[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SteliosN_1

Νεοφερμένος

Ο SteliosN_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σε όλους παιδιά!!!είμαι καινούριος εδώ, αν και έχω καταφυγει για βοήθεια στο site σας πολλες φορες στο παρελθον!!!λοιπον εχω μια ερωτηση π κανεις δεν μπορει να απαντησει με σιγουρια αλλα εσεις μπορειτε να κανετε μια καλυτερη προβλεψη απο μενα αφου φαινεται να εχετε πειρα επι των θεματων αυτων!!!
βγηκαν σημερα τα αποτελεσματα,εχω συγκεντρωσει 18.456 μορια (ειμαι θεωρητικη,με βιολογια) και αναρωτιεμαι που μπορω να περασω απο το πρωτο κ το τριτο πεδιο!!!νομικη θεσσαλονικης πιανω?? (να σημειωθει οτι ειμαστε 5 αδελφια,αρα θεωρουμαστε πολυτεκνοι,ετσι?)
Επισης,θα υπηρχε περιπτωση να πιασω το ΣΣΑΣ στρατολογικο??το ειχα δηλωσει, αλλα αν αποκλειομαι αυτοματα λογω βαθμολογιας να μην τρεχω τζαμπα για τα αθληματα!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
πιανεις στανταρ νομικη θεσ/νικης λογω πολυτεκνιας!!!κ χωρις δηλαδη παλι τν επιανες!
αποψη μου...μην πας γ αθληματα!!νομιζω δν θα πεσουν στρατολογικα!
συγχαρητηριαααααααααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosN_1

Νεοφερμένος

Ο SteliosN_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
σευχαριστω πλ!!!!!!!!!!!!πρωτη μ επιλογη νομικη θεσσ ηταν παντα,αν περασω θα ειμαι πλ ευχαριστημενος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
σόρυ αν το εγραψε και άλλος..βγήκαν τα στατιστικά των φετινών εξετάσεων!! τα έβαλα στο θέμα με τα αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια τα στατιστικα του υπουργειου πως τα ερμηνευετε??θα πεσουν οι βασεις στο 3 πεδιο???εβγαλα 18.210 και θελω ιατρικη λετε να πιασω καποια???ειμαι και ειδικη κατηγοριαα(κοινωνικα κριτηρια)!!!Τεολ η γνωμη σου παντα μετραει!!:):):0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
τιποτααα!!!αξιζεις πολλα συγχαρητηριαααα!!!!!!:)
και εγω νομικη ηθελα...αθηνας αλλα θα εβαζα κ τς αλλες αλλα δυστυχως εβγαλα 16,5 περιπου...οποτε αντιοοο νομικηηη!!!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosN_1

Νεοφερμένος

Ο SteliosN_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
απο π εχασες??εμενα τα αρχαια με εφαγαν :15,5!!! ειναι κ βαρυτητας..ιστορια 19,8 και εκθεση 18,9!!!!αχ ρε αριστοτελη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
απο π εχασες??εμενα τα αρχαια με εφαγαν :15,5!!! ειναι κ βαρυτητας..ιστορια 19,8 και εκθεση 18,9!!!!αχ ρε αριστοτελη..

ΤΕΛΕΙΟΙ ΒΑΘΜΟΙΙΙ!!!!τα αρχαια οντως ηταν καπως ενω αρχικα μου φανηκαν ευκολααα!!!
εχασα πολυυυ απο αρχαια(13.6!)!δεν το περιμενα!κοιταγα τν κωδικο ξανα κ ξανα μηπως εχω κανει καποιο λαθος!!!αλλα δυστυχως δικοι μ βαθμοι ηταν!!=Ρ
εκθεση 15.3(επισης νομιζα παραπανωωω!!)
αυτα τα 2 με εριξαν!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosN_1

Νεοφερμένος

Ο SteliosN_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΟΙ ΒΑΘΜΟΙΙΙ!!!!τα αρχαια οντως ηταν καπως ενω αρχικα μου φανηκαν ευκολααα!!!
εχασα πολυυυ απο αρχαια(13.6!)!δεν το περιμενα!κοιταγα τν κωδικο ξανα κ ξανα μηπως εχω κανει καποιο λαθος!!!αλλα δυστυχως δικοι μ βαθμοι ηταν!!=Ρ
εκθεση 15.3(επισης νομιζα παραπανωωω!!)
αυτα τα 2 με εριξαν!!!:(

ελα δεν πειραζει!!!προσοχη τωρα με το μηχανογραφικο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ρε παιδια σοβαρα τωρα και μην κοροιδεψετε.Η ιατρικη αθηνας μπορει να πεσει 36 μορια και πανω;
Γιατι ακουσα οτι οι σχολες του 3ου πεδιου θα ειναι στα ιδια επιπεδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγω με 16127 τι πιαθνοτητες εχω να περασω
παιδαγωγικο κρητη(περσινη βαση 16249) γιαννενα (περσινη βαση 16561) ή πατρα(περσινη βαση 16911)??

