[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
οταν λετε οτι θα ανεβουν λιγο τι ενοειτε 500 μορια η καθε σχολη η και περισσοτερο.........

για 5ο πεδιο ενοω και για 2ο υπαρχει περιπτωση να ανεβει σχολη 1000 μορια αθηνα παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
να ρωτήσω Βολο οικονομικα παιζει να πέσει ? ή κρητης ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
μπορει καποιος με 18098 να μπει νομικη με ειδικη κατηγορια κοινωνικων κριτηριων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia1512

Νεοφερμένος

Η georgia1512 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
μπορει καποιος με 18098 να μπει νομικη με ειδικη κατηγορια κοινωνικων κριτηριων...

μπορει ανι μπορει και οχι εξαρταται απ τους βαθμουν των υπολοιπων που ανηκουν στην ιδια ειδικη κατηγορια με εσενα..παντως οι θεσεις που δινουν ειναι ελαχιστες..(απο 1 μεχρι 4!!)Με τα μορια που εχεις βγαλει ομως εισαι μεσα στη Νομικη
Κομοτηνης αν δεν ανεβει..και χωρις καν ειδικη κατηγορια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Tsig

Νεοφερμένος

Ο Kostas Tsig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
σας παρακαλω παιδια θα ηθελα μια πληροφορια για να συμπληρωσω επιτελους το μηχανογραφικο...το τμημα ηλεκτρολογων μηχανικων και τεχνολογιας Η/Υ στην Πατρα θα πεσει η βαση του???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Οταν λεμε θα ανεβουν δεν εννοουμε και 1000 μορια :P 100-500 μορια εχω διαβασει για 5ο πεδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Γεια σας,

έβγαλα 17.853 στο πρώτο.. Περνάω Ψυχολογία Θεσσαλονίκης πιστεύετε; ανήκω και σε ειδική κατηγορία > κοινωνικά κριτήρια...
17638 είχε πέρυσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELXANIA

Νεοφερμένος

Η ELXANIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Με περιπου 18600(μαζι με σχεδια) και τριτεκνος μπαινω αρχιτεκτονικη(Ξανθη ή Χανια);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Παιδιά ψάχνω και στο ίντερνετ με τις εκτιμήσεις αλλά πουθενά δεν βλέπω αυτό που ζητώ...Γι αυτό μπορεί να μου απαντήσει κάποιος που έτυχε να το διαβάσει πόσο μπορεί να πέσουν οι βάσεις στο χημικό απθ και στο χημικό ιωαννίνων;;; Όποιος γνωρίζει ας μου απαντήσει γιατί βρίσκομαι σε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ μεγάλο δίλλημα σχετικά με το χημικό απθ και το φυσικό απθ. Μπορεί το χημικό απθ να πέσει 500 μόρια;Για την ακρίβεια είμαι 336 μόρια κάτω από την περσινή βάση του χημικού απθ και 121 μόρια κάτω από την περσινή βάση του φυσικού απθ. Στην αρχή μου άρεζε πιο πολύ το φυσικό τώρα όμως με προσελκύει περισσότερο το χημικό.ΒΟΗΘΗΣΤΕ!! ΣΟΣΟΣΟΣΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Παιδιά ψάχνω και στο ίντερνετ με τις εκτιμήσεις αλλά πουθενά δεν βλέπω αυτό που ζητώ...Γι αυτό μπορεί να μου απαντήσει κάποιος που έτυχε να το διαβάσει πόσο μπορεί να πέσουν οι βάσεις στο χημικό απθ και στο χημικό ιωαννίνων;;; Όποιος γνωρίζει ας μου απαντήσει γιατί βρίσκομαι σε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ μεγάλο δίλλημα σχετικά με το χημικό απθ και το φυσικό απθ. Μπορεί το χημικό απθ να πέσει 500 μόρια;Για την ακρίβεια είμαι 336 μόρια κάτω από την περσινή βάση του χημικού απθ και 121 μόρια κάτω από την περσινή βάση του φυσικού απθ. Στην αρχή μου άρεζε πιο πολύ το φυσικό τώρα όμως με προσελκύει περισσότερο το χημικό.ΒΟΗΘΗΣΤΕ!! ΣΟΣΟΣΟΣΟΣ
Μόλις μύρισα τα νύχια μου, αλλά η βρώμα που έχουν πιάσει τόσες μέρες άκοφτα με εμπόδισε να βγάλω μια ξεκάθαρη εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fela

