[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Λίγο δύσκολο, γιατί υπάρχουν κι αυτές με τα ειδικά μαθήματα, πχ μεταφραστικό στην Κέρκυρα με 2 ειδικά μαθήματα, είναι σχεδόν αδύνατο! Αλλά ακόμη και η ιατρική είναι πολύ πιθανόν να πέσει κάτω από 19000!
Μάλλον δεν θα είναι υπερβολή!

Επιφυλλάσσομαι για το 3ο πεδίο για να ειμαι ειλικρινής.
Μπορεί Χημεία να τους δυσκόλεψαν, αλλά Βιολογία δεν έβαλαν και τόσο δύσκολα πια, κι έχει μεγαλύτερο συντελεστή, μπορεί να εξισορροπήσει τη χασούρα από τα άλλα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Επιφυλλάσσομαι για το 3ο πεδίο για να ειμαι ειλικρινής.
Μπορεί Χημεία να τους δυσκόλεψαν, αλλά Βιολογία δεν έβαλαν και τόσο δύσκολα πια, κι έχει μεγαλύτερο συντελεστή, μπορεί να εξισορροπήσει τη χασούρα από τα άλλα.:hmm:

Χασούρα από φυσική κατεύθυνσης, χημεία και έκθεση μπορεί να καλυφθεί μόνο από την βατή βιολογία; Επί πλέον, είχαν και τσιμπημένη βιολογία γενικής (γειτόνισσά μου υπολογίζει σχεδόν 100 κατεύθυνσης και κοντά 90 στη γενικής!). Δεν είπα να πέσει 17999 ιατρική αθηνών, αλλά 18900 πολύ πιθανο το θεωρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Χασούρα από φυσική κατεύθυνσης, χημεία και έκθεση μπορεί να καλυφθεί μόνο από την βατή βιολογία; Επί πλέον, είχαν και τσιμπημένη βιολογία γενικής (γειτόνισσά μου υπολογίζει σχεδόν 100 κατεύθυνσης και κοντά 90 στη γενικής!). Δεν είπα να πέσει 17999 ιατρική αθηνών, αλλά 18900 πολύ πιθανο το θεωρώ.

Κι εγώ το πιστεύω αυτό.... Και αν η Αθήνα δεν πέσει 200 μόρια (όπως και στη Σαλονίκη) οι ιατρικές στην επαρχία θα κατέβουν σίγουρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Επιφυλλάσσομαι για το 3ο πεδίο για να ειμαι ειλικρινής.
Μπορεί Χημεία να τους δυσκόλεψαν, αλλά Βιολογία δεν έβαλαν και τόσο δύσκολα πια, κι έχει μεγαλύτερο συντελεστή, μπορεί να εξισορροπήσει τη χασούρα από τα άλλα.:hmm:

Και γω πιστευω πως οι Ιατρικες δεν θα πεσουν πολυ.. Παντα υπαρχουν παιδια που αριστευουν. Ισως πεσουν 100-200 μορια παντως λογω αυξημενης δυσκολιας σε μαθηματικα-φυσικη.. Οσο για τους πολυτεκνους που πιστευτε πως θα κυμανθουν οι βασεις των Ιατρικων? Δεδομενου οτι υπαρχουν και 25 επιπλεον θεσεις σε σχεση με περσυ.. Ιατρικη Θεσσαλονικης ειχα 18300 περσυ για τους πολυτεκνους.. Που την βλεπετε φετος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
καλησπερα,

παιδια ξερει κανεις (απο εφημεριδες, εντυπα κλπ.) πως θα κινηθει το 5ο πεδιο, ειδικα η ΑΣΟΕΕ και ειδικοτερα (οσο δυσκολο κι αν ειναι) το τμημα Λογιστικης και Χρηματοοικονομικης?
να πεσει 150-250 μορια, απιθανο?

ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
για τις παραιατρικες σχολες του 3ου πως τα βλεπετε τα πραγματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsarida003

Νεοφερμένος

Η katsarida003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
καμιά πρόβλεψη για φαρμακευτικές???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
καλησπερα,

παιδια ξερει κανεις (απο εφημεριδες, εντυπα κλπ.) πως θα κινηθει το 5ο πεδιο, ειδικα η ΑΣΟΕΕ και ειδικοτερα (οσο δυσκολο κι αν ειναι) το τμημα Λογιστικης και Χρηματοοικονομικης?
να πεσει 150-250 μορια, απιθανο?