εε νομιζω τα πιανεις ρε συ..ειδικα ρεθυμνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
ρε παιδια διαβαζω οτι οι βασεις θα κυμανθουν στα ιδια επιπεδα με περσι στο 3 πεδιοοο!!!Λετε να ισχυει????αγχωθηκα τωρα γιατι θελω πτωση 100 μοριων για να περασω ιατρικη!!!!!τι νομιζετε εσεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως οι περισσότεροι αριστούχοι της θεωρητικής θα στραφούν σε νομική και αγγλική, γερμανική φιλολολογία, φιλοσοφικές.... Όχι στα παιδαγωγικά όπως παλιά. Θα πέσουν αρκετά τα παιδαγωγικά και τα νηπιαγωγών παιδιά. στα παιδαγωγικά στρέφονται κατά κύριο λόγο υποψήφιοι της θεωρητικής και λιγότερο των άλλων κατευθύνσεων. Πέρυσι η πτώση τους ήταν τόσο μεγάλη που κανένας δεν το περίμενε.Μεχρι και το παιδαγωγικό απθ έπεσε 1001 μόρια. Γι' αυτό δηλώστε τις σχολές όπως τις θέλατε πριν δείτε τους βαθμούς πριν δώσετε πανελλήνιες.Μία φίλη μου πέρυσι έοντας συγκεντρώσει 15.500 μόρια πίστευε ότι θα περάσει νηπιαγωγός στην φλώρινα και πέρασε δασκάλα στη ρόδο, η οποία σχολή είχε πτωση 2067 νομίζω μορίων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
λετε να ανεβει η Λογιστικη ΑΣΟΕΕ πανω απο 280 μορια?
δεν ειναι και απιθανο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
πφφφ τι να πω εγω που θελω πτωση στη βιολογια αθηνας 240 (238 μοριων :( ). Με βλεπω να τη χανω για λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Μετά από πολύ καιρό επιστρέφω στο φόρουμ.

Έβγαλα 18994 στο 3ο πεδίο. Είμαι ειδική κατηγορία λόγω τριτεκνίας. Πιάνω ιατρική Θεσσαλονίκης;

Υ.Γ: Τι θα γίνει επιτέλους με την έκθεση; Να γράφουμε 19.8 μαθηματικά κατεύθυνσης και 19.2 φυσική και να μας παστελώνουν ένα 14.8 οι κομπλεξάρες οι φιλόλογοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
πφφφ τι να πω εγω που θελω πτωση στη βιολογια αθηνας 240 (238 μοριων :( ). Με βλεπω να τη χανω για λιγο...
και εγω θελω 800 μορια να πεσει το παιδαγωγικο πατρας αλλα δν ελπιζω με τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Παιδιά, λοιπόν, έχω μια απορία:

Πέρυσι η Νομική Αθήνας, με τα κοινωνικά κριτήρια, είχε βάση 18.392.
Να σημειώσω ότι οι θέσεις για τα κοινωνικά κριτήρια ήταν 7 πέρυσι.

Φέτος οι θέσεις για τα κοινωνικά κριτήρια είναι 17.
Εγώ έχω βγάλει 18.422. Λέτε να την πιάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
1 μικρη βοηθεια βρε παιδια! το τμημα επισκεπτων υγειας εχει προοπτικες ?? πειτε μου τη γνωμη σας γιατι εχω πανικοβληθει αφου ειναι ενα απο τα τει που πιανω...:( ασ μου απαντησει καποιος please!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
παιδαγωγικα ακουγεται μεγαλη πτωση, ξερω οτι αυτο το "ακουγεται" ειναι σπαστικο γιατι δεν ειναι τιποτα επισημο και φανταζει μαλακια.... ελπιζω οντως τον αυγουστο να υπαρχουν χαμογελα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top