[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nekpatra

Νεοφερμένος

Ο nekpatra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλή σας ημέρα και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και εύχομαι ολόψυχα να μπει ο καθένας ξεχωριστά στη σχολή που επιθυμεί. Θέλω να κάνω δύο ερωτησούλες και όποιος / -α έχει άποψη, ας μου απαντήσει. Η κόρη μου είναι θετική και έβγαλε 17146 και είναι τρίτεκνη. Πρώτη της επιλογή είναι η φαρμακευτική Πατρών, που πέρυσι είχε 18034 και η δεύτερη επιλογή της το ωιολογικό που πέρυσι είχε 17165. Το βιολογικό Πατρών λογικά το έχει πιάσει, υπάρχουν πιθανότητες να πιάσει και την φαρμακευτική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Καλή σας ημέρα και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και εύχομαι ολόψυχα να μπει ο καθένας ξεχωριστά στη σχολή που επιθυμεί. Θέλω να κάνω δύο ερωτησούλες και όποιος / -α έχει άποψη, ας μου απαντήσει. Η κόρη μου είναι θετική και έβγαλε 17146 και είναι τρίτεκνη. Πρώτη της επιλογή είναι η φαρμακευτική Πατρών, που πέρυσι είχε 18034 και η δεύτερη επιλογή της το ωιολογικό που πέρυσι είχε 17165. Το βιολογικό Πατρών λογικά το έχει πιάσει, υπάρχουν πιθανότητες να πιάσει και την φαρμακευτική;
πάντοτε θα υπάρχουν πιθανότητες,καλό είναι να τη δηλώσει πρώτη-πρώτη !!! άλλωστε με αυτά που έγιναν φέτος,μπορείτε να περιμένετε τα πάντα !αν δεν κάνω λάθος, σε κάποιες σχολές, όπως και οι Ιατρικές,οδοντιατρικές,φαρμακευτικές έχουν αυξηθεί οι θέσεις εισακτέων που αυτό σημαίνει μείωση βάσεων και άρα μείωση βάσεων και στις ειδικές κατηγορίες .
σας παραθέτω τις περσινές βάσεις για τρίτεκνους
φαρμακευτική Πάτρας : 17.818
βιολογία Πάτρας : 17.128
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nekpatra

Νεοφερμένος

Ο nekpatra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
σε ευχαριστς πολυ,φυσικα παντα ελπιζουμε...μακαρι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kon star pes

Νεοφερμένος

Ο kon star pes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
πιστευω στα ιδια με περυσι θα κυμανθουν



δε το γνωριζω αυτο:(




και εγω θεωρητικη ειμαι.. πιστευω Θεσσαλονικη ,Αθηνα , Πατρα, Ιωννινα δε θα κατεβουν.. ειδικα στις 2 πρωτες μπορει να δουμε και μικρη ανοδο... αλλα Ροδο ,Αλεξανδρουπολη ,Κρητη νομιζω θα υπαξει μια πτωση... βεβαια κανεις δε μπορει να ξερει με σιγουρια.. και εγω ο,τι μου λενε οι καθηγητες μου και ο΄τι διαβαζω σας λεω.. θα δουμε παιδια.. μην αγχωνεστε απλα απολαυστε το καλοκαιρι.. εμεις εχουμε και γαμο σημερα:clapup::clapup::clapup::whistle::whistle::whistle:



ποσα μορια εβγαλες??:hmm:
15942
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nekpatra

Νεοφερμένος

Ο nekpatra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αρα ο τελευταιοσ τριτεκνιασ μπορει να πιασει την σχολη με μορια που θα κυμανθουν καπου στα 17000 περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kon star pes

Νεοφερμένος

Ο kon star pes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Και στα δικά σου λοιπόν και καλή ξεκούραση από όλο αυτό που ζήσαμε.. Τουλάχιστον να περάσουμε Ρόδο να πάμε για κανα μπανάκι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nekpatra

Νεοφερμένος

Ο nekpatra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
μακαρι το ευχομαι και ευελπιστω,ειναι το ονειρο τησ η φαρμακευτικη,φυσικα μπορει και απο το βιολογικο να παει στην φαρμακευτικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
μακαρι το ευχομαι και ευελπιστω,ειναι το ονειρο τησ η φαρμακευτικη,φυσικα μπορει και απο το βιολογικο να παει στην φαρμακευτικη
της εύχομαι να γίνει το όνειρό της πραγματικότητα και οι 2 σχολές που επιθυμεί είναι υπέροχες !!
αυτό που είπατε να περάσει απο βιολογικό σε φαρμακευτική εννοείτε με κατατακτήριες αν δεν κάνω λάθος , έτσι ;; και αυτό μπορεί να γίνει, σωστά !! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nekpatra

Νεοφερμένος

Ο nekpatra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ κουκλα μου ναι με κατατακτηριεσ ακριβωσ

σε ευχαριστω βασιλη μακαρι ....