ευχαριστω

Δεν ξερω φιλε μου αλλα δυσκολα τα βλεπω τα πραγματα.Εχουν κοψει και 10 θεσεις απο καθε τμημα,τα πηγαμε και στις ΑΟΘ καλυτερα.Εγω θελω να πεσει,αλλα μια σταθεροποιηση βλεπω να υπαρχει.Ακομα ειναι πολυ νωρις βεβαια.
Και γω ΟΔΕ ΟΠΑ σκεφτομουν,αλλα δεν το πιανω μαλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
μακαρι να ξεραμε!!!!!στα επαρχιακα κατι θα πεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Μεταλλειολογων Μηχανικων ΕΜΠ που το βλεπετε να πηγαινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Κι εγώ το πιστεύω αυτό.... Και αν η Αθήνα δεν πέσει 200 μόρια (όπως και στη Σαλονίκη) οι ιατρικές στην επαρχία θα κατέβουν σίγουρα!!!

Περιφέρεια πιο πολύ από Αθήνα πιστεύω θα πέσει. Γιατί παλιά κάποιο παιδί έβαζε όλες τις ιατρικές με το σκεπτικό ότι μπορεί να περάσει σε μια επαρχιακή πόλη. Αλλά κι αν δεν είχε την οικονομική δυνατότητα, υπό προϋποθέσεις μπορούσε να πάρει μετεγγραφή. Τώρα που δεν μπορεί, θα δηλώσει πχ ιατρική αθήνας και δύσκολα άλλη ιατρική, μετά θα πάει σε άλλη σχολή, άλλωστε πέρυσι η ιατρική Αλεξανδρουπόλεως είχε λιγότερα μόρια ως βάση από την οδοντιατρική Αθηνών ακριβώς γι αυτό το λόγο.


καλησπερα,

παιδια ξερει κανεις (απο εφημεριδες, εντυπα κλπ.) πως θα κινηθει το 5ο πεδιο, ειδικα η ΑΣΟΕΕ και ειδικοτερα (οσο δυσκολο κι αν ειναι) το τμημα Λογιστικης και Χρηματοοικονομικης?
να πεσει 150-250 μορια, απιθανο?

ευχαριστω

τί να σου πω φίλε;
Αντιφατικά τα αποτελέσματα για το 5ο πεδίο. Απ' ό,τι λένε -πάντα- υπάρχουν σταθεροποιητικές έως και ελαφρά ανοδικές τάσεις.
Αλλά 1ον ακόμη είναι νωρίς και 2ον δεν έχουν βγει τα αποτελέσματα με τους βαθμούς.
Σ.σ πόσο είχε το Χρηματοοικονομικό πέρσι; Παίζει να είμαστε μαζί ασοεε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsarida003

Νεοφερμένος

Η katsarida003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
πιανεις αθηνα?!??

μπαααααα , η αλήθεια είναι ότι ενδιαφέρομαι πιο πολύ για Θεσσαλονίκη και Πάτρα , αλλά δύσκολα να πιάσω γτ από ό,τι φαντάζομαι θα μαι λίγο κάτω απο 18000...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
καμιά πρόβλεψη για φαρμακευτικές???????

μπαααααα , η αλήθεια είναι ότι ενδιαφέρομαι πιο πολύ για Θεσσαλονίκη και Πάτρα , αλλά δύσκολα να πιάσω γτ από ό,τι φαντάζομαι θα μαι λίγο κάτω απο 18000...
μμ...εγω ειμαι λιγο πανω απ 18000. ετσι τουλαχιστον υπολογιζω...οποτε ελπιζω γ πατρα.....ειτε διατροφολογιας.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
τί να σου πω φίλε;
Αντιφατικά τα αποτελέσματα για το 5ο πεδίο. Απ' ό,τι λένε -πάντα- υπάρχουν σταθεροποιητικές έως και ελαφρά ανοδικές τάσεις.
Αλλά 1ον ακόμη είναι νωρίς και 2ον δεν έχουν βγει τα αποτελέσματα με τους βαθμούς.
Σ.σ πόσο είχε το Χρηματοοικονομικό πέρσι; Παίζει να είμαστε μαζί ασοεε...

