[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evagelou

Νεοφερμένος

Ο evagelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπερα και παλι! κοιταζα αυτη την σχολη ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ) μου ειπαν πως βγαινεις
γεοπονος ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Ε καλά δεν θέλω ακριβώς να μαντέψει κάποιος πόσο θα πέσουν. Αλλά εκετίμηση ζητώ. Ας πούμε είχα διαβάσει πριν μέρες στο βήμα ότι οι φυσικοχημικομαθηματικές θα πέσουν 300-500 μόρια αλλά δεν το χω διαβάσει πουθενά αλλού! ΓΙα αυτό ρωτάω πιο πολύ!
Λες και ξέρουν κάτι στο Βήμα. Να πουλήσουν θέλουν. Εσύ βάλε αυτό που θες ανεξαρτήτως μορίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Καλησπερα και παλι! κοιταζα αυτη την σχολη ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ) μου ειπαν πως βγαινεις
γεοπονος ισχυει?

Όχι δεν ισχύει. Βγαίνεις ΠΕ-Περιβαλλοντολόγος.

Η αλήθεια είναι ότι είχε εκφραστεί το ενδιαφέρον για πτυχίο γεωπονικής πριν μερικά χρόνια, αλλά δεν εγκρίθηκε από το ΓΕΩΤ.Ε.Ε. και λοιπές γεωπονικές σχολές/πανεπιστήμια, γιατί το πρόγραμμα σπουδών της δεν συνάδει με αυτό των υπολοίπων (γεωπονικών) τμημάτων.

Γεωπονικά Τμήματα (δηλαδή πανεπιστήμιο) σήμερα έχουν τα ΓΠΑ, ΑΠΘ, ΠΘ (Βόλος), ΔΠΘ (Ορεστιάδα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ApostolosG13

Νεοφερμένος

Ο ApostolosG13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ΠΙστεύετε οτι μπορώ να περάσω στο Τμήμα Πολιτικών Επιστημών του Δ.Π.Θ. ????? Τα μόρια που έβγαλα είναι 11384 και δεν είμαι σίγουρος.Σημειωτέον,είμαι και στην ειδική κατηγορία:Ορφανοί η μη αναγνωρισθέντα τέκνα άγαμης μητέρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIANNIS511

Νεοφερμένος

Ο GIANNIS511 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ΠΙστεύετε οτι μπορώ να περάσω στο Τμήμα Πολιτικών Επιστημών του Δ.Π.Θ. ????? Τα μόρια που έβγαλα είναι 11384 και δεν είμαι σίγουρος.Σημειωτέον,είμαι και στην ειδική κατηγορία:Ορφανοί η μη αναγνωρισθέντα τέκνα άγαμης μητέρας
Κανονικά λογικά όχι, αλλά με την ειδική κατηγορία ίσως. Τίποτα πάντως δεν είναι σίγουρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
με 18,750 μόρια και όντας πολύτεκνος πιστεύετε πιάνω νομική αθήνας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stef1991

Νεοφερμένος

Ο stef1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!εχετε ακουσει τπτ για το αν θα πεσει το ιστορικο αρχαιολογικο θεσσαλονικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!εχετε ακουσει τπτ για το αν θα πεσει το ιστορικο αρχαιολογικο θεσσαλονικης?
Πέρυσι είχε 15.845. Πιστεύω θα περάσει τα 16000 μόρια τώρα....Επειδή είναι θεσσαλονίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIANNIS511

Νεοφερμένος

Ο GIANNIS511 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
με 18,750 μόρια και όντας πολύτεκνος πιστεύετε πιάνω νομική αθήνας ?

Νομίζω χαλαρά περνάς νομική αθήνας.

Με 17951 και κοινωνικό κριτήριο λέτε να περνάω νομική θράκης; Πέρσι η βάση ήταν στο 1883 και 17461 το κοινωνικό κριτήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagelou

Νεοφερμένος

Ο evagelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Όχι δεν ισχύει. Βγαίνεις ΠΕ-Περιβαλλοντολόγος.

