[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι θα ανεβουν...
στατιστική τα πρώτα ποσοστά δείχνουν τα ίδια με πέρσι με μια βελτίωση βεβαια...
ΑΟΘ πάλι το Δ2 έκαψε πολύ κόσμο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Edomustang

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
συγγνώμη αλλά έχετε συνειδητοποιήσει τί έχει γίνει με μαθηματικά, φυσική και έκθεση;;;;;;; Με μία λέξη: σφαγή!!!!!!!! Πώς είναι δυνατό να μιλάμε για στατικές βάσεις σε 3ο και 5ο πόσο μάλλον για άνοδο;;;;;;; Αφήστε που χημεία οι περισσότεροι έκαναν αριθμητικά λάθη και δεν πρόλαβαν να ολοκληρώσουν. και ΟΧΙ δεν υπερβάλλω... Ήμαρτον πια κάθεστε και λέτε ουτοπικές προβλέψεις για τις βάσεις............ Συνέλθετε!!!!!!!!!! Τωρα για το 1ο πεδίο σόρρυ αλλά δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
πες τα;) ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
συγγνώμη αλλά έχετε συνειδητοποιήσει τί έχει γίνει με μαθηματικά, φυσική και έκθεση;;;;;;; Με μία λέξη: σφαγή!!!!!!!! Πώς είναι δυνατό να μιλάμε για στατικές βάσεις σε 3ο και 5ο πόσο μάλλον για άνοδο;;;;;;; Αφήστε που χημεία οι περισσότεροι έκαναν αριθμητικά λάθη και δεν πρόλαβαν να ολοκληρώσουν. και ΟΧΙ δεν υπερβάλλω... Ήμαρτον πια κάθεστε και λέτε ουτοπικές προβλέψεις για τις βάσεις............ Συνέλθετε!!!!!!!!!! Τωρα για το 1ο πεδίο σόρρυ αλλά δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.......

Καλά ας περιμένουμε να βγουν οι βαθμολογίες...:ermm:Μέχρι τότε δε θα μου έχει μείνει νύχι για νύχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Edomustang

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
φίλε το ψάρι βρωμά από το κεφάλι.. αν οι καθηγητές στα διορθωτικά κέντρα λένε ότι βρίσκουν με τεράστια δυσκολία καλά γραπτά μάλλον δε θα δούμε βαθμολογίες που βλέπαμε άλλες χρονιές... Εκτός αν γίνει κανένα θαύμα και τα γραπτά που δεν έχουν διορθωθεί ακόμα είναι όλα ανω του 90.....
Υ.Γ. μην τρως τα νύχια σου, δεν θα σου κάνει καλό.. ξεκίνα τις τσίχλες καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Απολαύστε το καλοκαίρι μάγκες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω πιστευω 2ο-4ο θα πεσουν αρκετα γιατι οσους καθηγητες και αν ρωτησα μου λενε για χειροτερες επιδοσεις σε Μαθηματικα και ειδικα Φυσικη.(Φιλε Σουρωτηρι ειλικρινα δεν ξερω πως λειτουργει τον ενστικτο σου και φιλοι σου μαθηματικοι,εμενα αυτο που εχουν πει οσοι καθηγητες ρωτησα και απο το σχολειο μου και απο το σχολειο το θειου μου)Στο 3ο θα πεσουν λιγο πιστευω γιατι τα παιδια γραψανε λιγο καλυτερα Βιολογια (με 1.3) και χειροτερα Χημεια,ενω στο 5ο πιστευω σταθεροποιηση με μικρες αυξομειωσεις.Ευχομαι απλα να εχουν παρει λιγοτεροι ΑΟΘ και Μαθηματικα Γεν και να ευνοηθουμε ολοι.Στο 1ο δεν εχω ιδεα.

