[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eύχομαι να μπουν δύσκολα ΑΟΘ.
Μη με παρεξηγείτε δεν είμαι μαζόχα αλλά έχω προσωπικούς λόγους για να πέσουν οι βάσεις στο 5o...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Eύχομαι να μπουν δύσκολα ΑΟΘ.
Μη με παρεξηγείτε δεν είμαι μαζόχα αλλά έχω προσωπικούς λόγους για να πέσουν οι βάσεις στο 5o...:)

έχουν χρόοοοοοοονια να χτυπήσουν αοθ, από το 2005 και το 2006 γαι την ακρίβεια, οπότε πρέπει να τα αναμένουμε όλα.
Πχ σταθερό κόστος τέχνης, μεταβλητό κόστος τέχνης, συνολικό κόστος τέχνης, κόστος ανά μονάδα τέχνης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zitsa

Νεοφερμένος

Η zitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια φαρμακευτικη πατρας ποσο λετε να πεσει?ειμαι και τριτεκνη!εχω ελπιδες , αν εγραψα γυρω στο 15?καλη επιτυχια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Θεωρητική επειδή παίζει πολύ υποκειμενικότητα στην βαθμολόγηση, δεν μπορούμε να ξέρουμε τίποτα. Ακόμη και στο στάνταρ των λατινικών κυκλοφορούν διαφοροποιημένες απαντήσεις σε κάποια θεματάκια....πολλώ δε μάλλον έκθεση ή λογοτεχνία ή αρχαία! Το ότι δεν θα έχει δραματική αλλαγή στις βάσεις είναι δεδομένο (θέλω να πιστεύω), αλλά η διόρθωση κρύθει πολλές εκπλήξεις δυσάρεστες... δεν στην μπαίνω, απλά σου λέω ως θεωρητικάριος τί παίζει σε μας λόγῳ της ιδιαίτερης φύσεως κάποιων μαθηματων.
π.χ. λογοτεχνια που βγηκαν ολοι χαρουμενοι..ε δε νομιζουν να εχουν παρει ολοι πανω απο 17........δυσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
π.χ. λογοτεχνια που βγηκαν ολοι χαρουμενοι..ε δε νομιζουν να εχουν παρει ολοι πανω απο 17........δυσκολο

Παιδιά λογοτεχνία δίχως να θέλω να σας απογοητεύσω δύσκολα θα δείτε βαθμούς πάνω από 17. Ελάχιστα άτομα. Και δεν παίζει ρόλο το θέμα που πέφτει κάθε φορά απλά είναι η φύση του μαθήματος τέτοια....Δίνω 2η φορά και έχω κάποια εμπειρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Για τις Φιλολογίες τι λέτε ρε παιδιά;
Συγκεκριμένα για Φιλολογία Αθήνας; Πέρυσι είχε 17.261 (έχει πτωτική τάση).
Εγώ υπολογίζω ότι στην χειρότερη-χειροτερότερη των περιπτώσεων έχω βγάλει 17.300++++.
Λέτε να ανέβει και να πάθω καμιά νίλα;;;; :eek:

Βtw, δεν μπορώ να μιλήσω με σιγουριά για τους βαθμούς, γιατί μπορεί να βρεθώ και εκτός απροόπτου. Επιπλέον, δεν τους έχω και στα χέρια μου. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Ξεκινησα για ΟΔΕ ΟΠΑ,τωρα ομως για ΟΔΕ ΠΑ.ΜΑΚ. το κοβω μετα απο αυτα που γραψα.

καλη επιτυχια ευχομαι να περασεις οδε οπα

παιδια ειναι τελειως χαζο να κανετε εκτιμησεις για 5ο πεδιο, μεχρι να δουμε ΑΟΘ

δεν ειναι γιατι αο8 δεν μπορουν περα απο κομματι θεωριας που πρεπει ν τ εχεις διαωασει ολα να βαλουν κατι δυσκολο...γιατι απλα δεν υπαρχει κατι δυσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Για πειτε τι νεα απο το στρατοπεδο των βασεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Των αμερικανικών;:P
Καλα ενταξει μην απαντατε!Διαβασα οδευουμε στις χαμηλοτερες βασεις της δεκαετιας.GG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,415 μηνύματα.
Πείτε μου οτι θα πέσει η φιλολογία Κομοτηνής... pleaaaaaaaaaaaaase!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Πείτε μου οτι θα πέσει η φιλολογία Κομοτηνής... pleaaaaaaaaaaaaase!!!!!!!!!!!!
Επεσε ηδηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Τωρα σπαμαρουμε αυτο το thread?Για πειτε τι νεα απο το στρατοπεδο των βασεων

