[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας....

εχεις πολλες πιθανοτητες. Λογικα ναι, θα δειξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω είμαι ειδική κατηγορία με αδερφή που σπουδάζει πάτρα.

η ειδική κατηγορία μετράει μόνο για πανεπιστήμια στην πάτρα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω είμαι ειδική κατηγορία με αδερφή που σπουδάζει πάτρα.

η ειδική κατηγορία μετράει μόνο για πανεπιστήμια στην πάτρα ?
οχι καλε παντου μετραει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v90

Νεοφερμένος

Η v90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλημέρα σας! να σας ρωτήσω κατι... είμαι θεωρητική και έβγαλα 18460. έχω πιθανότητες για νομική θεσσαλονίκης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
δηλ εγω που μένω σαντορινη εβγαλα 12760 η αδερφη μου ειναι πατρα μπορώ να περάσω αθηνα λόγο κοινωνικων κριτηρίων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
καλημέρα σας! να σας ρωτήσω κατι... είμαι θεωρητική και έβγαλα 18460. έχω πιθανότητες για νομική θεσσαλονίκης??
φιλη μου δε νομιζω :/ αλλα ποτε δε ξερεις!

δηλ εγω που μένω σαντορινη εβγαλα 12760 η αδερφη μου ειναι πατρα μπορώ να περάσω αθηνα λόγο κοινωνικων κριτηρίων?
αυτο λεω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v90

Νεοφερμένος

Η v90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παντως για νομικη κομμοτηνης με 18460 εχω πιθανοτητες ετσι?? :///
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna317

Νεοφερμένος

Η ioanna317 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σίγουρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

v90

Νεοφερμένος

Η v90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ωραια! ευχαριστω κ καλα αποτελεσματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

ioanna317

Νεοφερμένος

Η ioanna317 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
:hmm::)παιδιά είμαι θεωρητική κατεύθυνση κι έβγαλα 18400....έχω κοινωνικά κριτήρια .....ο αδερφός μου είναι αθήνα.....μπορώ να περάσω νομική Αθηνας??υπάρχει πιθανότητα??ακόμα κι αν ανεβούν οι βάσεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
παιδια εβγαλα 17,932...υπαρχει περιπτωση να πιασω ψυχολογια Αθηνων ή νομικη Θρακης ? ειμαι και υπο καθεστως τριτεκνων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna317

Νεοφερμένος

Η ioanna317 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ναι κ τις δυο τις πιανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γωγώ Μπούκα

Νεοφερμένος

Ο Γωγώ Μπούκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλημερα!!!!!ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και εβγαλα 18.350 μορια!!τι θα ηταν καλυτερο να επιλεξω : παιδαγωγικο κλασικο,αγγλικη φιλολογια ή ελληνικη φιλολογια?:):hmm: εχω ακουσει απο πολλους οτι το παιδαγωγικο εχει τελειωσει σαν μελλοντικο επαγγελμα,ενω αλλοι λενε πως με το που πηραν πτυχιο διοριστηκαν σχετικα αμεσως.. κατα ποσο ισχυει αυτο κατα την αποψη σας?σε τεσσερα περιπου χρονια εκτιματε πως θα αλλαξει η παρουσα κατασταση στο παιδαγωγικο?απο την αλλη εχουμε υπερπληθωρα φιλολογων ..πειτε μου τη γνωμη σας γιατι εχω προβληματιστει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Να ρωτήσω πάλι; Εγώ με 15347 μόρια τι πιθανότητες έχω για βιολογικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω εβγαλα στο 1ο επιστημονικο πεδιο 18.615 μορια.. Και ειμαι σε ειδικη κατηγορια γιατι ο αδερφος μου σπουδαζει στην αθηνα. Νομιζω πως την νομικη θεσσαλονικης την εχω σιγουρα.. Εχω πιθανοτητες για νομικη αθηνας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Ρε παιδια τις βασεις για τις μεσσαιες σχολες του 2ου πεδιου(Χημικο,Στατιστικο)πως τις βλεπετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna317

Νεοφερμένος

Η ioanna317 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλημερα!!!!!ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και εβγαλα 18.350 μορια!!τι θα ηταν καλυτερο να επιλεξω : παιδαγωγικο κλασικο,αγγλικη φιλολογια ή ελληνικη φιλολογια?:):hmm: εχω ακουσει απο πολλους οτι το παιδαγωγικο εχει τελειωσει σαν μελλοντικο επαγγελμα,ενω αλλοι λενε πως με το που πηραν πτυχιο διοριστηκαν σχετικα αμεσως.. κατα ποσο ισχυει αυτο κατα την αποψη σας?σε τεσσερα περιπου χρονια εκτιματε πως θα αλλαξει η παρουσα κατασταση στο παιδαγωγικο?απο την αλλη εχουμε υπερπληθωρα φιλολογων ..πειτε μου τη γνωμη σας γιατι εχω προβληματιστει!
θα σου έλεγα αγγλική φιλολογία γιατί δεν θα μείνεις άνεργη .......!μπορείς να κανεις πολλά πράγματα!

μα θα ανεβουν και οι βασεις
και να ανεβούν οι βάσεις είσαι τρίτεκνη οποτε θα πιάσεις αυτό που θέλεις....!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
ρε παιδια οταν λεμε ανοδο βασεων πρωτου πεδιου( θεωρητικης) για ποσα μορια μιλαμε? 100-200 ? ή 500 και πανω? ξερει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top