[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

@ngie

Νεοφερμένος

Η @ngie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά κ συγχαρητήρια σε ολους!
Η κολλητή μ έβγαλε 15907 μόρια στ 2ο κ 4ο πεδίο
έχει πιθανότητες γ πολιτικούς μηχανικούς Ξάνθης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna317

Νεοφερμένος

Η ioanna317 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω εβγαλα στο 1ο επιστημονικο πεδιο 18.615 μορια.. Και ειμαι σε ειδικη κατηγορια γιατι ο αδερφος μου σπουδαζει στην αθηνα. Νομιζω πως την νομικη θεσσαλονικης την εχω σιγουρα.. Εχω πιθανοτητες για νομικη αθηνας;
σίγουρα πιάνεις νομική Αθηνας! κι εγώ ειμαι στη ίδια ακριβώς περίπτωση με εσένα αλλα έβγαλα 18400......θέλω νομική αθηνας .....λίγο δυσκολοοο αν ανεβούν οι βάσεις..........πάντως ελπίζω τα κριτήρια να με βοηθήσουν.....!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ρε παιδια οταν λεμε ανοδο βασεων πρωτου πεδιου( θεωρητικης) για ποσα μορια μιλαμε? 100-200 ? ή 500 και πανω? ξερει κανεις?

εγω που ειδα εναν στη νετ και μιλουσε για αυτα...ειπε ανοδο απο 50-400 μορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna317

Νεοφερμένος

Η ioanna317 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ρε παιδια οταν λεμε ανοδο βασεων πρωτου πεδιου( θεωρητικης) για ποσα μορια μιλαμε? 100-200 ? ή 500 και πανω? ξερει κανεις?
εγώ θεωρώ μέχρι 200 μόρια .........!δεν μπορούν να ανεβούν "περισσοτεροοο"....δεν ήταν όλα τα μαθήματα ευκολααα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
θα σου έλεγα αγγλική φιλολογία γιατί δη θα μείνεις άνεργη .......!μπορείς να κανεις πολλά πράγματα!;)

ιωαννα εσενα τι σου αρεσει πιο πολυ? μη σπουδασεις κατι που δεν το μπορεις! αν σαρεσουν και τα τρια πιστευω πως η αγγλικη προηγειται στην αγορα εργασιας. η αδερφη μου τελειωνοντας την αγγλικη βρηκε αμεσως δουλεια οπως και οι συμφοιτητριες της! τωρα σε δευτερη μοιρα ερχονται τα αλλα 2 αλλα εσυ αποφασιζεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γωγώ Μπούκα

Νεοφερμένος

Ο Γωγώ Μπούκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ιωαννα εσενα τι σου αρεσει πιο πολυ? μη σπουδασεις κατι που δεν το μπορεις! αν σαρεσουν και τα τρια πιστευω πως η αγγλικη προηγειται στην αγορα εργασιας. η αδερφη μου τελειωνοντας την αγγλικη βρηκε αμεσως δουλεια οπως και οι συμφοιτητριες της! τωρα σε δευτερη μοιρα ερχονται τα αλλα 2 αλλα εσυ αποφασιζεις!

και εγω το ψαχνω για παιδαγωγικο γιατι μαρεσει πολυ αλλα λενε ολοι οτι παει εκλεισε ο κυκλος διορισμων και θα διοριζουν με το σταγονομετρο. αυτο με απασχολει...οχι γιατι θελω ντε και καλα να διοριστω αλλα γιατι αν παρω πτυχιο και γινω δασκαλα...δεν μπορω να μπω πουθενα αλλου..:/: φροντιστηρια δημοτικου δεν υπαρχουν! και ειναι και γελοιο να υπαρχουν:redface:

επιπλεον θα ηθελα να ρωτησω,ανηκω στην ειδικη κατηγορια με αδερφο που σπουδαζει στην αθηνα..εχω γραψει 18.350 μορια..υπαρχει περιπτωση να περναγα νομικη αθηνας λογω τησ ειδικης κατηγοριας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna317

Νεοφερμένος

Η ioanna317 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ιωαννα εσενα τι σου αρεσει πιο πολυ? μη σπουδασεις κατι που δεν το μπορεις! αν σαρεσουν και τα τρια πιστευω πως η αγγλικη προηγειται στην αγορα εργασιας. η αδερφη μου τελειωνοντας την αγγλικη βρηκε αμεσως δουλεια οπως και οι συμφοιτητριες της! τωρα σε δευτερη μοιρα ερχονται τα αλλα 2 αλλα εσυ αποφασιζεις!
εγώ θέλω νομική Αθηνας ! αλλα είχα μια ατυχία στη έκθεση.........να φανταστείς μου είχαν βάλει σε όλα τα μαθήματα πάνω από 18 ...αρχαία είχα 19 ,λατινικά 20 και έκθεση 14,4 ....:(βεβαια έχω τη αδερφό μου στη Αθηνα κι ελπίζω να με βοηθήσει....λιγο δύσκολο όμως αν ανεβούν οι βάσεις..........και οι γονείς μου μου λένε να πάω αγγλική φιλολογία αλλα δεν θέλω.....θέλω οπωσδήποτε νομική ......οι φίλοι μου μου λένε νομική......της θεσσαλονίκης τη πιάνω με τα κριτήρια ακόμα κι αν ανεβούν οι βάσεις.....δεν ξέρω τι να κάνω....:eek:

