[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Στο Έθνος (ή σε μια άλλη εφημερίδα,δε θυμάμαι) προεβλεψε αυξητικη ταση στα μορια Νομικης στη Κομοτηνη...17,912 εβγαλα ειμαι και τριτεκνη λετε να την πιανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Παιδιά η Ψυχολογία Θεσσαλονίκης πόσο λέτε να ανεβεί; είμαι 600 μόρια πάνω αλλά έχω τρομοκρατηθεί γιατί λένε για άνοδο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να ανεβει 355 μορια η φιλολογια ιωαννινων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παιδια επαρχια θα ανεβουν οι φιλολογιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Στο Έθνος (ή σε μια άλλη εφημερίδα,δε θυμάμαι) προεβλεψε αυξητικη ταση στα μορια Νομικης στη Κομοτηνη...17,912 εβγαλα ειμαι και τριτεκνη λετε να την πιανω?
δε νομιζω ρε συ......αλλα μην απελπιζεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannasterg

Νεοφερμένος

Η iwannasterg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
θελω να μου πειτε τι πιστευετε για τη νομικη. ολοι λενε οτι θα ανεβει..δεν υπαρχει καμια περιπτωση να πεσει? δεν πιανω νομικη θεσσαλονικης για 100 μορια.. :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
καλησπερα!!!θεωρητικη και εχω βγαλει 17.200..θελω φιλολογια η αρχαιολογια..ειμαι στην ειδικη κατηγορια κοινωνικα κριτηρια διδυμα...λετε να πιασω καμια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
καλησπερα!!!θεωρητικη και εχω βγαλει 17.200..θελω φιλολογια η αρχαιολογια..ειμαι στην ειδικη κατηγορια κοινωνικα κριτηρια διδυμα...λετε να πιασω καμια?
φιλολογίες πάρα πολλές και ιστορικό αρχαιολογκό!!!! για ποια πόλη ενδιαφέρεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
καλησπερα!!!θεωρητικη και εχω βγαλει 17.200..θελω φιλολογια η αρχαιολογια..ειμαι στην ειδικη κατηγορια κοινωνικα κριτηρια διδυμα...λετε να πιασω καμια?

ναι τα πιανεις..:D θες σε καποια συγκεκριμενη πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
καλησπερα παιδια!Πιστευετε επαρχια το πολυτεχνειο στους ΗΜΜΥ(που ονομαζονται στην πατρα ΗΜΤΥ) να πεσει 300 μορια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παιδια οποις ξερει ας με βοηθησει.. ξερετε τι παιζει με τις εστιες και γενικοτερα με τα επιδόματα που παρεχουν τα πανεπιστημια??? τι παρεχουν συγκεκριμενα και ποια ειναι τα κριτηρια για να τα διακαιουσε??? το εισοδημα μονο ( κατω απο 30.000 ευρω)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
αθηνα θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
αθηνα θελω

αθηνα νομιζω το πιανεις ισα ισα;) ... 17261 ηταν περυσι γεν.σειρα οποτε ειδικη κατηγ. θα ηταν λιγοτερο:)... ιστορικο πιανεις σιγουρα:clapup: . γεν.σειρα 16431 ηταν περυσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
αθηνα νομιζω το πιανεις ισα ισα;) ... 17261 ηταν περυσι γεν.σειρα οποτε ειδικη κατηγ. θα ηταν λιγοτερο:)... ιστορικο πιανεις σιγουρα:clapup: . γεν.σειρα 16431 ηταν περυσι
δεν ξερω ποια να βαλω πρώτη....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Guys ας μου απαντησει καποιος :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
δεν ξερω ποια να βαλω πρώτη....:redface:

πρωτα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ θα βαλεις φιλολογια και μετα ιστορικο....

Guys ας μου απαντησει καποιος :-)

δυστυχως ειμαι θεωρητικη... δε μπορω να σε βοηθησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
δε νομιζω ρε συ......αλλα μην απελπιζεσαι

Δε νομιζεις να πιανω την νομικη ή δε νομιζεις να ανεβουν οι βασεις στην Κομοτηνη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos-G7

Νεοφερμένος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ας μου απαντησει καποιος πλζ....θελω οικονομικων επιστημων αθηνας( 15044) ή στατιστικη και ασφαλιστικη πειραια(14200)..εχω 14757 πιστευετε οτι τα πιανω ? σαν 1η επιλογη εχω των οικονομικων επιστημων....πλζζζζ.!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
επισκεπτης υγειας η νοσηλευτικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
πρωτα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ θα βαλεις φιλολογια και μετα ιστορικο....
γιατι πρωτα τη φιλολογια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top