[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
ναι ισχυει αυτο... παντως απ' οτι καταλαβα φετος τα παιδια εγραψαν χειροτερα απ' οτι περσι στα αγγλικα, αφου τα θμετα φετος ηταν πιο δυσκολα... στα γερμανικα οι επιδοσεις ποτε δεν ειναι πολυ καλες (φυσικο βεβαια) και στα γαλλικα δε μπορω να γνωριζω τι γινεται... ολα αυτα μαζι με τα οικονομικα προβληματα μιας ελληνικης οικογενειας και γνωριζοντας οτι η Κερκυρα ειναι ενα ακριβο νησι ισως υπαρξει η επιθυμητη πτωση :P
ναι η κέρκυρα είναι αρκετά ακριβό νησί έχω μία φίλη μου εκεί και πληρώνει 380 ευρώ μόνο για το ενοίκιο...!! τώρα θα κάνει 10% για να έρθει ιστορικό βόλου...πόσα μόρια έχεις στα υπόλοιπα μαθήματα;;

Η Χαλκιδα στο 4ο θεωρειτε περιφερεια?
Λογικά ναι....δεν είναι και πολύ μεγάλη πόλη:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ναι η κέρκυρα είναι αρκετά ακριβό νησί έχω μία φίλη μου εκεί και πληρώνει 380 ευρώ μόνο για το ενοίκιο...!! τώρα θα κάνει 10% για να έρθει ιστορικό βόλου...πόσα μόρια έχεις στα υπόλοιπα μαθήματα;;
15806 και απο τα ειδικα υπολογιζω να παρω καμια 3400 μορια και παω στα 19200
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
15806 και απο τα ειδικα υπολογιζω να παρω καμια 3400 μορια και παω στα 19200
έγραψες πολύ καλά στα ειδικά μαθήματα!! μπράβο!! και στα κανονικά έχεις μία καλή βαθμολογία. αυτή η σχολή νομίζω παίρνει λίγα άτομα. μπορεί λόγω κρίσης κάποιος που θέλει μεταφραστών πχ να επιλέξει να μείνει αθήνα ή θεσ/νικη και να πάει σε κάποιο από τις ξενόγλωσσες φιλολογίες. πάντως γαλλική-γερμανική δεν ξέρω τι δήλωσες την πιάνεις άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
έγραψες πολύ καλά στα ειδικά μαθήματα!! μπράβο!! και στα κανονικά έχεις μία καλή βαθμολογία. αυτή η σχολή νομίζω παίρνει λίγα άτομα. μπορεί λόγω κρίσης κάποιος που θέλει μεταφραστών πχ να επιλέξει να μείνει αθήνα ή θεσ/νικη και να πάει σε κάποιο από τις ξενόγλωσσες φιλολογίες. πάντως γαλλική-γερμανική δεν ξέρω τι δήλωσες την πιάνεις άνετα.
γερμανικα το ανεφερα και παραπανω... αν θες μπορεις να απαντησεις και στο θεμα που εφτιαξα για τη συγκριση σχολων γιατι βρισκομαι σε διλλημα... ναι οντως για γερμανικη φιλολογια στη θεσσαλονικη μπαινω και απο τους πρωτους 10 μαλιστα :P περσι η βαση ειχε 17000 και υπολογιζω οτι θα βγαλω 19400
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christine2809

Νεοφερμένος

Η Christine2809 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδιά..εγώ είμαι 203 μόρια κάτω από την περσινή βάση πολιτικών μηχανικών θεσ/νίκης...Λέτε να το πιάσω; Με τόσα που έχω ακούσει δεν ξέρω τι να πιστέψω.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Tsig

Νεοφερμένος

Ο Kostas Tsig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Καλημέρα..εγώ έβγαλα 17488 στο 2ο και 4ο και 18201 στο 5ο........θελω να περασω ηλεκτρολογων μηχανικων και τεχνολογιας Η/Υ στην Πατρα...τι λετε θα την πιασω ??? ααα ειμαι και πολυτεκνος......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Είναι απολύτως φυσικό οι περισσότεροι να είναι αριστούχοι στ συγκεκριμένο θέμα αν τ καλοσκεφτείς...1) οι μη αριστούχοι δεν έχουν τη διάθεση να μπουν και να γράψουν τους ''χαμηλούς'' τους βαθμούς..2)δε θα μπει στ i - school ο κάθε άσχετος αλλά ψαγμένα άτομα με επίπεδο...άρα αν σκεφτείς οτι οι 100 που θα μπουν έχουν αρκετά καλό επίπεδο , οι 30 θα είναι άριστοι...και δε θεωρώ ότι είναι έπαρση ο υπέρμετρος - ίσως - ενθουσιασμός για τους κόπους χρόνων (κ όχι ενός ή 2 χρόνων) ποθ επιτέλους ανταμείβονται...αυτά..
ενταξει....θα συμφωνησω...εχεισ δικιο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billiout

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά έβγαλα 17621 μόρια... ενώ τα πήγα πάρα πολύ καλά στα 4 τέσσερα μαθήματα από τα 6 με έριξε το 16 στα μαθηματικά κατ.(για 10 λεπτά θα έγραφα 18 αλλά δεν πρόλαβα την ατυχία μου) και το 12.7 στην έκθεση. Για την ΗΜΜΥ στην Θεσσαλονίκη τι λέτε θα μπορέσω να την πιάσω? Πέρυσι είχε 18333! Δεν ξέρω... είμαι ανάμεσα σε αυτήν και στην πληροφορική Θεσσαλονίκης που πιστεύω ότι την έχω σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
αχ βρε δεν εννοουσα εσενα τον αλλον απο πανω που ειπε καλυτερα που δεν πιανω την σχολη μου;)

