[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

basil1994

Νεοφερμένος

Ο basil1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν με 18453 θα έχω θέμα με την ιατρική Αλεξανδρούπολης (18369 πέρσι) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
δν ειμαι κοπελια φιλε :Ρ εννοειται πως θ περασεις αν ειναι γ 100 μορια..απο λαρισα ειμαι κ οσοι εγραψαν καλα απο θετικη θελουν λαρισα ιατρικη πολλοι θελουν πολυτεχνεια αλλοι βιολογικα..εγω ακομα πιστευω οτι μπορει ν φτασει κ στ 17500 η αλεξανδρουπολη

Δηλαδή πιστεύεις ότι θα πέσει 72 μοριάκια ε? Φοβάμαι ρε φίλε μου (σόρρυ για πρίν για το φίλη χαχα δεν πρόσεξα) γιατί κάτι λένε και για άνοδο!! έλεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
παιδιά έδινα φέτος σαν απόφοιτη και ο αδερφός μου κανονικά σαν τριτολυκειακός .Μπαίνουμε στην ειδική κατηγορία κοιν. κριτηρίων? Ας μου πει κάποιος !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annoubi

Νεοφερμένος

Η Annoubi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
έχω 17712 λέτε να πέσει 61 μόρια η βιολογία Αθήνας?Είμαι ήδη βιολογία Πάτρας αλλά είναι δύσκολο να φύγω από το σπίτι :/ έχετε να μ προτείνεται τίποτα άλλο Αθήνα ?(16780 4ο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takisss

Νεοφερμένος

Ο takisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εχω 13588 μορια,.
Για τις σχολες τις πληροφορικης (Αθηνα με ενδιαφερει) τι βλεπετε?ΠΛΗΡ ΟΠΑ 15263 οχι ετσι?ΠΛΗΡ ΠΕΙΡΑΙΑ 14735?Ψηφιακων συστηματων Πειραια 13667 πιστευω πιανω ετσι;
Το ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ το εχει κανεις υπ οψην του?
Γενικα οποιος ξερει κατι ας βοηθησει γιατι ψαχνομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
παιδιά έδινα φέτος σαν απόφοιτη και ο αδερφός μου κανονικά σαν τριτολυκειακός .Μπαίνουμε στην ειδική κατηγορία κοιν. κριτηρίων? Ας μου πει κάποιος !!!

Νομιζω θα επρεπε να ειστε διδυμα...αλλα δεν ειμαι σιγουρη..δεν εχετε κανει τα χαρτια για ειδικη κατηγορια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν με 18453 θα έχω θέμα με την ιατρική Αλεξανδρούπολης (18369 πέρσι) ;

δε νομιζω να εχεις:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pianistas21

Νεοφερμένος

Ο pianistas21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια εχω βγαλει 16380 μορια κ η σχολη του πολιτικου μηχανικου στο βολο περσυ ειχε 16700..πιστευετε υπαρχει καμια πιθανοτητα να το πιασω? καλα για τις αλλες πολεις δν το συζητω περαν της ξανθης δεν πιανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Νομιζω θα επρεπε να ειστε διδυμα...αλλα δεν ειμαι σιγουρη..δεν εχετε κανει τα χαρτια για ειδικη κατηγορια???


παιδιά έδινα φέτος σαν απόφοιτη και ο αδερφός μου κανονικά σαν τριτολυκειακός .Μπαίνουμε στην ειδική κατηγορία κοιν. κριτηρίων? Ας μου πει κάποιος !!!


νομιζω επρεπε να εχεις ηδη κανει τα χαρτια σου...:(

παιδια εχω βγαλει 16380 μορια κ η σχολη του πολιτικου μηχανικου στο βολο περσυ ειχε 16700..πιστευετε υπαρχει καμια πιθανοτητα να το πιασω? καλα για τις αλλες πολεις δν το συζητω περαν της ξανθης δεν πιανω

πιστευω υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να πεσει.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
δε νομιζω να εχεις:thumbsup:

Αλάνι εγώ που έχω βγάλει 18298 μπορεί να πέσει η ιατρική αλεξανδροπολης κάνα 72 μόρια και να μπω ή όχι??? Φοβάμαι γτ άλλοι λένε για πτώση στην επαρχία και άλλοι για άνοδο...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Αλάνι εγώ που έχω βγάλει 18298 μπορεί να πέσει η ιατρική αλεξανδροπολης κάνα 72 μόρια και να μπω ή όχι??? Φοβάμαι γτ άλλοι λένε για πτώση στην επαρχία και άλλοι για άνοδο...:/:

κοιτα και εγω απο αυτα που ακουω και διαβαζω σας λεω.... απ'ο,τι εχω διαβασει λοιπον ( που ειναι εκτιμησεις μονο ) θα πεσει η ιατρικη Αλεξανδρουπολης .. οσο βεβαια μπορει να πεσει μια ιατρικη ,,δλδ 100-200 μοριακια που ειναι ο,τι πρεπει για σενα :clapup:.. βεβαια μπορει να πεσει και περισσοτερο ή και καθολου.. προσωπικα πιστευω την πιανεις την ιατρικη. καλη επιτυχια σου ευχομαι.. και εγω 52 μορια ειμαι κατω απο τη σχολη που θελω. τι να πω? κριμα θα ειναι να μεινουμε απ'εξω για τοσο λιγο.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
κοιτα και εγω απο αυτα που ακουω και διαβαζω σας λεω.... απ'ο,τι εχω διαβασει λοιπον ( που ειναι εκτιμησεις μονο ) θα πεσει η ιατρικη Αλεξανδρουπολης .. οσο βεβαια μπορει να πεσει μια ιατρικη ,,δλδ 100-200 μοριακια που ειναι ο,τι πρεπει για σενα :clapup:.. βεβαια μπορει να πεσει και περισσοτερο ή και καθολου.. προσωπικα πιστευω την πιανεις την ιατρικη. καλη επιτυχια σου ευχομαι.. και εγω 52 μορια ειμαι κατω απο τη σχολη που θελω. τι να πω? κριμα θα ειναι να μεινουμε απ'εξω για τοσο λιγο.:(