καλη συνεχεια σε ολους και ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω η σχολη ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ) ->14363 ποσο λετε να πεσει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kon star pes

Νεοφερμένος

Ο kon star pes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ολα τα site για πτώση μιλάνε, εν αντιθέσει με τις φιλοσοφικές και νομικές... Δεν ξέρω. Κι εγώ για Ρόδο σκέφτομαι που την ξεπερνάω 700 μόρια κι ελπίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Ολα τα site για πτώση μιλάνε, εν αντιθέσει με τις φιλοσοφικές και νομικές... Δεν ξέρω. Κι εγώ για Ρόδο σκέφτομαι που την ξεπερνάω 700 μόρια κι ελπίζω...
εγω τη ροδο τη ξεπερναω για 880 αλλα ελπιζω οτι θα πεσει το ρεθυμνο 130 μορια και θα περασω εκει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blue bird

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι το τει εργοθεραπείας θα πέσει; Πέρυσι είχε 15.230 αν δεν κάνω λάθος. Από τους περισσότερους ακούω ότι θα πέσει, αλλά ακούω και το αντίθετο. :S
Καμιά γνώμη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kon star pes

Νεοφερμένος

Ο kon star pes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
καλη συνεχεια σε ολους και ευχαριστω πολυ

εγω τη ροδο τη ξεπερναω για 880 αλλα ελπιζω οτι θα πεσει το ρεθυμνο 130 μορια και θα περασω εκει.;)
Μακάρι ρε σύ! Κι ελπίζω να μην ανέβουν τα παιδαγωγικά φέτος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Μακάρι ρε σύ! Κι ελπίζω να μην ανέβουν τα παιδαγωγικά φέτος....
αν ανεβουν θα ναι πιστευω μονο αθηνα και θεσσαλονικη αντε πατρα.ελπιζω στα υπολοιπα γιαννενα ρεθυμνο ροδο να πεσουν ...και αρκετα αν γινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα την γνώμη σας για δύο σχολές.
Η Νοσηλευτική Αθήνας λέτε να πέσει; Αν ναι, πόσο περίπου; Πέρσυ έπεσε γύρω στα 1100 μόρια.
Η Νοσηλευτική Σπάρτης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirosmac1994

Νεοφερμένος

Ο spirosmac1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
πέρσι στην Ιατρική Αθηνών υπήρχαν 16 επιπλέον θέσεις για τρίτεκνους...ο 16ος μπήκε με 17.960 περίπου ..παίζει και να περάσεις :D

Μακάρι και εγώ αυτο ελπιζω. Για Ιατρική Αλεξανδρούπολης με γενική σειρά;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Παιδιά παίζει καμιά πτώση στη νομική θράκης;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blaf.

Νεοφερμένος

Ο Blaf. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα :). Κατ' αρχάς εύχομαι σε όλους επιτυχία στη σχολή που επιθυμούν και ηρεμία μετά τις Πανελλήνιες. Θα ήθελα την γνώμη σας όσον αφορά τις αυξομειώσεις των βάσεων. Πιστεύετε με 18.332 μόρια να πιάνω Νομική Κομοτηνής; Γνωρίζω βέβαια πως πέρυσι η βάση βρισκόταν στα 17.883 αλλά φέτος τα θέματα ήταν ευκολότερα και περιμένουμε -έτσι διαβάζουμε τουλάχιστον- συνολική αύξηση των βάσεων στο 1ο πεδίο... Ευχαριστώ εκ των προτέρων :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Που πηγα στο φροντιστηριο χτες για να κανω το μηχανογραφικο μου ειπαν οτι ειμαι στο οριο αλλα κατα 90% ειμαι μεσα!!!

Άρα φιλαρακι και γω μάλλον εε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top