[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ααα,γι' αυτό έλεγε ότι δεν πιάνει μάλλον τη Θεσσαλονίκης...Και δεν παίζει να πέσουν καθόλου αυτά,ε?
Ποτέ δεν ξέρεις... Κι εγώ είμαι 12 μόρια κάτω από την περυσινή βάση της Νομικής Θεσ/νίκης.
Είμαι, όμως, σε ειδική κατηγορία, και με τις περυσινές βάσεις της ειδικής πιάνω τις απανταχού Νομικές.

Την Κομοτηνή, πάντως, την έχει 100%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ποτέ δεν ξέρεις... Κι εγώ είμαι 12 μόρια κάτω από την περυσινή βάση της Νομικής Θεσ/νίκης.
Είμαι, όμως, σε ειδική κατηγορία, και με τις περυσινές βάσεις της ειδικής πιάνω τις απανταχού Νομικές.

Την Κομοτηνή, πάντως, την έχει 100%.
Αχα,τέλεια!:DΣ' ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ααα,γι' αυτό έλεγε ότι δεν πιάνει μάλλον τη Θεσσαλονίκης...Και δεν παίζει να πέσουν καθόλου αυτά,ε?
Δυστυχώς νομίζω πως όχι. Μήπως εντάσσεται σε κάποια ειδική κατηγορία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δυστυχώς νομίζω πως όχι. Μήπως εντάσσεται σε κάποια ειδική κατηγορία;
Δεν εντάσσεται κάπου,όχι..Αλλά δυστυχώς,από δω που είμαστε εμείς,Θεσσαλονίκη ή Κομοτηνή δεν έχουν και μεγάλη διαφορά,στην άλλη άκρη είναι και τα δύο...Το θέμα ήταν η Αθήνα...Αλλά δε βαριέσαι,πιάνει τη σχολή των ονείρων του κι αυτό έχει σημασία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ποτέ δεν ξέρεις... Κι εγώ είμαι 12 μόρια κάτω από την περυσινή βάση της Νομικής Θεσ/νίκης.
Είμαι, όμως, σε ειδική κατηγορία, και με τις περυσινές βάσεις της ειδικής πιάνω τις απανταχού Νομικές.

Την Κομοτηνή, πάντως, την έχει 100%.
Νομική Θεσσαλονίκης θες; :)

Δεν εντάσσεται κάπου,όχι..Αλλά δυστυχώς,από δω που είμαστε εμείς,Θεσσαλονίκη ή Κομοτηνή δεν έχουν και μεγάλη διαφορά,στην άλλη άκρη είναι και τα δύο...Το θέμα ήταν η Αθήνα...Αλλά δε βαριέσαι,πιάνει τη σχολή των ονείρων του κι αυτό έχει σημασία!:)
Και εγω το ίδιο. Είμαι 8 μόρια πάνω απο την περσινή βάση της νομικής αθήνας και έχω αδερφό που σπουδάζει στην αθήνα. Αλλα οπως διαβάζω εδώ οι πιθανότητες να περάσω νομική αθήνας είναι οι ίδιες με το να βγεί η ελλάδα απο την κρίση :P απειροελαχιστες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ρε παιδια αμα κανετε εσεις ετσι εγω που θελω να πεσει η σχολη 800 μορια η μια ή 400 η αλλη τι να πω;;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά μην ρωτάτε πως θα διαμορφωθούν οι βάσεις των ειδικών κατηγοριών γιατί έχουν βγεί όλοι οι περιορισμοί και αυτοί που τις διεκδικούν είναι περισσότεροι και επίσης είναι λίγες οι θέσεις και συνεπώς δεν μπορούμε να ξέρουμε την πιθανή απόκλισή της απο τη κανονική βάση!

Γενικά είναι περίεργη χρονιά για τα παιδαγωγικά...παίζουν όλα τα σενάρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ρε παιδια αμα κανετε εσεις ετσι εγω που θελω να πεσει η σχολη 800 μορια η μια ή 400 η αλλη τι να πω;;;:(

ο λογος της δικης μου ανησυχιας ειναι το γεγονος πως αν επιλεξω την νομικη και τελικα περασω θεσσαλονικη, αυτο σημαινει δευτερο νοικι , λογαριασμοι κ.α. μιας και ηδη σπουδαζει ο αδερφος μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ο λογος της δικης μου ανησυχιας ειναι το γεγονος πως αν επιλεξω την νομικη και τελικα περασω θεσσαλονικη, αυτο σημαινει δευτερο νοικι , λογαριασμοι κ.α. μιας και ηδη σπουδαζει ο αδερφος μου..