Εγω αυτη την αισθηση εχω.Και μην ξεχνατε πως οι θεσεις ειναι 2.500 περισσοτερες και οι υποψηφιοι 6.000 λιγοτεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Φιλε Σουρωτηρι ειλικρινα δεν ξερω πως λειτουργει τον ενστικτο σου και φιλοι σου μαθηματικοι,εμενα αυτο που εχουν πει οσοι καθηγητες ρωτησα και απο το σχολειο μου και απο το σχολειο το θειου μου

Είπαμε, οι απόψεις είναι σαν τις μύτες, όλη έχουν από μια :)

Ο χρόνος θα δείξει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα συμφωνησω μαζι σου.Ισως εχεις και δικιο.Σε 20 μερες μαξ τα ξερουμε με ακριβεια τα ποσοστα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Αλάνι λες να έχουμε τόσο μεγάλες πτώσεις???

Το πιστεύω. Πέρσυ, που έβαλαν πολύ πιο εύκολα θέματα από φέτος (ναι και στη Φυσική γιατί ο άριστος μαθητής έγραφε το ριμάδι Δ Θέμα), οι βάσεις στην Ιατρική έπεσαν από 300 (στην Αθήνα) έως 600 και κάτι(στη θράκη).
Φέτος οι μέχρι τώρα βαθμολογήσεις δείχνουν κατακόρυφη πτώση στη Φυσική (75-80% κάτω από τη βάση) στην Έκθεση (καλά με την Περίληψη βατερλό- άλλωστε στοχαστικό δοκιμίο αυτοί που το χειρίζονται άπταιστα είναι στα δάχτυλα μετρημένοι- και με το θέμα για τη Τέχνη) και στα Μαθ.Κατ παραδοσιακά.
ΆΡΑ προβλέπω πτώση από 300 μόρια max στην Αθήνα , 450 max Θεσ και από Πάτρα και όπου 500+.
Άλλωστε όλοι δεν έγραψαν καλά. Και ναι ακόμα και οι άριστοι.
ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΛΙΓΟ!!! Αυτό ναι μπορεί να ισχύει για την Αθήνα όμως για τις άλλες φυσικά και δεν ισχύει!! Έβαλαν δύσκολα και Χημεία και κάποια ερωτήματα Βιολογία έτσουξαν!
Αν είναι δυνατόν! Κινητοποιείστε την κρίση σας και μην επαφύεστε σε απόψεις άλλων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Το πιστεύω. Πέρσυ, που έβαλαν πολύ πιο εύκολα θέματα από φέτος (ναι και στη Φυσική γιατί ο άριστος μαθητής έγραφε το ριμάδι Δ Θέμα), οι βάσεις στην Ιατρική έπεσαν από 300 (στην Αθήνα) έως 600 και κάτι(στη θράκη).
Φέτος οι μέχρι τώρα βαθμολογήσεις δείχνουν κατακόρυφη πτώση στη Φυσική (75-80% κάτω από τη βάση) στην Έκθεση (καλά με την Περίληψη βατερλό- άλλωστε στοχαστικό δοκιμίο αυτοί που το χειρίζονται άπταιστα είναι στα δάχτυλα μετρημένοι- και με το θέμα για τη Τέχνη) και στα Μαθ.Κατ παραδοσιακά.
ΆΡΑ προβλέπω πτώση από 300 μόρια max στην Αθήνα , 450 max Θεσ και από Πάτρα και όπου 500+.
Άλλωστε όλοι δεν έγραψαν καλά. Και ναι ακόμα και οι άριστοι.
ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΛΙΓΟ!!! Αυτό ναι μπορεί να ισχύει για την Αθήνα όμως για τις άλλες φυσικά και δεν ισχύει!! Έβαλαν δύσκολα και Χημεία και κάποια ερωτήματα Βιολογία έτσουξαν!
Αν είναι δυνατόν! Κινητοποιείστε την κρίση σας και μην επαφύεστε σε απόψεις άλλων!!!