περυσι ειχε 17844 το λο.χρη. της ΑΣΟΕΕ.
εγω φετος, ολοι οι υπολογισμοι μου με βγαζουν ακριβως 17800, αλλα ποτε δεν ξερεις βεβαια.
ε ρε πουστη μου εχασα ενα Σ/Λ στο ΑΟΘ και αυτο με πηγε 100 μορια κατω στον τελικο βαθμο, αν το υπολογισεις..
Απιστευτο ενα Σ/Λ να με βγαλει εξω απο την αγαπημενη μου σχολη!
μακαρι να το πιασω αυτο το τμημα, αλλιως εχω το δίλημμα οργανωση & διοικηση ΑΣΟΕΕ ή Χρηματοοικονομικο στον Πειραια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
περυσι ειχε 17844 το λο.χρη. της ΑΣΟΕΕ.
εγω φετος, ολοι οι υπολογισμοι μου με βγαζουν ακριβως 17800, αλλα ποτε δεν ξερεις βεβαια.
ε ρε πουστη μου εχασα ενα Σ/Λ στο ΑΟΘ και αυτο με πηγε 100 μορια κατω στον τελικο βαθμο, αν το υπολογισεις..
Απιστευτο ενα Σ/Λ να με βγαλει εξω απο την αγαπημενη μου σχολη!
Αν το βλέπεις αυτό άδικο,άκου και τούτο:Η καθηγήτρια μου 'χε 14,5 Μ.Ο στο ΑΟΘ και έγραψα 91(κωλοθεωρία^^):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
περυσι ειχε 17844 το λο.χρη. της ΑΣΟΕΕ.
εγω φετος, ολοι οι υπολογισμοι μου με βγαζουν ακριβως 17800, αλλα ποτε δεν ξερεις βεβαια.
ε ρε πουστη μου εχασα ενα Σ/Λ στο ΑΟΘ και αυτο με πηγε 100 μορια κατω στον τελικο βαθμο, αν το υπολογισεις..
Απιστευτο ενα Σ/Λ να με βγαλει εξω απο την αγαπημενη μου σχολη!
μακαρι να το πιασω αυτο το τμημα, αλλιως εχω το δίλημμα οργανωση & διοικηση ΑΣΟΕΕ ή Χρηματοοικονομικο στον Πειραια?

Καλά αυτά τα σ-λ ήταν ό,τι να 'ναι το 2011...φέτος εμάς μας έβαλαν τέτοια κ πιο τσιμπημένα σ-λ στην ιστορία.
ΜΙα που έδωσες και πέρυσι, πώς κρίνεις τα μαθηματικά γενικής και τις ΑΟΘ συγκριτικκά πέρσι και φέτος;;


Αν το βλέπεις αυτό άδικο,άκου και τούτο:Η καθηγήτρια μου 'χε 14,5 Μ.Ο στο ΑΟΘ και έγραψα 91(κωλοθεωρία^^):P

WTF! Ας κρατήσουν την σκληράδα για τα ενδοσχολικά, αυτό να τσεκουρώνουν στα μαθήματα των πανελληνίων είναι μεγάλη αλητεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos-7(deos)

Νεοφερμένος

Ο tasos-7(deos) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
παιδια τι βλεπετε για το οικονομικης επιστημης ΑΣΣΟΕ??θα πεσει 200-300 μορια??η τουλαχιστον θα μεινει εκει που ειναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
παιδια τι βλεπετε για το οικονομικης επιστημης ΑΣΣΟΕ??θα πεσει 200-300 μορια??η τουλαχιστον θα μεινει εκει που ειναι??

Mακάρι να έπεφτε και το οικονομικής επιστήμης και το μάρκετινγκ & επικοινωνίας! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos-7(deos)

Νεοφερμένος

Ο tasos-7(deos) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Mακάρι να έπεφτε και το οικονομικής επιστήμης και το μάρκετινγκ & επικοινωνίας! :hmm:
μακαρι κι εγω αυτο λεω!λιγο καλυτερα να ειχα γραψει μαθηματικα κατ και φυσικη κατ θα ημουνα πιο σιγουρος!!τι να πω!!ας περιμενουμε γιατι και τα μηχανογραφικα και οι προτιμησεις θα παιξουν πολυ μεγαλο ρολο ισως μεγαλυτερο κ απο τις βαθμολογιες οπως αποδειχτηκε και περσι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top