Δεν είναι δα και απειροελάχιστες οι πιθανότητες :)
Απλά να έχεις τα plan b ανοιχτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sleep12

Νεοφερμένος

Η sleep12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Για τις μεσσαιες σχολες του 1ου πεδιου(13,5-15) στην Αθηνα,προβλεπετε μεγαλη ανοδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δεν είναι δα και απειροελάχιστες οι πιθανότητες :)
Απλά να έχεις τα plan b ανοιχτά!

το plan b το εχω, παρολο που δεν μου αρεσει και πολυ. Απλως δεν εξαρτιοταν απο εμενα οι τεραστιες αποκλισεις που ειχαν οι βαθμολογητες :Ρ δεν το λεω σαν παραπονο, ειμαι ευχαριστημενη απο τα μορια μου, αλλα οχι να υπαρχουν και διορθωτες που βαριουνται να διορθωσουν και βαζουν ο,τι να ναι-αυτο φαινεται απο το οτι ο β και ο γ βαθμολογητης εβαλαν πολυ περισσοτερο.. Ας εχει, μακαρι να περασω αθηνα, αλλιως θεσσαλονικη, αν επιλεξω νομικη και αν δεν παει και η θεσσαλονικη στα 19.800..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Με 17.790 μόρια λέτε να περάσω φιλολογία θεσσαλονίκης;; Πέρυσι είχε 17.256 νομίζω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Με 17.790 μόρια λέτε να περάσω φιλολογία θεσσαλονίκης;; Πέρυσι είχε 17.256 νομίζω:)

Ναι,την πιάνεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Με 17.790 μόρια λέτε να περάσω φιλολογία θεσσαλονίκης;; Πέρυσι είχε 17.256 νομίζω:)

ναι χαλαρα πιστευω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Άμα δεν την πιάσω θα φουντάρω από τον 4ο όροφο!!!!!!!:redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πιστεύετε ότι με 14.220 μόρια μπορώ να περάσω στο τμήμα Κοινωνικής ανθρωπολογίας Παντείου? Η βάση της σχολής πέρυσι ήταν 13.610,το 2010 14.436 και το 2009 14.209.Φοβάμαι μήπως φτάσει στα επίπεδα του 2010..Επίσης,να πω ότι ανήκω στους τρίτεκνους,οπότε ίσως αυτό με βοηθήσει..

Με τριτεκνία άνετα αλλά και με γενική σειρά μπορεί να το πιάσεις...dont worry!
παιδια εβγαλα 18.210 στο 3 πεδιο???λετε να πιασω καμια ιατρικη???ανηκω και σε ειδικη κατηγορια(κοινωνικα κριτηρια)!!!!Χρηστο η γνωμη σου παντα μετραει!!!!:):):)

Με γενική σειρά δεν νομίζω να πιάσεις καμία ιατρική.
Για ποιά πόλη έχεις κοινωνικό κριτήριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Νομική Θεσσαλονίκης θες; :)
Νομική Αθήνας θέλω πρώτα. :)
Μετά θα βάλω Θεσ/νίκη, και μετά Κομοτηνή.

Κι εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikrosFaros13

Νεοφερμένος

Η MikrosFaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Περισυ οι πλοιαρχοι του εμπορικου ναυτικου ειχαν 9.687.... εγω εβγαλα 13.769 μορια φετος στο 4ο, και εχω απολυτηριο 15.4 κ λοουερ... πιστευει κανεις οτι η βαση του εμπορικου θα παει πανω απο 13.500??? και ποσες πιθανοτητες μπορω να εχω με 15.4 απολυτηριο κ λοουερ?? δεν μπορω να περιμενω μεχρι τον αυγουστο πραγματικα θα πεθανω απ το αγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Νομική Αθήνας θέλω πρώτα. :)
Μετά θα βάλω Θεσ/νίκη, και μετά Κομοτηνή.

Κι εσύ;

Και εγω νομικη αθήνας θέλω.. Έχω βγάλει 8 μόρια πάνω απο την περσινή βάση και έχω αδερφό που σπουδάζει στην αθήνα.. Εγω νόμιζα αρχικά πως αν είσαι κοντά στην βάση της σχολής που θες στην ταδε συγκεκριμένη πόλη, περνας σε αυτήν την πόλη, λόγω του ότι είναι δύσκολο να σπουδάζουν δυο παιδιά σε διαφορετικές πόλεις.. Αλλα απο οτι διαβάζω εδώ δεν είναι ακριβώς έτσι.. Μεγα θα βάλω νομική θεσσαλονίκης και μετά φιλολογία αθήνας κ.ο.κ.. Μακάρι να περνούσα αθήνα , αλλα τι να κάνουμε δεν γίνονται όλα έτσι όπως τα θέλουμε :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top