δηλαδη με 18000 ισωσ και κατι ψιλα εχω ελπιδες για ιατρικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Ελπίδες? Πάντε θα έχεις ελπίδες. Το ζήτημα είναι πόσες... Άποψή μου? Λίγες για Αθήνα και Θεσ/νίκη, παραπάνω για άλλες πόλεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το πιστεύω. Πέρσυ, που έβαλαν πολύ πιο εύκολα θέματα από φέτος (ναι και στη Φυσική γιατί ο άριστος μαθητής έγραφε το ριμάδι Δ Θέμα), οι βάσεις στην Ιατρική έπεσαν από 300 (στην Αθήνα) έως 600 και κάτι(στη θράκη).
Φέτος οι μέχρι τώρα βαθμολογήσεις δείχνουν κατακόρυφη πτώση στη Φυσική (75-80% κάτω από τη βάση) στην Έκθεση (καλά με την Περίληψη βατερλό- άλλωστε στοχαστικό δοκιμίο αυτοί που το χειρίζονται άπταιστα είναι στα δάχτυλα μετρημένοι- και με το θέμα για τη Τέχνη) και στα Μαθ.Κατ παραδοσιακά.
ΆΡΑ προβλέπω πτώση από 300 μόρια max στην Αθήνα , 450 max Θεσ και από Πάτρα και όπου 500+.
Άλλωστε όλοι δεν έγραψαν καλά. Και ναι ακόμα και οι άριστοι.
ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΛΙΓΟ!!! Αυτό ναι μπορεί να ισχύει για την Αθήνα όμως για τις άλλες φυσικά και δεν ισχύει!! Έβαλαν δύσκολα και Χημεία και κάποια ερωτήματα Βιολογία έτσουξαν!
Αν είναι δυνατόν! Κινητοποιείστε την κρίση σας και μην επαφύεστε σε απόψεις άλλων!!!
Αλήθεια το παρακάνεις και φιλικά κράτα μικρό καλάθι, παρουσιάζεις μια Ιατρική Αλεξανδρούπολης στα 17600...απλά δεν γίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ελπίδες? Πάντε θα έχεις ελπίδες. Το ζήτημα είναι πόσες... Άποψή μου? Λίγες για Αθήνα και Θεσ/νίκη, παραπάνω για άλλες πόλεις...

δεν με ενδιαφερει τοσο η πολη ιατρικη να ναι κι οπου να ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Αλήθεια το παρακάνεις και φιλικά κράτα μικρό καλάθι, παρουσιάζεις μια Ιατρική Αλεξανδρούπολης στα 17600...απλά δεν γίνεται!

Αλήθεια δεν το παρακάνω!!! Άλλωστε πέρσυ το περιμέναν το 600 πλην για τη Θράκη;;;:whistle:

Και αφού η Αθήνα θα διαμορφωθεί γύρω στο 18800 η θράκη γιατί να μην αγγίξει το 17800;

δηλαδη με 18000 ισωσ και κατι ψιλα εχω ελπιδες για ιατρικη?

Ναι έχεις μάλλον για Αλεξανδρούπολη ή Ηράκλειο, βασιζόμενοι στην καταβύθιση που υποστήκαμε από τα γνωστά μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αλήθεια δεν το παρακάνω!!! Άλλωστε πέρσυ το περιμέναν το 600 πλην για τη Θράκη;;;:whistle:

