να τη χάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
τεχνολογια τροφιμων ΓΠΑ γενικη σειρα και κοινωνικα κριτηρια ποσο πιστευετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
μπορεί να μου πεί κάποιος εκτιμήσεις για τις βάσεις Οικονομικων Βόλου, Ρεθύμνου και Ιωαννίνων ?

ευχαριστώ!

Παίδες έχω ξαναρωτήσει αλλά κανείς δεν μου είπε...
Είμαι 66 μόρια πάνω απο την Στατιστική του Οικονομικού Αθηνών... (2ο πεδίο)

λέτε να κάνει καμιά στραβή, να ανέβει και να τη χάσω;

Καλησπέρα!

κοίτα, πολλά ακούγονται,.. λένε ότι αθηνα μάλλον θα ανέβουν λίγο οι βάσεις! εξαρτάται κ απο τη ζήτηση της σχολης! οπότε ο,τι και να σου πούμε είναι λάθος!

κατά την άποψή μου, οι βάσεις θα πέσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Παίδες έχω ξαναρωτήσει αλλά κανείς δεν μου είπε...
Είμαι 66 μόρια πάνω απο την Στατιστική του Οικονομικού Αθηνών... (2ο πεδίο)

λέτε να κάνει καμιά στραβή, να ανέβει και να τη χάσω;

Αθηνα ειναι περιεργα τα πραματα φετος επειδη πολλοι δεν δηλωνουν επαρχια λογω οικονομικων προβληματων ,κατα την γνωμη μου καποια θα πεσουν λιγο ,καποια θα ανεβουν λιγο και καποια θα μεινουν σταθερα,αναγκαστικα θα πρεπει να περιμενουμε μεχρι τον αυγουστο. Και εγω ειμαι 20 μορια κατω απο βιολογια αθηνας και δεν ξερω τι θα γινει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αθηνα ειναι περιεργα τα πραματα φετος επειδη πολλοι δεν δηλωνουν επαρχια λογω οικονομικων προβληματων ,κατα την γνωμη μου καποια θα πεσουν λιγο ,καποια θα ανεβουν λιγο και καποια θα μεινουν σταθερα,αναγκαστικα θα πρεπει να περιμενουμε μεχρι τον αυγουστο. Και εγω ειμαι 20 μορια κατω απο βιολογια αθηνας και δεν ξερω τι θα γινει :/:

To Λογικό δηλαδή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takisss

Νεοφερμένος

Ο takisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Το να πεσει δηλαδη μια σχολη στην Αθηνα στα -~1000 μορια το λετε απιθανο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Το να πεσει δηλαδη μια σχολη στην Αθηνα στα -~1000 μορια το λετε απιθανο;
Ναι,κριμα ειχαμε δυσκολα θεματα αλλα ατυχη γενια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εβγαλα 16.750 μορια και θελω να περασω ή φπψ αθηνας (16033) ή ιστορικο αρχαιολογικο αθηνας (16431) εχω ελπιδες ή θα ανεβουν τοσο πολυ οι βασεις στο 1ο επιστημονικο πεδιο ?/! :( θελω αν μπορειτε συντομα απαντηση γιατι αυριο θα κανω το μηχανογραφικο μου !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takisss

Νεοφερμένος

Ο takisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ρε παιδια , επειδη δεν το παρακολουθουσα , περισι η κατασταση δεν ηταν παρομοια ? και τοτε κριση ειχαμε ..και τοτε δυσκολα θεματα ειχαμε..Ολοι μιλαγαν για πτωση..Αλλα τετοια πτωση περιμενε κανεις ; (3000 μορια σχολες πληροφορικης πχ.) Πειτε μου λιγο , γιατι δεν τα παρακολουθουσα περισυ [δεν με ενδιεφερε κι ολας :P )

Με αυτη τη λογικη (του να μεινουν σταθερες καιι αλλες να αυξηθουν ) το 1ο πεδιο τι θα κανει;

@vasiliskiolas πιστευω πιανεις την πρωτη σιγουρα , τωρα για την δευτερη ιιισως..αλλα εννοειται οτι δηλωνεις και τις 2 ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ρε παιδια , επειδη δεν το παρακολουθουσα , περισι η κατασταση δεν ηταν παρομοια ? και τοτε κριση ειχαμε ..και τοτε δυσκολα θεματα ειχαμε..Ολοι μιλαγαν για πτωση..Αλλα τετοια πτωση περιμενε κανεις ; (3000 μορια σχολες πληροφορικης πχ.) Πειτε μου λιγο , γιατι δεν τα παρακολουθουσα περισυ [δεν με ενδιεφερε κι ολας :P )

Με αυτη τη λογικη (του να μεινουν σταθερες καιι αλλες να αυξηθουν ) το 1ο πεδιο τι θα κανει;

@vasiliskiolas πιστευω πιανεις την πρωτη σιγουρα , τωρα για την δευτερη ιιισως..αλλα εννοειται οτι δηλωνεις και τις 2 ..

