[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.

γρεναδινη

Νεοφερμένος

Η γρεναδινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ποτε μην λες ποτε... εδω μας λενε οι μ@λ@κες οτι θα ανεβει σχεδον ολο το 1ο!

οχι οχι το 1ο πολυ! η δικια μου ειναι κ στο 2ο κ ειμαι κ απο τεχνολογικη =/ τμημα κινηματογραφου θελω. πειτε καμια ιδεα πως λετε να κινηθει?
ουυφφφ θα σκασω μεχρι να βγουν! κ ειμαι ισα-ισα στα μορια θα μπω-δεν θα μπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
τι εννοεις το 1ο πολυ???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γρεναδινη

Νεοφερμένος

Η γρεναδινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εννοώ να μην ανεβει πολυ η βαση :P αλλα γνκα εξαρταται απο ποσοι της θεωρητηκης θα το δηλωσουν, κι αν ειναι οι περισσοτεροι απο εκει κ οχι απο τεχνολογικη πχ θα ανεβει μαλλον... αλλα απο την αλλη λες οικονομικη κριση, σχολη κινηματογραφου θα παν ? χμμμ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Μόνο η χαζο νομικη θα ανέβει και δεν θα την πιάσω πάλι:( ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αν δεν δούμε τα στατιστικά στα επιμέρους μαθήματα και ειδικότερα την κλιμάκωση γενικών βαθμών πρόσβασης... δεν μπορούμε να βγάλουμε κανένα συμπέρασμα για την πορεία των βάσεων. Υπομονη.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
μονο νομικη θεσσαλονικης θελω και ουτε ειμαι ειδικη κατηγορια πφφφ με εφαγε η βιολογια¨(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
μονο νομικη θεσσαλονικης θελω και ουτε ειμαι ειδικη κατηγορια πφφφ με εφαγε η βιολογια¨(:(

Και εμένα....................:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Φιλολογίες πόσο περίπου λέτε να πάνε; (Σε όλες τις πόλεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Φιλολογίες πόσο περίπου λέτε να πάνε; (Σε όλες τις πόλεις)

Εγώ πιστεύω θα μείνουν σταθερές....Ίσως καμιά μικρή άνοδο Θεσ/νικη- Αθήνα. Αναφέρεσαι και στα ιστορικά- φιλοσοφικά τμήματα ή μόνο στα φιλολογικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ποσο υπολογιζετε βιολογια γενικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
ποσο υπολογιζετε βιολογια γενικης?

Άριστο το 18,6
χειρότερο κανένα 16-16,5....
Και με 16,5 δεν περνάς σχολές με υψηλή βάση...εκτός και αν έχεις γράψει τόσο άριστα στα προηγούμενα. Έκθεση-Λογοτεχνία δεν ξέρουμε. Αρχαία θα έχεις απώλειες από μετάφραση αγνώστου, από καμιά άσκηση στο γνωστό. Λατινικά μπορείς να γράψεις καλά αλλά και πάλι σπάνια να σου ξεφύγει κάτι....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βιολογία Γενικής Παιδείας έχουμε χειρότερες επιδόσεις απο πέρσυ.
Όπως επίσης, στην Ιστορία (που είναι και μάθημα βαρύτητας στο 1ο πεδίο) και στην Έκθεση.
Λογοτεχνία, Αρχαία και ειδικά Λατινικά έχουμε οριακές διαφορές (απ'ότι μου είπαν καθηγητές).

Αν ισχύουν αυτά, τότε περιμένουμε σταθεροποίηση των Νομικών τμημάτων, όπως επίσης στα φιλολογικά τμήματα των μεγάλων αστικών κέντρων.
Φιλολογίες επαρχίας και ολα τα παιδαγωγικά πέφτουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Οι θεωρητικοί δεν μπορείτε να έχετε και "εύκολα" θέματα (όπως τουλάχιστον ακούγεται) και πτώση των βάσεων του πρώτου πεδίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Άριστο το 18,6
χειρότερο κανένα 16-16,5....
Και με 16,5 δεν περνάς σχολές με υψηλή βάση...εκτός και αν έχεις γράψει τόσο άριστα στα προηγούμενα. Έκθεση-Λογοτεχνία δεν ξέρουμε. Αρχαία θα έχεις απώλειες από μετάφραση αγνώστου, από καμιά άσκηση στο γνωστό. Λατινικά μπορείς να γράψεις καλά αλλά και πάλι σπάνια να σου ξεφύγει κάτι....:(

Μην ξεχνάς ότι με τα προφορικά το 16,5 γίνεται 17,1 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί τους θετικοτεχνολογικούς τους νοιάζει αν θα έχουν ή όχι πτώση οι σχολές τους 1ου πεδίου:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Οι θεωρητικοί δεν μπορείτε να έχετε και "εύκολα" θέματα (όπως τουλάχιστον ακούγεται) και πτώση των βάσεων του πρώτου πεδίου.

Καλά τι ακούγεται...Τι γίνεται στην πραγματικότητα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί τους θετικοτεχνολογικούς τους νοιάζει αν θα έχουν ή όχι πτώση οι σχολές τους 1ου πεδίου:/:

Έλα μου ντε!Φοβούνται μάλλον πως θα τους φάνε τις θέσεις στα πεδία με την απώλεια μορίων και στις οικονομικές σχολές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έλα μου ντε!Φοβούνται μάλλον πως θα τους φάνε τις θέσεις στα πεδία με την απώλεια μορίων και στις οικονομικές σχολές :)
όχι μιλάνε για τις δικές τους σχολές, του 1ου πεδίου..δεν νομίζω κανένας να έδωσε Ιστορία Γενικής..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
δεν ειπα οτι θελουμε πτωση των βασεων εμεις οι θεωρητικη και ευκολα θεματα..ημαρτον δηλαδη.. εγω ρωτησα για βιολογια γιατι με ενδιαφερει σχολη απο το 3ο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top