[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

julietini

Νεοφερμένος

Η julietini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Πιστευετε οι βασεις στα τεφαα θα πεσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Όπα αρχίσαν και τα κεράσματα πριν τα αποτελέσματα!;)
Πόσα μόρια υπολογίζεις φίλε; Εγώ γύρω στα 18550-18600 (με 15,5 Φυσική, 18 Έκθεση και κλασικά άριστα Βιο,Χημ.).
Μακάρι να πιάσω Πάτρα ρ...Εσύ που θες για 1η επιλογή;

Φίλε εγώ υπολογίζω όσο εσύ περίπου αλλά κρατάω όπως σου είπα επιφυλάξεις περί έκθεσης γιατί εκεί δεν μπορεί κανείς να προβλέψει! Φυσική υπολογίζω γύρω στο 16-17, χημεία πιστεύω και γω έγραψα άριστα (96-100 πάντα κρατάω μία πισινή), βιολογία ιστεύω γύρω στο 19 γιατί φοβάμαι τις αιτιολογήσεις, μαθ.γεν 97-100 και μαθ. κατ. 90-96! Τέσπα για να μην πολυλογώ θα ήθελα πρώτη επιλογή ιατρική αθηνών αλλά με 18500-18600 ούτε με κιάλια χαχα!! Δεν με πειράζει βέβαια γιατί και γιάννενα και πάτρα και θεσ/νίκη καλα είναι! Δεν βαριέσαι ρε αδερφέ ιατρική να ναι και όποου να ναι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
κανενα νεο για το 5ο πεδιο και ειδικα για το το διεθνων και ευρωμαικων σπουδων μακεδονιας εχετε?????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
τη Γεωπονικη ΑΠΘ πως τη βλεπετε....; περυσι επεσε 1260 μορια!λετε να εχουμε και φετος κατι αναλογο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ θεωρώ ότι επειδή είναι και στη Θεσσαλονίκη δε πέσει τρομακτικά...
500-700 γιατί ειναι στο 4ο πεδίο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Να ρωτησω τα στατιστικα των πανελληνιων ποτε βγαινουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Φίλε εγώ υπολογίζω όσο εσύ περίπου αλλά κρατάω όπως σου είπα επιφυλάξεις περί έκθεσης γιατί εκεί δεν μπορεί κανείς να προβλέψει! Φυσική υπολογίζω γύρω στο 16-17, χημεία πιστεύω και γω έγραψα άριστα (96-100 πάντα κρατάω μία πισινή), βιολογία ιστεύω γύρω στο 19 γιατί φοβάμαι τις αιτιολογήσεις, μαθ.γεν 97-100 και μαθ. κατ. 90-96! Τέσπα για να μην πολυλογώ θα ήθελα πρώτη επιλογή ιατρική αθηνών αλλά με 18500-18600 ούτε με κιάλια χαχα!! Δεν με πειράζει βέβαια γιατί και γιάννενα και πάτρα και θεσ/νίκη καλα είναι! Δεν βαριέσαι ρε αδερφέ ιατρική να ναι και όποου να ναι!:)

Κι εγώ ήθελα γαμώω και κάπου τόσα θα 'χω βγάλει!! Άτιμη Ιατρική Ιωαννίνων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.

Δεν μου λέει κάτι αυτό. Απο το astynomia.gr θέλω να δω ανακοίνωση ή απο το Υπουργείο παιδείας.
Το edu4u μαλ@κίες λέει. Ελεγε παλιά οτι θα καταργηθουν οι ειδικές κατηγορίες. Κι όμως κανονικά ισχύουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν μου λέει κάτι αυτό. Απο το astynomia.gr θέλω να δω ανακοίνωση ή απο το Υπουργείο παιδείας.
Το edu4u μαλ@κίες λέει. Ελεγε παλιά οτι θα καταργηθουν οι ειδικές κατηγορίες. Κι όμως κανονικά ισχύουν.
Για τις βάσεις μιλάει το άρθρο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Για τις βάσεις μιλάει το άρθρο:worry:

χαχα. Σόρυ φίλε, απλά έχω ανοιχτά 10 παράθυρα στο chrome Και τα έχω μπλέξει. Είδα ενα αρθρο απο το edu4u που έλεγε για τις θέσεις των αστυφυλάκων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Κι εγώ ήθελα γαμώω και κάπου τόσα θα 'χω βγάλει!! Άτιμη Ιατρική Ιωαννίνων!!

