[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
για την νομικη θεσσαλονικης δηλαδη ποιες ειναι οι εκτιμησεις σ?;)

Σιγουρα πανω απο 18.550 αλλα κατω απο 18.700
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
chris1993 για παιδαγωγικο στα γιαννενα τι πιστευεις;
περσινη βαση 16561
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
15247 είχε στη Γενική σειρά και έπαιρνε 207 άτομα
14516 στα κοινωνικά κριτήρια που είμαι εγώ και έπαιρνε 2 άτομα

Φέτος!
Στη γενική σειρά παίρνει 210 άτομα
και στην ειδική κατηγορία παίρνει 7

Καμία πρόβλεψη για γενική σειρά και για κοινωνικά κριτήρια;;


Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Παιδιά με 17500 πιάνω Φιλολογία Θεσσαλονίκης;;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Σιγουρα πανω απο 18.550 αλλα κατω απο 18.700
μα ειναι δυνατον να ανεβει πανω απο 200 μορια?τοσα πολλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ξερει κανεις τι θα γινει στο 3ο με τις βιολογιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Φιλολογιες θα ανεβουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
για γεωπονικη βιοτεχνολογια και τεχνολογια τροφιμων του γεωπονικου αθηνας τι πιστευετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
μα ειναι δυνατον να ανεβει πανω απο 200 μορια?τοσα πολλα?

Ναι εκτιμαται μια ανοδος της ταξης των 200 μοριων σε ολα τα νομικα τμηματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
15247 είχε στη Γενική σειρά και έπαιρνε 207 άτομα
14516 στα κοινωνικά κριτήρια που είμαι εγώ και έπαιρνε 2 άτομα

Φέτος!
Στη γενική σειρά παίρνει 210 άτομα
και στην ειδική κατηγορία παίρνει 7

Καμία πρόβλεψη για γενική σειρά και για κοινωνικά κριτήρια;;


Ευχαριστώ πολύ!

λενε παιδαγωγικα πτωση.. και εγω παιδαγωγικο θελω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδιά για παιδαγωγικό ειδικής βόλου,πέρυσι είχε 16295,εκτίμηση φετινής βάσης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδιά για παιδαγωγικό ειδικής βόλου,πέρυσι είχε 16295,εκτίμηση φετινής βάσης?
το ιδιο ή ανοδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kapoios7

Νεοφερμένος

Ο Kapoios7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, έβγαλα 15.077 μόρια κ θέλω να περάσω στην Πληροφορική Οικονομικού Παν. Αθηνός, που πέρσι είχε 15.267 (2ο πεδίο). Τι πιθανότητες έχω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ναι εκτιμαται μια ανοδος της ταξης των 200 μοριων σε ολα τα νομικα τμηματα!
πανω απο 200 μορια ομως νομιζω ειναι πολυ.ενα 18600 με 630 να εχει...ας μην ξεχναμε την ζητηση που εχουν και οι αγγλικες και ελληνικες φιλολογιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, έβγαλα 15.077 μόρια κ θέλω να περάσω στην Πληροφορική Οικονομικού Παν. Αθηνός, που πέρσι είχε 15.267 (2ο πεδίο). Τι πιθανότητες έχω?
με τέτοιες αποτυχίες σε φυσική και μαθηματικά φέτος,προβλέπεται μεγαλύτερη πτώση από 200 μόρια σε αυτή τη σχολή.Έχεις πάρα πολλές πιθανότητες να περάσει άνετα εκεί!!!
Εννοείται πως θα τη δηλώσεις ό,τι και να γίνει :D
καλή επιτυχίαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barbmitsos

Νεοφερμένος

Ο barbmitsos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
πως πιστευετε θα πανε οι βασεισ σε εφαρμοσμενη πληροφορικη παμακ και πληροφορικη απθ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Λετε η Νομικη Αθηνας να φτασει κ να ξεπερασει τα 19.000 μορια? Η κολλητη μου εχει 19.050, δεν πιστευω να γινει καμια στραβη κ να μην περασει Αθηνα? Γιατι αρκετα παιδια της Θεωρητικης του σχολειου μας ,αλλα κ των ομορων σχολειων ξεπερασαν τα 19.000. Βασει των στατιστικων του Υπουργειου ,εχετε βγαλει καποιο προσωπικο συμπερασμα? Φοβαμαι οτι πολλα παιδια που πηγαιναν προς τα Παιδαγωγικα ,εφετος δεν θα τα προτιμησουν λογω της τεραστιας μειωσης των οικονομικων απολαβων των δασκαλων κ του οτι δεν υπαρχουν ουτε βεβαια θα υπαρξουν γενναιες προσληψεις:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
λενε παιδαγωγικα πτωση.. και εγω παιδαγωγικο θελω..

Το ξέρω για πτώση. Πόση όμως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κυριάκος1204

Νεοφερμένος

Ο κυριάκος1204 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδιά τελικά οι ιατρικές θα έχουν πτώση ή θα σημειώσουν άνοδο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top