Νεοφερμένος

Η fela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας..είμαι καινούρια εδώ...Θα ήθελα και εγώ να μου πείτε την γνώμη σας..Έβγαλα 17.903 μόρια από τεχνολογική κατεύθυνση και ενδιαφέρομαι για Πολυτεχνείο Θεσ/νίκης και πιο συγκεκριμένα Μηχανολόγους Μηχανικούς.Πέρσι η βάση ήταν 18.204 χωρίς κοινωνικά κριτήρια..Πιστεύετε ότι θα περάσω?:redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
καλά αυτό δεν είναι λίγο κουλό ?

το έχω ακούσει κ εγώ αυτο!!..

είναι λιγότερα τα παιδια σ αυτο το πεδιο 6% σε συγκριση με πέρυσι, και δεν νμζω ότι ειναι τόσοι πολλοί οι αριστούχοι..

εμένα πάντως στο σχολείο μ οι περισσότεροι έβγαλαν κάτω απο 10000 μόρια..

Φέτος 1 στους 3 οι αριστούχοι,πέρυσι 1 στους 5.Άρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fela

Νεοφερμένος

Η fela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ανήκω και στις ειδικές κατηγορίες--κοινωνικά κριτήρια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Μόλις μύρισα τα νύχια μου, αλλά η βρώμα που έχουν πιάσει τόσες μέρες άκοφτα με εμπόδισε να βγάλω μια ξεκάθαρη εικόνα.

Καλά τώρα εγώ μιλάω σοβαρά κι εσύ κοροϊδεύεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Καλά τώρα εγώ μιλάω σοβαρά κι εσύ κοροϊδεύεις!:P
Κι εγώ σοβαρά μιλάω (περίπου). Κανείς δε μπορεί να ξέρει, ή να έχει έστω κάποια πληροφορία, αφού ούτε καν έχουν κατατεθεί τα μηχανογραφικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Το θεμα ειναι οτι δεν γνωριζω μεχρι που κατατασονται οι περιφερειες.Δηλαδη περιφερειες θεωρουνται ας πουμε μεσολογγι και χαλκιδα?

Ναι,ας πούμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Κι εγώ σοβαρά μιλάω (περίπου). Κανείς δε μπορεί να ξέρει, ή να έχει έστω κάποια πληροφορία, αφού ούτε καν έχουν κατατεθεί τα μηχανογραφικά.
Ε καλά δεν θέλω ακριβώς να μαντέψει κάποιος πόσο θα πέσουν. Αλλά εκετίμηση ζητώ. Ας πούμε είχα διαβάσει πριν μέρες στο βήμα ότι οι φυσικοχημικομαθηματικές θα πέσουν 300-500 μόρια αλλά δεν το χω διαβάσει πουθενά αλλού! ΓΙα αυτό ρωτάω πιο πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kon star pes

Νεοφερμένος

Ο kon star pes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εχεις σιγουρα παιδαγωγικο Ροδου και Αλεξαωδρουπολης οποτε μην αγχωνεσαι μελλοντικε δασκαλε...!!!
Μακάρι να έχω κάτι απ΄αυτά... Ολοι λένε ότι οι αριστουχοι είναι πολλοί φέτος και αγχώνομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
ποτε καποιος ειναι αριστουχος.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kon star pes

Νεοφερμένος

Ο kon star pes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ποτε καποιος ειναι αριστουχος.......
Δεν ξέρω, έτσι λένε πάντως .... ΧΑχαχαχαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top