Αλάνι μην απογοητεύεσαι, αφού σκοπός σου είναι η ιατρική και τα ιωάννινα αλλά και γενικότερα η επαρχία δεν είναι άσχημα! Εγώ και Αλεξανδρούπολη να περάσω δεν θα απογοητευτώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
μια συμβουλή για αυτούς που θέλουν ιατρικές.... κοιτάξτε προσεκτικά πρώτα τα προγράμματα σπουδών τους και μετά δηλώστε τες... γτ στις περισσότερες γίνεται χαμός. άλλες έχουν κλινικά μαθήματα πριν τα κλινικά έτη που μάλιστα είναι αδύνατο να τα παρακολουθήσεις γτ δεν θα έχεις καν τις βάσεις ενώ άλλες έχουν πολύ καλά οργανομένο πρόγραμμα σπουδών. (επίσης έχω παρατηρήσει πχ. ότι στης θεσσαλονίκης, υπάρχει εισαγωγή στη βιοχημεία, βιοχημεία 1, βιοχημεία 2 αντίστοιχα στα Α, Β, Γ εξάμηνα ενώ αλλού τα έχουν συγχωνεύσει. ναι μεν απτη μία είναι καλό το 2ο αλλά απτην άλλη, με αυτά που ισχύουν από το 2011 με τον εύδοξο, οι 1οι παίρνουν περισσότερα συγγράματα πάνω στη βιοχημεία, συγκριτικά με τους 2ους. αλλά εξαρτάται το τι θέλει ο καθένας. εμένα πχ μ αρέσει η ιδέα του να έχω πολλές πηγές για ανάγνωση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
παιδιά ακούω συνέχεια γενικά για τα παιδαγωγικά ότι θα πέσουν...Μία εκτίμηση όμως κάποιος για το ειδικής αγωγής? Είναι το όνειρο μου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
παιδιά ακούω συνέχεια γενικά για τα παιδαγωγικά ότι θα πέσουν...Μία εκτίμηση όμως κάποιος για το ειδικής αγωγής? Είναι το όνειρο μου !

Για το Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής στο Βόλο εννοείς; Αν εννοείς αυτό είδα σε αναμενόμενες βάσεις ότι θα ανέβει δυστυχώς (αν αυτό σε βοηθάει)! Ακριβή βάση όμως δεν λέει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
ναι για το Παιδαγωγικό ειδικής του Βόλου εννοώ ! σ ευχαριστώ kostakis2 , αν μπορείς να βρεις το link που το διάβασες θα σου μουν ευγνώμων !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
ναι για το Παιδαγωγικό ειδικής του Βόλου εννοώ ! σ ευχαριστώ kostakis2 , αν μπορείς να βρεις το link που το διάβασες θα σου μουν ευγνώμων !!!

Ναι, φυσικά! Ορίστε και το λινκ https://https://www.cleverclass.gr/po...ιες-εξετάσεις/905-εκτιμήσεις-βάσεων-ανά-τμήμα ! Όταν σου ανοίξει τη σελίδα, κατέβα τέρμα κάτω και θα δεις στα συνημμένα αρχεία: ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΙΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΒΑΣΕΩΝ 2012 ΑΝΑ ΤΜΗΜΑ πατάς πάνω του και σου ανοίγει σε ένα πίνακα όλες τις σχολές! Με βελάκι προς τα πάνω οι βάσεις ανεβάινουν σε σχέση με πέρυσι, με βελάκι προς τα κάτω πέφτουν και με οριζόντια βελάκι παραμένουν σταθερές! Εντάξει τώρα αυτά βέβαια μην τα κοιτάς και πολύ γιατί δεν θα ισχύουν σε όλες! Ελπίζω να βοήθησα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ τόσο πολύ !!!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι !!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ τόσο πολύ !!!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι !!! :)

Παρακαλώ! :) Καλή επιτυχία και σ' εσένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickoarmstrong

Νεοφερμένος

Ο nickoarmstrong αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδιά το οικονομικό στα Γιάννενα λέτε να πέσει ? :/
είμαι γύρω στα 13χιλ. μόρια,το πιάνω? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top