Η πόλη που θα πιάσεις έναντι της Θεσσαλονίκης (αν τη δηλώσεις φυσικά) πλεονεκτεί από πολλές πλευρές. Συνέχισε τώρα με τις αρνητικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Παιδιά έβγαλα 17621 μόρια... ενώ τα πήγα πάρα πολύ καλά στα 4 τέσσερα μαθήματα από τα 6 με έριξε το 16 στα μαθηματικά κατ.(για 10 λεπτά θα έγραφα 18 αλλά δεν πρόλαβα την ατυχία μου) και το 12.7 στην έκθεση. Για την ΗΜΜΥ στην Θεσσαλονίκη τι λέτε θα μπορέσω να την πιάσω? Πέρυσι είχε 18333! Δεν ξέρω... είμαι ανάμεσα σε αυτήν και στην πληροφορική Θεσσαλονίκης που πιστεύω ότι την έχω σίγουρα.
δυσκολο εως ακατορθωτο μου φαινεται.. πληροφορικη οντως την εχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billiout

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Έλεγα μήπως επειδή θα έπεφταν οι βάσεις μήπως έσπαζε ο διάολος το πόδι και την πιάσω αλλά το ξέρω και το περιμένω ότι είναι πολύ δύσκολο. :-\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Έλεγα μήπως επειδή θα έπεφταν οι βάσεις μήπως έσπαζε ο διάολος το πόδι και την πιάσω αλλά το ξέρω και το περιμένω ότι είναι πολύ δύσκολο. :-\
να πεσει 750 μορια? στη θεσσαλονικη? τετοια πτωση δυσκολη ακομη και για επαρχια...και μαλιστα ειναι περιζητητο τμημα του πολυτεχνειου το συγκεκριμενο...τωρα δε ξερω κηνυγησε το αλλα δε το βλεπω ψαξου με αλλες σχολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Έλεγα μήπως επειδή θα έπεφταν οι βάσεις μήπως έσπαζε ο διάολος το πόδι και την πιάσω αλλά το ξέρω και το περιμένω ότι είναι πολύ δύσκολο. :-\

μπορει και να την πιασεις μην απελπιζεσαι :) αφου θα πεσουν οι βασεις..να το δηλωσεις παντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos-G7

Νεοφερμένος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλησπερα και απο εμενα παιδια...να ρωτησω για 5ο πεδιο εχω 14757 και το οικονομικων επιστημων αθηνας εχει 15044 λετε να το πιασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billiout

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Επειδή ανήκω στην κοινωνική κατηγορία των πολύδυμων μπορεί να συμβάλει μήπως στο να την πιάσω? Πάντως και να την έπιανα σίγουρα πάλι μπορεί να μην την επέλεγα γιατί μέσα μου είμαι σε δίλημμα για την ΗΜΜΥ και την πληροφορικής, μου αρέσουν και οι δυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Επειδή ανήκω στην κοινωνική κατηγορία των πολύδυμων μπορεί να συμβάλει μήπως στο να την πιάσω? Πάντως και να την έπιανα σίγουρα πάλι μπορεί να μην την επέλεγα γιατί μέσα μου είμαι σε δίλημμα για την ΗΜΜΥ και την πληροφορικής, μου αρέσουν και οι δυο.
ε τοτε βαλτα 1η και 2η επιλογη αντιστοιχα, και ο,τι πιασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
καλημερα παιδια μουυυ!!!
εχω 16.567 μορια στο 1ο πεδιο (χωρις να εχουν προστεθει τ αγγλικα)!εχω πιθανοτητες να πιασω διεθνων και ευρωπαικων σουδων παντειου η πειραια???


Επειδή ανήκω στην κοινωνική κατηγορία των πολύδυμων μπορεί να συμβάλει μήπως στο να την πιάσω? Πάντως και να την έπιανα σίγουρα πάλι μπορεί να μην την επέλεγα γιατί μέσα μου είμαι σε δίλημμα για την ΗΜΜΥ και την πληροφορικής, μου αρέσουν και οι δυο.

με την πτωση των βασεων κ την ειδικη κατηγορια στην οποια ανηκεις νομιζω πως εχεις πολλες πιθανοτητες να μπεις!!!μην ανησυχεις!!!απλα ψαξ το και γ αλλες σχολες!πιθανοτατα θα μπεις ομως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
καλημερα παιδια μουυυ!!!
εχω 16.567 μορια στο 1ο πεδιο (χωρις να εχουν προστεθει τ αγγλικα)!εχω πιθανοτητες να πιασω διεθνων και ευρωπαικων σουδων παντειου η πειραια???
μου φαινεται πως εχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billiout

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Σας ευχαρίστω πάρα πολύ παιδιά για τις γρήγορες απαντήσεις που μου δώσατε... θα βάλω πρώτα ΗΜΜΥ που δεν την έχω τόσο σίγουρη και μετά την πληροφορικής. Από όλα αυτό που με στεναχώρισε είναι ο βαθμός στα μαθηματικά... το μάθημα αυτό εκτός από ότι το αγαπώ είμαι και καλός και απλά το ήθελα πιο ψηλά. Εγώ έγραφα και ο επιτηρητής που τραβούσε το τετράδιο, έλεος. :P Τέλος πάντων, συμβαίνουν αυτά! Συγνώμη αν σας ζάλισα. :) Thanks και πάλι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Tsig

Νεοφερμένος

Ο Kostas Tsig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Καλημέρα..εγώ έβγαλα 17488 στο 2ο και 4ο και 18201 στο 5ο........θελω να περασω ηλεκτρολογων μηχανικων και τεχνολογιας Η/Υ στην Πατρα...τι λετε θα την πιασω ??? ααα ειμαι και πολυτεκνος......

σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top