Η αλήθεια είναι ότι είχε εκφραστεί το ενδιαφέρον για πτυχίο γεωπονικής πριν μερικά χρόνια, αλλά δεν εγκρίθηκε από το ΓΕΩΤ.Ε.Ε. και λοιπές γεωπονικές σχολές/πανεπιστήμια, γιατί το πρόγραμμα σπουδών της δεν συνάδει με αυτό των υπολοίπων (γεωπονικών) τμημάτων.

Γεωπονικά Τμήματα (δηλαδή πανεπιστήμιο) σήμερα έχουν τα ΓΠΑ, ΑΠΘ, ΠΘ (Βόλος), ΔΠΘ (Ορεστιάδα).
μαλιστα! δλδ τι εστι πε-περιβαλλοντολογος? εισαι κανονικος ? η μια κατασταση ειμαι κ δεν ειμαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIkolas99827

Νεοφερμένος

Ο NIkolas99827 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!εχετε ακουσει τπτ για το αν θα πεσει το ιστορικο αρχαιολογικο θεσσαλονικης?

σημερα στο σχολείο που πηγα κ συζητάγαμε με παιδια κ κα8ηγητές έλεγε μια υποδιευθύντρια που ασοχολειται χρόνια με πανελληνιες κ βασεις οτι οι μεσαιες σχολες 1ου πεδίου θα κινηθουν στα ιδια επιπεδα, οι ψηλες θα ανεβουν κ οι χαμηλες θα δεχθουν μικρη πιεση προς τα κατω
για αξιωματικών αστυνομίας καμια εκτιμηση;
περσι ειχε 17982 αλλα φετος εκοψαν 8εσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas original

Νεοφερμένος

Ο kostas original αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
με 14200 λετε πιανω αστυφυλακων??(ειμαι πολυτεκνος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
εγω εβγαλα 15806 μορια και ενδιαφερομαι για μεταφραστικο... υπολογιζω οτι θα βγαλω απο τα ειδικα καμια 3400 μορια επομενως παω στα 19200... περσι οι βαση στο μεταφραστικο ηταν 19197... τι λετε την πιανω? :P

Δεν νομίζω πως θα δηλώσουν και πολλά άτομα επαρχεία φέτος και δη Κέρκυρα, που δεν θα έχουμε δωρεάν σίτιση/στέγαση πλέον, οπότε αυξάνονται οι πιθανότητες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
δεν θα χω να φαω τζαμπα ???:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
δεν θα χω να φαω τζαμπα ???:eek:

Δεν το λες και φαγητό αυτό που σερβίρει η λέσχη μας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίτνα

Νεοφερμένος

Η ΄Οπως και της γιαγιάς :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Που μπορώ να δω βάσεις για το πολιτικο της Νομικης;Γιατί για την Νομική γενικά υπάρχει αλλά όχι για το Πολιτικό ξεχωριστα!Είναι πάνω απο 18 χιλιάδες;Έχω χαθεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIANNIS511

Νεοφερμένος

Ο GIANNIS511 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Που μπορώ να δω βάσεις για το πολιτικο της Νομικης;Γιατί για την Νομική γενικά υπάρχει αλλά όχι για το Πολιτικό ξεχωριστα!Είναι πάνω απο 18 χιλιάδες;Έχω χαθεί...
Μήπως εννοείς τη σχολή Πολιτικών Επιστημών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Που μπορώ να δω βάσεις για το πολιτικο της Νομικης;Γιατί για την Νομική γενικά υπάρχει αλλά όχι για το Πολιτικό ξεχωριστα!Είναι πάνω απο 18 χιλιάδες;Έχω χαθεί...

15966
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v90

Νεοφερμένος

Η v90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
με 18460 περναω νομικη κομοτηνης...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rhenium

Νεοφερμένος

Η Rhenium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
^^Περνάς!Φιλολογία Θεσ/νικης κανείς;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top