[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
αα καλα εκει θα εχουμε γελια! μαλλον θα ανεβουν κιολας!!! ουτε εγω δεν θελω να σκεφτομαι κατι τετοιο αλλα..........


τι λες κοριτσι μου???? που θα ανεβουν στο παιδαγωγικο που δεν εχει πλεον ζητηση???μην εισαι τοσο κακιστρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
καταρχας μιλα καλυτερα ............. και εγω θεωρητικη ειμαι και ελπιζω να κατεβουν..... δεν μιλασα ΚΑΝ για το παιδαγωγικο και για κανενα αλλο τμημα........ γενικα και αοριστα μιλαω.... οκ???????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Φάνηκαν εύκολα τα αρχαία ακριβώς αυτό. Εγώ ξέρω πολλά παιδιά που δεν διάβασαν τα ηθικά νικομάχεια και στο γνωστό πάτωσαν. Για να μην μιλήσω για βιολογία γενικής. Απλά πέρυσι ήταν πιο έντονο το αίσθημα ότι θα πέσουν οι βάσεις στο 1ο πεδίο λόγω το αγνώστου κειμένου. Επίσης λογοτεχνία και έκθεση είναι κατ' εξοχήν απρόβλεπτα μαθήματα. Οπότε δεν μπορούμε να κρίνουμε αν θα πέσουν στο 1ο πεδίο οι βάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
καταρχας μιλα καλυτερα ............. και εγω θεωρητικη ειμαι και ελπιζω να κατεβουν..... δεν μιλασα ΚΑΝ για το παιδαγωγικο και για κανενα αλλο τμημα........ γενικα και αοριστα μιλαω.... οκ???????????????????????????????

ε αμα ελπιζεις να κατεβουν μην το γρουσουζευεις επειδη εσυ ενδιαφερεσαι για το τριτο πεδιο! εγω πιστευω πως σε ολα τα πεδια θα υπαρχει μια πτωτικη ταση !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
συμφωνο απολυτα μαζι σου... δινω 2η φορα και καταλαβαινω πολλα πραγματα σε σχεση με περυσι.. και εγω θελω να πεσουν οι βασεις στ 1... εγω απο παντου ακουω οτι θα ανεβουν η θα μεινουν στασιμες....... ο καθενας λει την γνωμη του εδω μεσα και αυτα π ακουει απο εδω απο κει.. τωρα αν λεμε κατι που δεν συμφερει εμας τους ιδιους και τους αλλους και αρχιζουμε και βριζουμε και ειρωνευομαστε τι να πω...... ηλπιζα οτι ειχαμε δημοκρατια αλλα απο οτιι φαινεται ουτρε αυτο δεν εχουμε ....

κοπελια δεν το γρουσουζευω.. σ ειπε κανεις οτι δεν με ενδιαφερουν κ σχολες του 1ου?????????????????????? ελεοσ πια εδω μεσα .... οτι πουμε παντα ντε και καλα το λεμε με κακια ... δεν με νοιαζει να περασω μονο εγω εκει π θελω αλλα ολα τα παιδια με πραγματικους στοχους .. ουτε κακια ειμαι ουτε γρουσουζα. ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
συμφωνο απολυτα μαζι σου... δινω 2η φορα και καταλαβαινω πολλα πραγματα σε σχεση με περυσι.. και εγω θελω να πεσουν οι βασεις στ 1... εγω απο παντου ακουω οτι θα ανεβουν η θα μεινουν στασιμες....... ο καθενας λει την γνωμη του εδω μεσα και αυτα π ακουει απο εδω απο κει.. τωρα αν λεμε κατι που δεν συμφερει εμας τους ιδιους και τους αλλους και αρχιζουμε και βριζουμε και ειρωνευομαστε τι να πω...... ηλπιζα οτι ειχαμε δημοκρατια αλλα απο οτιι φαινεται ουτρε αυτο δεν εχουμε ....

δεν σε εμποδισε κανεις απο το να πεις τη γνωμη σ! ελευθερα! εγω απο οτι εχω ακουσει οι βασεις οπως και παντουν θα πεσουν και στο πρωτο πεδιο,μπορει οχι οσο στ αλλα αλλα θα πεσουν και εκει...και μη θιγεις θεμα για δημοκρατια και για ελευθερια του λογου....μη κανεις τοσο τραγικα τα πραγματα! αλλο ειναι το θεμα! μακαρι ολοι να περασουν εκει που θελουν με την αξια τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
μακαρι να πεσουν.. αυτο σ λεω και εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
συμφωνω απολυτα μαζι σου... δινω 2η φορα και καταλαβαινω πολλα πραγματα σε σχεση με περυσι.. και εγω θελω να πεσουν οι βασεις στ 1... εγω απο παντου ακουω οτι θα ανεβουν η θα μεινουν στασιμες....... ο καθενας λει την γνωμη του εδω μεσα και αυτα π ακουει απο εδω απο κει.. τωρα αν λεμε κατι που δεν συμφερει εμας τους ιδιους και τους αλλους και αρχιζουμε και βριζουμε και ειρωνευομαστε τι να πω...... ηλπιζα οτι ειχαμε δημοκρατια αλλα απο οτιι φαινεται ουτρε αυτο δεν εχουμε ....

