[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια μην με παρεξηγησετε αλλα να εχω ενα ερωτημα...ειμαι 70 μορια πανω απο ιατρικη απθ...λετε να ανεβει τοσο ωστε να μην την πιανω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
με τον πονο μου παιζεις?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
σορρυ ρε...αλλα να κι εγω το εχω λιγο το αγχος αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
σορρυ ρε...αλλα να κι εγω το εχω λιγο το αγχος αυτο
αχ βρε δεν εννοουσα εσενα τον αλλον απο πανω που ειπε καλυτερα που δεν πιανω την σχολη μου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Ρε παιδιά και γω βγάζω 18300 στο 3ο πεδίο ... Δεν περίμενα τόσο χαμηλά αλλά λέτε πέσει η ιατρική αλεξανδρούπολης κάνα 70 μόρια???? Επίσης είμαι στην κατηγορία κοινωνικών κρητηρίων με αδεφή που σπουδάζει θεσσαλονίκη... Τι ακριβώς είναι τα κονωνικά κριτήρια??? Αχ κάποιος που ξέρει ας απαντήσει ρε παιδιά έχω τρελό άγχος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ρε παιδιά και γω βγάζω 18300 στο 3ο πεδίο ... Δεν περίμενα τόσο χαμηλά αλλά λέτε πέσει η ιατρική αλεξανδρούπολης κάνα 70 μόρια???? Επίσης είμαι στην κατηγορία κοινωνικών κρητηρίων με αδεφή που σπουδάζει θεσσαλονίκη... Τι ακριβώς είναι τα κονωνικά κριτήρια??? Αχ κάποιος που ξέρει ας απαντήσει ρε παιδιά έχω τρελό άγχος!!!


απ οτι βλεπω στα στατιστικα εισαι μεσα φιλε μου...επειδη ειναι επαρχεια παιζει να πεσει οχι μονο λογω δυσκολων θεματων αλλα και οχι τοσο αυξημενης ζητησης...σου ευχομαι τα καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
απ οτι βλεπω στα στατιστικα εισαι μεσα φιλε μου...επειδη ειναι επαρχεια παιζει να πεσει οχι μονο λογω δυσκολων θεματων αλλα και οχι τοσο αυξημενης ζητησης...σου ευχομαι τα καλυτερα

Ευχαριστώ ρε αλάνι να σαι καλά!!! Για τα κοινωνικά κριτήρια σχετικά με μένα που είπα παραπάνω ξες τίποτα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ευχαριστώ ρε αλάνι να σαι καλά!!! Για τα κοινωνικά κριτήρια σχετικά με μένα που είπα παραπάνω ξες τίποτα???

εχεις μια μικρη ποσοστοση αν επιλεξεις θεσσαλονικη αλλα δεν ειναι πολλες θεσεις απ οτι ξερω...για αλεξανδρουπολη δεν ισχυει απ τη στιγμη που η αδερφη σου ειναι θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
HTML:
εχεις μια μικρη ποσοστοση αν επιλεξεις θεσσαλονικη αλλα δεν ειναι πολλες θεσεις απ οτι ξερω...για αλεξανδρουπολη δεν ισχυει απ τη στιγμη που η αδερφη σου ειναι θεσσαλονικη

οκ ρε φίλε ευχαριστώ... Ας ελπίζω ότι 70 γαμημένα μόρια είναι και θα πέσουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ναι συναδελφε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ναι συναδελφε ;)

χαχαχαχα!!! Α ρε αλάνι μου φταιξες το κέφι!!! Συνάδελφε τα λέμε στα στέκια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
εχεις μια μικρη ποσοστοση αν επιλεξεις θεσσαλονικη αλλα δεν ειναι πολλες θεσεις απ οτι ξερω...για αλεξανδρουπολη δεν ισχυει απ τη στιγμη που η αδερφη σου ειναι θεσσαλονικη
Την αθηνα πως τη βλεπεις.Θα πεσει εστω και ελαχιστα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Ελα να μεγαλωνει η παρεα με τις ασπρες ποδιες α0χχα0χα0χ0α. Mr εχεις πιασει φιλε μου χαλαρωσε και απολαυσε τωρα! :) Αθηνα ισως ειναι οριακα πανω απο 19κ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Απλως ειδα τα στατιστικα,και οι θετικαριοι τα πηγανε καλυτερα απο οτι αναμενοταν.36 μοριακια δεν ζηταω τιποτα αλλο.
Τελοσπαντων,θα δουμε τον αυγουστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hellraiser13

Νεοφερμένος

Ο Hellraiser13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Τωρα που μιλαμε για ιατρικες.Εγω συγκεντρωσα 18013 μορια.Επιπλεον ειμαι τριτεκνος..
Εχω ελπιδες..? Βοηθεια παιδια καιγομαι...! :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Γεωλογία Πάτρας έχει 11000 περίπου. Λέτε να πέσει κοντά στο 10400 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
μεταφραστικο κερκυρας ειχε 19197 περσι υπαρχει περιπτωση να παει φετος 19000?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
μεταφραστικο κερκυρας ειχε 19197 περσι υπαρχει περιπτωση να παει φετος 19000?
Φίλε μου σ'αυτό θα παίξει ρόλο και οι επιδόσεις των υποψηφίων στα ειδκά μαθήματα.... Πολύ καλή σχολή όμως!! αν ήξερα 2 γλώσσες αυτή θα στόχευεα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ναι ισχυει αυτο... παντως απ' οτι καταλαβα φετος τα παιδια εγραψαν χειροτερα απ' οτι περσι στα αγγλικα, αφου τα θμετα φετος ηταν πιο δυσκολα... στα γερμανικα οι επιδοσεις ποτε δεν ειναι πολυ καλες (φυσικο βεβαια) και στα γαλλικα δε μπορω να γνωριζω τι γινεται... ολα αυτα μαζι με τα οικονομικα προβληματα μιας ελληνικης οικογενειας και γνωριζοντας οτι η Κερκυρα ειναι ενα ακριβο νησι ισως υπαρξει η επιθυμητη πτωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Η Χαλκιδα στο 4ο θεωρειτε περιφερεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top