[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mariospaok4

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Sourotiri, δεν τα λεμε αυτα ετσι αποτομα, γιατι μας βλεπω να παθαινουμε κανα εγγεφαλικο παραμονη αοθ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
αράξτε ρε! οι βάσεις θα πέσουν πολύ στο 2ο-4ο...και στο 3ο πολύ λίγο..όσο για το πρώτο περιμένω άνοδο ! δεν προκύπτει από πουθενά ότι θα ανεβούν στα αλλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariospaok4

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
αράξτε ρε! οι βάσεις θα πέσουν πολύ στο 2ο-4ο...και στο 3ο πολύ λίγο..όσο για το πρώτο περιμένω άνοδο ! δεν προκύπτει από πουθενά ότι θα ανεβούν στα αλλα!

ρε συ εγω βγαζω γυρω στα 12.800-12.900 και θελω πληροφορικη ιωαννινων με 13.534... που ειναι 2ο και επαρχια...δεν εχω ελπιδες ???
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Εδώ απλά να πω ότι για να πέσουν οι βάσεις, πάντα με γνωστή μόνο την δυσκολία των θεμάτων και υποθέτοντας όλα τα υπόλοιπα (βαθμολόγηση, προτιμήσεις) σταθερά, πρέπει τα θέματα όχι απλώς να είναι δύσκολα, αλλά να είναι ΠΙΟ δύσκολα από πέρσι.

ρε συ εγω βγαζω γυρω στα 12.800-12.900 και θελω πληροφορικη ιωαννινων με 13.534... που ειναι 2ο και επαρχια...δεν εχω ελπιδες ???
:/:

Φυσικά μιλάω πάντα για την γενική εικόνα των βάσεων, τώρα για συγκεκριμένες σχολές αυτό παίζει, δεν είμαστε και μάντεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω παλι πιστευω οτι τις Κασσανδρες δεν μπορουμε να τις κανουμε.Ας γραψουμε με το καλο αυριο να τελειωνουμε και μετα ριχνουμε και τα ταρω.

Τις επιδοσεις παντως απο καθηγητες που ρωταω,τις βλεπουν εκτος του βατερλω της Φυσικης,στα ιδια επιπεδα με περσι.Ειμαστε και 6.000 λιγοτεροι,αυξηθηκε οριακα ο αριθμος των εισακτεων,αρα αναμενω και η οποια αυξηση να ναι μικρη.Αν και θελω να πιστευω οτι θα πεσουν.Αναμενουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ρε συ εγω βγαζω γυρω στα 12.800-12.900 και θελω πληροφορικη ιωαννινων με 13.534... που ειναι 2ο και επαρχια...δεν εχω ελπιδες ???
:/:

αυτά στην επαρχία θα πέσουν πολύ ...έως και 900 μόρια ! εδώ θα πέσουν πολυτεχνεία γύρω στα 500 επαρχία.....το χεις ρε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ΜΗ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΣΤΗ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ Ή ΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΑΘΕΡΕΣ...μου σπαραζετε το καρδουλινι μου...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Όχι, για όλα τα πεδία μιλάω. Τα μαθηματικά κατεύθυνσης ήταν πιο εύκολα από πέρσι, και αυτό αλλάζει αρκετά πράγματα.

Υποθέσεις και εικασίες κάνουμε, έτσι;
Eιστε σιγουρος οτι ηταν πιο ευκολα.Ξερετε καποια αποτελεσματα και το λετε;Γιατι το 2ο και το 4ο θεμα δεν συγκρινονται με περυσι.Επισης στο πεδιο που με ενδιαφερει,περα απο τη φυσικη και τα μαθηματικα,η χημεια θα παιξει σημαντικο ρολο λογω συντελεστη,αφου ηταν μακραν τα δυσκολοτερα θεματα της δεκατετιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariospaok4

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ρε συ εγω βγαζω γυρω στα 12.800-12.900 και θελω πληροφορικη ιωαννινων με 13.534... που ειναι 2ο και επαρχια...δεν εχω ελπιδες ???
:/:

ΜΗ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΣΤΗ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ Ή ΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΑΘΕΡΕΣ...μου σπαραζετε το καρδουλινι μου...:'(

Εδω ειπαν ισως ανεβουν σε εμας .... Αν οντως ανεβουν σε εμας η μεινουν σταθερες , φανταζεσαι τι εχει να γινει σε εσας ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dream~