Όντως ρε φίλε μου θα είμαστε πολύ άτυχοι αν μείνουμε έξω απο την σχολή μας για τόσο λίγα μόρια... Εγώ πιστεύω τουλάχιστον λόγω απόστασης και οικονομικής κρίσης και επειδή η αλεξανδρούπολη είναι μακριά να υπάρξει μία μικρη πτώση της τάξης των 80-100 μορίων... Μακάρι και σου εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα!!! Ποια σχολή θέλεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.

nikosSinCara

Νεοφερμένος

Ο Sheldon Cooper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εχω 13588 μορια,.
Για τις σχολες τις πληροφορικης (Αθηνα με ενδιαφερει) τι βλεπετε?ΠΛΗΡ ΟΠΑ 15263 οχι ετσι?ΠΛΗΡ ΠΕΙΡΑΙΑ 14735?Ψηφιακων συστηματων Πειραια 13667 πιστευω πιανω ετσι;
Το ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ το εχει κανεις υπ οψην του?
Γενικα οποιος ξερει κατι ας βοηθησει γιατι ψαχνομαι..


φιλε εγω σημερα που μιλησα με το φροντιστηριο μου μου ειπανε πως το τει πληροφορικη Αθηνας ειναι παρα πολυ καλο και ειναι αντιστοιχο επιπεδου με τον αει,,,αξιζει να το βαλεις οπως θα κανω και εγω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Όντως ρε φίλε μου θα είμαστε πολύ άτυχοι αν μείνουμε έξω απο την σχολή μας για τόσο λίγα μόρια... Εγώ πιστεύω τουλάχιστον λόγω απόστασης και οικονομικής κρίσης και επειδή η αλεξανδρούπολη είναι μακριά να υπάρξει μία μικρη πτώση της τάξης των 80-100 μορίων... Μακάρι και σου εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα!!! Ποια σχολή θέλεις??

παιδαγωγικα:alljumpy και ειμαι κοριτσι...!!:flowers:

Ροδο θελω 52 μορια για να περασω και αλεξανδρ. 300 και κατι .. λενε οτι παιδαγωγικα και ειδικα αλεξανδ. θα πεσουν πολυ οποτε μπορει να περασω εκει, που το προτιμω απο την Ροδο διοτι ειμαι απο Καβαλα και ειναι κοντα σε εμενα...
θα πεσει και πιστευω για τους λογους που ειπες οι σχολες στην αλεξ. αλλα δε ξερω ποσο... θα δουμε τον Αυγουστο :eek:

Όχι.:/:

Η αδερφή μου πάει σε ΕΠΑΛ, μπορεί να μην ήξεραν καν ότι έχω δίδυμη αδερφή.
Αλλά γενικά κανείς δε μας ενημέρωσε για τις ειδικές κατηγορίες...
Ήξερα για πολύτεκνους, τρίτεκνους, απώλειας γονιού κτλ. μόνο.
Όπως και οι περισσότεροι στο σχολείο.


τι να πω? επρεπε να σας ενημερωσουν απο το σχολειο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
τι θες να μαθεις?:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
το πως θα κυμανθουν οι βασεις φιλογιας ιωαννινων-πατρασ???θα εχουμε αυξηση βασης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kon star pes

Νεοφερμένος

Ο kon star pes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Λες να πέσουν τα παιδαγωγικά? Οι άλλες κατευθύνσεις που τα δηλώνουν? Δεν ξέρω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Εχω 18747 στο 3ο πεδιο και ειμαι πολυτεκνος... Τι πιστευετε για Ιατρικη ΑΠΘ δεδομενου οτι οι αποκλισεις φετος των ειδικων κατηγοριων θα ειναι μικρες, ειδικα σε Αθηνα-Θεσ/νκη...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kon star pes

Νεοφερμένος

Ο kon star pes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδαγωγικα:alljumpy και ειμαι κοριτσι...!!:flowers:

Ροδο θελω 52 μορια για να περασω και αλεξανδρ. 300 και κατι .. λενε οτι παιδαγωγικα και ειδικα αλεξανδ. θα πεσουν πολυ οποτε μπορει να περασω εκει, που το προτιμω απο την Ροδο διοτι ειμαι απο Καβαλα και ειναι κοντα σε εμενα...
θα πεσει και πιστευω για τους λογους που ειπες οι σχολες στην αλεξ. αλλα δε ξερω ποσο... θα δουμε τον Αυγουστο :eek:

Κι εγώ για εκεί θέλω, Ρόδο. Την ξεπερνάω λίγο... Ποια η γνώμη σου για τα παιδαγωγικά και τις βάσεις? Τα δηλώνουν και οι άλλοι, από άλλες κατευθυνσεις - εγώ είμαι 1ο πεδίο - και μ΄ανησυχεί μήπως ανέβουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
τι λέτε για αγγλική φιλολογία θεσσαλονίκης ; οι περισσότεροι με τους οποίους έχω μιλήσει που έδιναν αγγλικά μου είπαν οτι τα βρήκαν πιο δύσκολα απο παλαιότερα θέματα και οι σχολιασμοί που έχω διαβάσει λένε οτι ήταν απαιτητικά! προσωπικά στα αγγλικά δεν έγραψα όσο περίμενα...
βέβαια μόνο εκτιμήσεις μπορούμε να κάνουμε τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top