επιπλεον θα ηθελα να ρωτησω,ανηκω στην ειδικη κατηγορια με αδερφο που σπουδαζει στην αθηνα..εχω γραψει 18.350 μορια..υπαρχει περιπτωση να περναγα νομικη αθηνας λογω τησ ειδικης κατηγοριας?
είμαστε στη ίδια ακριβώς περίπτωση ...κι εγώ 18400 έβγαλα κ ελπίζω με τα κριτήρια να περάσω νομική Αθηνας........λιγο δύσκολο όμως ..........μας βλέπω για θεσσαλονίκη και τις δυο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v90

Νεοφερμένος

Η v90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
με 18460 να βαλω 1η επιλογη νομικη θεσσ/νικης κ 2η επιλογη νομικη κομμοτηνης ή κατευθειαν νομικη κομμοτηνης??? τι λετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna317

Νεοφερμένος

Η ioanna317 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
με 18460 να βαλω 1η επιλογη νομικη θεσσ/νικης κ 2η επιλογη νομικη κομμοτηνης ή κατευθειαν νομικη κομμοτηνης??? τι λετε??
αν δη έχεις κριτήρια καλύτερα βάλε κομοτηνής.......!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γωγώ Μπούκα

Νεοφερμένος

Ο Γωγώ Μπούκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ειναι δηλαδη δυσκολο να την πιασω......δεν ξερω..η δευτερη επιλογη μου μαλλον θα ειναι παιδαγωγικο..αλλα φοβαμαι πως δεν θα εχω επαγγελματικη αποκατασταση..αλλα μ'αρεσει αυτο το επαγγελμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v90

Νεοφερμένος

Η v90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
οκ θενκς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
σίγουρα πιάνεις νομική Αθηνας! κι εγώ ειμαι στη ίδια ακριβώς περίπτωση με εσένα αλλα έβγαλα 18400......θέλω νομική αθηνας .....λίγο δυσκολοοο αν ανεβούν οι βάσεις..........πάντως ελπίζω τα κριτήρια να με βοηθήσουν.....!:D

σιγουρα πιστευεις;;;; αχ να σε φιλησω!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
παιδια με βαθμους κατω του 18700 δεν πιανετε νομικη αθηνας, σας βεβαιωνω(ουτε με ειδικες κατηγοριες :/)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v90

Νεοφερμένος

Η v90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
οταν λενε δηλαδη οτι θα ανεβει η νομικη για ποσο λενε? -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
οταν λενε δηλαδη οτι θα ανεβει η νομικη για ποσο λενε? -.-'

ε να μην ανεβει 200-300 μορια...νομικη αθηνας σε ενα σαιτ ελεγε οτι θα φτασει 18.900 :eek::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna317

Νεοφερμένος

Η ioanna317 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
σιγουρα πιστευεις;;;; αχ να σε φιλησω!!!!!
ναι βρε έχεις παρα πολύ μεγάλες πιθανότητες! μακάρι να πάμε και οι δυο Αθηναααα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ε να μην ανεβει 200-300 μορια...νομικη αθηνας σε ενα σαιτ ελεγε οτι θα φτασει 18.900 :eek::hmm:
λογικα στην παλαια της βαση θα παει, 18893! και με ειδικες κατηγοριες το λιγοτερο 18700 να ειναι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIkolas99827

Νεοφερμένος

Ο NIkolas99827 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ξερουμε πουθενά ποσοι της θεωρητικής επελεξαν αοθ;;
για να ξερουμε που θα κατσουν οι βασεις 5ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v90

Νεοφερμένος

Η v90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
και νομικη κομμοτηνης δηλαδη ποση ανοδο περιμενουμε περιιιιιιπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ε να μην ανεβει 200-300 μορια...νομικη αθηνας σε ενα σαιτ ελεγε οτι θα φτασει 18.900 :eek::hmm:

εγω ειδα σε μια εφημεριδα , μεχρι 200 μορια.. Δεν νομιζω και 18:900, τοσο περιπου ηταν στην χρονια του αδερφου μου και εγω τουλαχιστον δεν βλεπω τις επιδοσεις αυτης της χρονιας (2010)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top