Νεοφερμένος

Η ~Dream~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
παιδια και να βγουν οι βαθμολογιες πως θα ξερουμε τα προγνωστικα των βασεων αφου δεν θα γνωριζουμε τη ζητηση της καθε σχολής? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariospaok4

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
παιδια και να βγουν οι βαθμολογιες πως θα ξερουμε τα προγνωστικα των βασεων αφου δεν θα γνωριζουμε τη ζητηση της καθε σχολής? :worry:

Με την υποθεση οτι οι προτιμησεις ειναι περιπου ιδιες με την προηγουμενη χρονια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όχι, για όλα τα πεδία μιλάω. Τα μαθηματικά κατεύθυνσης ήταν πιο εύκολα από πέρσι, και αυτό αλλάζει αρκετά πράγματα.

Υποθέσεις και εικασίες κάνουμε, έτσι;

Σας σέβομαι, αλλά μόλις τώρα πετάξατε κάτι πολύ άκυρο. Ήταν τουλάχιστον ίσης δυσκολίας. Το 2ο θέμα ήταν σίγουρα δυσκολότερο, το τρίτο ίδιας δυσκολίας και το τέταρτο ίδιας δυσκολίας προς δυσκολότερο.

Η φυσική ήταν σίγουρα δυσκολότερη.

Τα άλλα ίδια.

Το μάθημα γενικής δυσκολότερο παντού.

Άρα σίγουρα δεν θα ανέβουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Για τα μαθηματικα κατευθυνσης και εγω εχω ακουσει οτι ηταν δυσκολοτερα απο περσι κυριως λογω της ελλειψης στο θεμα Β αλλα και στο Δ1 η ευρεση της συναρτησης ηταν απαιτητικο ερωτημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dream~

Νεοφερμένος

Η ~Dream~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Με την υποθεση οτι οι προτιμησεις ειναι περιπου ιδιες με την προηγουμενη χρονια :)
και παλι ομως καθε χρονο βλεπουμε καποιες απιστευτες μεταβολες (οπως περυσι) που δεν τις φανταζομαστε την ωρα που φτιαχνουμε το μηχανογραφικο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Eιστε σιγουρος οτι ηταν πιο ευκολα.Ξερετε καποια αποτελεσματα και το λετε;Γιατι το 2ο και το 4ο θεμα δεν συγκρινονται με περυσι.Επισης στο πεδιο που με ενδιαφερει,περα απο τη φυσικη και τα μαθηματικα,η χημεια θα παιξει σημαντικο ρολο λογω συντελεστη,αφου ηταν μακραν τα δυσκολοτερα θεματα της δεκατετιας.

Σας σέβομαι, αλλά μόλις τώρα πετάξατε κάτι πολύ άκυρο. Ήταν τουλάχιστον ίσης δυσκολίας. Το 2ο θέμα ήταν σίγουρα δυσκολότερο, το τρίτο ίδιας δυσκολίας και το τέταρτο ίδιας δυσκολίας προς δυσκολότερο.

Η φυσική ήταν σίγουρα δυσκολότερη.

Τα άλλα ίδια.

Το μάθημα γενικής δυσκολότερο παντού.

Άρα σίγουρα δεν θα ανέβουν.

Εντάξει ρε παιδιά, μην πέσετε να με φάτε, μια άποψη είπα. Μια άποψη που στηρίζεται τόσο στο δικό μου ένστικτο, βλέποντας τα θέματα και με τα λίγα μαθηματικά που ξέρω, όσο και στην άποψη των συνάδελφων μαθηματικών.

Ευτυχώς για σας, δεν πρόκειται εγώ να καθορίσω τις βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ΜΗ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΣΤΗ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ Ή ΟΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΑΘΕΡΕΣ...μου σπαραζετε το καρδουλινι μου...:'(


ελα ρε συ δεν νομιζουν να ανεβουν...τα θεματατα δεν ηταν κ ευκολα...ηταν μετρια προς κανονικα....αλλοι εγραψαν πιο καλα αλλοι οχι και τοσο .....αμα ηταν να ανεβουν πολυ θα ειχαν γραψει ολοι τελεια...σκεψου θετικα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
μονο εγώ πιστεύω ότι θα πέσουν οι βάσεις ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top