Εισαι σωστος αλλα τα στατιστικα του υπουργειο μας ξαφνιασαν δυσαρεστα...
Για παραδειγμα στην περιοχη μου εχουμε καθε χρονο λιγους που βγαζουν υψηλα μορια ή εστω ικανοποιητικα,φετος ομως εγινε το κατι αλλο με τις υψηλες βαθμολογιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Εισαι σωστος αλλα τα στατιστικα του υπουργειο μας ξαφνιασαν δυσαρεστα...
Για παραδειγμα στην περιοχη μου εχουμε καθε χρονο λιγους που βγαζουν υψηλα μορια ή εστω ικανοποιητικα,φετος ομως εγινε το κατι αλλο με τις υψηλες βαθμολογιες...
στην περιοχή σου ή γενικότερα; μπορεί να έτυχε, βρε αδερφέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
στην περιοχή σου ή γενικότερα; μπορεί να έτυχε, βρε αδερφέ!

Στην περιοχη μου αλλα και στα γυρω χωρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Όσον αφορά τη ζήτηση στην αστυνομία και στρατό θεωρείτε ότι έχει αυξηθεί φέτος σε σύγκριση με πέρυσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna.b94

Νεοφερμένος

Η anna.b94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Είμαι 25 μόρια πάνω από την περσινή βάση της Χρηματ.&Τραπεζικής Διοικητικής στο ΠΑΠΕΙ.Το πιάνω λέτε;
Αλλού διαβάζω για πτωτικές τάσεις των βάσεων του 5ου πεδίου, αλλού για αύξηση,έχω μπερδευτεί!!
Έτσι κι αλλιώς θα το βάλω πρώτη επιλογή, απλά θα ήταν τόσο ωραίο να ήξερα εκ των προτέρων που βρίσκομαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIANNIS511

Νεοφερμένος

Ο GIANNIS511 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Φέτος έδωσα για δεύτερη φορά. Αν δεν περάσω στη σχολή που θέλω (Νομική), υπάρχει περίπτωση να με διαγράψουν αυτόματα από τη σχολή στην οποία έχω ήδη περάσει εξαιτίας νέου μηχανογραφικού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Παίδες έχω ξαναρωτήσει αλλά κανείς δεν μου είπε...
Είμαι 66 μόρια πάνω απο την Στατιστική του Οικονομικού Αθηνών... (2ο πεδίο)

λέτε να κάνει καμιά στραβή, να ανέβει και να τη χάσω;


Παιζεται αν το πιανεις ή οχι,Παντως θα σου ελεγα ασε την Αθηνα και ελα Σαμο μαζι μου!Χαχαχα.Σοβαρα τωρα το τμημα στην Σαμο ειναι πιο εξιδανικευμενο και δεν εχει καθηγητες με υψηλο το κασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Παιζεται αν το πιανεις ή οχι,Παντως θα σου ελεγα ασε την Αθηνα και ελα Σαμο μαζι μου!Χαχαχα.Σοβαρα τωρα το τμημα στην Σαμο ειναι πιο εξιδανικευμενο και δεν εχει καθηγητες με υψηλο το κασε.
Μην προσηλυτίζετε τον κόσμο κύριος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Brainiac

Νεοφερμένος

Ο Mr.Brainiac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εβγαλα 16.750 μορια και θελω να περασω ή φπψ αθηνας (16033) ή ιστορικο αρχαιολογικο αθηνας (16431) εχω ελπιδες ή θα ανεβουν τοσο πολυ οι βασεις στο 1ο επιστημονικο πεδιο ?/! :( θελω αν μπορειτε συντομα απαντηση γιατι αυριο θα κανω το μηχανογραφικο μου !!
Και εγω θελω να περασω ιστορικο-αρχαιολογικο,αλλα εχω 16994 μορια.Λογικα θα το πιασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Μια φίλη μου (και πιθανή συμφοιτήτρια) είναι 3 μόρια κάτω από την κτηνιατρική ΑΠΘ... Καμία πρόβλεψη; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billck2

Νεοφερμένος

Ο billck2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
για οικονομικες σχολες θεσαλλονικης τι πιστευετε??

με 15750 στο 5ο πιστευετε πιανω απθ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top