Και αφού η Αθήνα θα διαμορφωθεί γύρω στο 18800 η θράκη γιατί να μην αγγίξει το 17800;
καταλαβαίνεις ότι η πτώση βασίζεται στη διαφορά των στατιστικών των 2 τελευταίων χρόνων? πέρυσι η βιολογία κατεύθυνσης απο 43% στο 18-20 πήγε στο 20%..καταλαβαίνεις τη διαφορά στο μάθημα βαρύτητας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Και φέτος θα υπάρχει πτώση , μπορεί όχι μεγάλη ,ακόμα και στη Βιολογία. Βαρύτητας είναι και η Χημεία στην οποία οι πράξεις ήταν πολύ δύσκολες.
Δεν έχω καμία διάθεση να σε κάνω να ακολουθήσεις τα λεγόμενά μου. Απλά θα δούμε.
Και άλλωστε πτώση 300 μόρια δεν είναι τίποτα μπροστά σε αυτά που έβαλαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και φέτος θα υπάρχει πτώση , μπορεί όχι μεγάλη ,ακόμα και στη Βιολογία. Βαρύτητας είναι και η Χημεία στην οποία οι πράξεις ήταν πολύ δύσκολες.
Δεν έχω καμία διάθεση να σε κάνω να ακολουθήσεις τα λεγόμενά μου. Απλά θα δούμε.
ούτε εγώ και προφανώς δεν έχω πρόβλημα να πέσει η Ιατρική στα 17600..απλά το χειρότερο είναι οι ουτοπικές σκέψεις για κάποια θέματα..η περυσινή πτώση στη Βιολογία ήταν απλά τεράστια και για αυτό έπεσε η Ιατρική τόσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
ούτε εγώ και προφανώς δεν έχω πρόβλημα να πέσει η Ιατρική στα 17600..απλά το χειρότερο είναι οι ουτοπικές σκέψεις για κάποια θέματα..η περυσινή πτώση στη Βιολογία ήταν απλά τεράστια και για αυτό έπεσε η Ιατρική τόσο

Δεν είναι καθόλου ουτοπικές οι σκέψεις μου. Γνωρίζω το χάλι που έχει επικρατήσει φέτος σε πολλά μαθήματα άρα η πτώση είναι βέβαιη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
δηλαδη με 18000 ισωσ και κατι ψιλα εχω ελπιδες για ιατρικη?

Nαι ρε αλάνι, εννοείται πως έχεις ελπίδες.. Άλλωστε πιστεύω ότι η ιατρική αλεξανδρούπολης φέτος θα πέσει στα 18000 μόρια (το πολύ 18100)

Το πιστεύω. Πέρσυ, που έβαλαν πολύ πιο εύκολα θέματα από φέτος (ναι και στη Φυσική γιατί ο άριστος μαθητής έγραφε το ριμάδι Δ Θέμα), οι βάσεις στην Ιατρική έπεσαν από 300 (στην Αθήνα) έως 600 και κάτι(στη θράκη).
Φέτος οι μέχρι τώρα βαθμολογήσεις δείχνουν κατακόρυφη πτώση στη Φυσική (75-80% κάτω από τη βάση) στην Έκθεση (καλά με την Περίληψη βατερλό- άλλωστε στοχαστικό δοκιμίο αυτοί που το χειρίζονται άπταιστα είναι στα δάχτυλα μετρημένοι- και με το θέμα για τη Τέχνη) και στα Μαθ.Κατ παραδοσιακά.
ΆΡΑ προβλέπω πτώση από 300 μόρια max στην Αθήνα , 450 max Θεσ και από Πάτρα και όπου 500+.
Άλλωστε όλοι δεν έγραψαν καλά. Και ναι ακόμα και οι άριστοι.
ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΛΙΓΟ!!! Αυτό ναι μπορεί να ισχύει για την Αθήνα όμως για τις άλλες φυσικά και δεν ισχύει!! Έβαλαν δύσκολα και Χημεία και κάποια ερωτήματα Βιολογία έτσουξαν!
Αν είναι δυνατόν! Κινητοποιείστε την κρίση σας και μην επαφύεστε σε απόψεις άλλων!!!

Κοίταξε δεν νομίζω η Πάτρα και η υπόλοιπη επαρχία να πέσει τόσο αλλά κανείς δεν ξέρει.... Μακάρι δηλαδή... Εγώ πιστεύω ότι εαν έχω ένα 15+ (16) στην έκθεση είμαι μέσα!! Τέλοσπάντων... Θα δείξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top