κοπελια δεν το γρουσουζευω.. σ ειπε κανεις οτι δεν με ενδιαφερουν κ σχολες του 1ου?????????????????????? ελεοσ πια εδω μεσα .... οτι πουμε παντα ντε και καλα το λεμε με κακια ... δεν με νοιαζει να περασω μονο εγω εκει π θελω αλλα ολα τα παιδια με πραγματικους στοχους .. ουτε κακια ειμαι ουτε γρουσουζα. ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ .

Βρε, μην στεναχωριέσαι και προπαντός μην παίρνεις τοις μετρητοίς ότι γράφεται ή ότι λέγεται εδώ! Χαλάρωσε... Λέγε ό,τι θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
μα δεν μπορω ρε συ ... μια κουβεντα ειπα κ επεσαν πανω μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookies&chips

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Αληθεια, αν ειναι να πεσουν λιγο στο 1ο πεδιο, θα πεσουν αραγε περισσοτερο στις πιο υψηλοβαθμες (17+) ή στην περιοχη του 14,5-16; Εμενα μου φαινεται οτι η διαφορα θα φανει πολυ περισσοτερο στις μεσαιες βαθμολογιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Αληθεια, αν ειναι να πεσουν λιγο στο 1ο πεδιο, θα πεσουν αραγε περισσοτερο στις πιο υψηλοβαθμες (17+) ή στην περιοχη του 14,5-16; Εμενα μου φαινεται οτι η διαφορα θα φανει πολυ περισσοτερο στις μεσαιες βαθμολογιες.

κοιτα εγω πιστευω οτι οι νομικες δεν θα κουνηθουν απο κει που ειναι.....παιδαγωγικα δημοτικης και προσχολικης θα πεσουν σιγουρα και πολυ πιστευω..για την ψυχολογια δεν νομιζω να πεσει....οι ελληνικες φιλολογιες νομιζω πως θα πεσουν λιγο το ιδιο και οι ξενες...τωρα αρχαιολογικο ιστορικο νομιζω οτι θα πεσει και αυτο λιγο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookies&chips

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
κοιτα εγω πιστευω οτι οι νομικες δεν θα κουνηθουν απο κει που ειναι.....παιδαγωγικα δημοτικης και προσχολικης θα πεσουν σιγουρα και πολυ πιστευω..για την ψυχολογια δεν νομιζω να πεσει....οι ελληνικες φιλολογιες νομιζω πως θα πεσουν λιγο το ιδιο και οι ξενες...τωρα αρχαιολογικο ιστορικο νομιζω οτι θα πεσει και αυτο λιγο.....

Κι εμενα μου φαινεται οτι καπως ετσι θα γινει. Προσωπικα, ενδιαφερομαι για σχολες 14,7-15 (Διεθνων και Ευρωπαϊκών - εχει και ειδικο αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα & Πολιτικης Επιστημης και Ιστοριας Παντειου). Τι λες να γινει με τις βασεις αυτου του επιπεδου των βασεων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ogame23

Νεοφερμένος

Ο ogame23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Πού βλέπετε παιδιά τη ΣΣΑΣ ιατρικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Κι εμενα μου φαινεται οτι καπως ετσι θα γινει. Προσωπικα, ενδιαφερομαι για σχολες 14,7-15 (Διεθνων και Ευρωπαϊκών - εχει και ειδικο αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα & Πολιτικης Επιστημης και Ιστοριας Παντειου). Τι λες να γινει με τις βασεις αυτου του επιπεδου των βασεων;

και εγω αγγλικη φιλολογια με ειδικο θελω και ελπιζω να πεσει.....εε γενικα και οπως ''ακουγεται'' οι σχολες στο πρωτο πεδιο δεν θα πεσουν και πολυ......αλλα και αυτες που δεν εχουν και πολυ υψυλη βαση νομιζω θα πεσουν και αυτες.....μακαρι τι να πω...αδικια δεν ειναι να πεσουν σε ολα τα αλλα πεδια εκτος απο το πρωτο:cry_x: ? κριμα ειμαστε και εμεις τα καημενα :worry:

Πού βλέπετε παιδιά τη ΣΣΑΣ ιατρικό?

πιστευω στο Θεο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookies&chips

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
και εγω αγγλικη φιλολογια με ειδικο θελω και ελπιζω να πεσει.....εε γενικα και οπως ''ακουγεται'' οι σχολες στο πρωτο πεδιο δεν θα πεσουν και πολυ......αλλα και αυτες που δεν εχουν και πολυ υψυλη βαση νομιζω θα πεσουν και αυτες.....μακαρι τι να πω...αδικια δεν ειναι να πεσουν σε ολα τα αλλα πεδια εκτος απο το πρωτο:cry_x: ? κριμα ειμαστε και εμεις τα καημενα :worry:

Θα δουμε. Αντε καλη μας επιτυχια και καλη τυχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ρε παιδιά από 5ο τι λέει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
ρε παιδιά από πέμπτο τι λέει ?

Χωρίς τις Α.Ο.Θ. δε μπορούμε να ξέρουμε.Λίγη υπομονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ό,τι και να λέμε σχολές της επαρχίας σίγουρα θα πέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top