προσωπικα προβλεπω¨ανοδο στο πρωτο πεδιο μιας και τα θεματα ηταν αρκετα πιο ευκολα απο περυσι...για τα υπολοιπα βλεπζ πτωση στα περιφερειακα τμηματα λογω μειωμενης ζητησης....(ποιος θα πληρωνει σπιτια κτλ) και στις περιζητητες και στα αστικα κεντρα βλεπω τις βασεις σταθερες ισως ελαχιστα μειωμενες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως ειδικα στο ΟΠΑ μετα την περσινη βουτια και νεα βουτια δεν λεει.Αλλα και στο ΑΟΘ ρε παιδια,τα και καλα πιο δυσκολα θεματα του 2005 και 2006 δεν μου φανηκαν κατι τρατζικ.

Αντε παμε για 95+ να παρω τα πανω μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παιδαγωγικο ροδου υπαρχει περιπτωση να πεσει ???? καμια 500-600 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

depth.hunter

Νεοφερμένος

Η depth.hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Παντως ειδικα στο ΟΠΑ μετα την περσινη βουτια και νεα βουτια δεν λεει.Αλλα και στο ΑΟΘ ρε παιδια,τα και καλα πιο δυσκολα θεματα του 2005 και 2006 δεν μου φανηκαν κατι τρατζικ.

Αντε παμε για 95+ να παρω τα πανω μου!

λεει και παραλεει!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
παιδαγωγικο ροδου υπαρχει περιπτωση να πεσει ???? καμια 500-600 μορια
Απο ροδο εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια εγω ελπιζω να πεσουν οι ιατρικες ιωαννινων και αλεξανδρουπολης καμια 200 μορια!τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Για τις Φιλολογίες τι λέτε ρε παιδιά;
Συγκεκριμένα για Φιλολογία Αθήνας; Πέρυσι είχε 17.261 (έχει πτωτική τάση).
Εγώ υπολογίζω ότι στην χειρότερη-χειροτερότερη των περιπτώσεων έχω βγάλει 17.300++++.
Λέτε να ανέβει και να πάθω καμιά νίλα;;;; :eek:

Βtw, δεν μπορώ να μιλήσω με σιγουριά για τους βαθμούς, γιατί μπορεί να βρεθώ και εκτός απροόπτου. Επιπλέον, δεν τους έχω και στα χέρια μου. :confused:

Βασικά εσύ θα έχεις βγάλει πολύ παραπάνω :D
Αλλά θεωρώ ότι δεν θα πρέπει να προδικάσουμε ότι οι βάσεις του 1ου πεδίου θα ανέβουν... το ότι βγήκε κόσμος χαρούμενος μετά τη Λογοτεχνία δεν σημαίνει τίποτα... ειδικά στο συγκεκριμένο μάθημα. Θεωρώ ότι το μοναδικό μάθημα που μπορούμε να υπολογίσουμε με ακρίβεια το βαθμό μας είναι τα λατινικά...
Κατά τα άλλα, ακόμα και στα αρχαία, νομίζω ότι κανείς μας δεν είναι σίγουρος... στην ιστορία πράγματι τα θέματα ήταν εύκολα (ή αυτό, ή απέδωσαν οι εφτά φορές που έβγαλα το βιβλίο)... ωστόσο με έκπληξη διαπίστωσα μπαίνοντας στο ι-σκουλ ότι κάποιοι είχαν κάνει λαθάκια πχ στο σωστό-λάθος... αντίστοιχα κι εγώ στα αρχαία έκανα πολλά ηλίθια λάθη, ειδικά στο συντακτικό, από εκεί που δεν το περίμενα.
Στην αίθουσα που έγραφα ήμασταν 16 άτομα. Αν θεωρήσω ότι είναι ένα μέσο δείγμα μίας τάξης θεωρητικής κατεύθυνσης, δεν θα έλεγα ότι τα πράγματα πήγαν καλά, παρά τα "βατά" θέματα (σιχαίνομαι αυτή τη λέξη). Μονίμως η τάξη άδειαζε στις 10.31 και μέναμε 5-6 άτομα που συνεχίζαμε να γράφουμε. Αυτό δεν σημαίνει ότι αυτά που γράφαμε ήταν σωστά.

Πάντως, nafasskata, μας βλέπω του χρόνου συναδέλφους, αν όλα πάνε καλά :D
Και στο εύχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Παιδια εγω ελπιζω να πεσουν οι ιατρικες ιωαννινων και αλεξανδρουπολης καμια 200 μορια!τι λετε?

άμα πω τη γνώμη μου θα με βγάλουνε τρελή... πιστεύω ότι βουτιά στις βάσεις θα γίνει στην τεχνολογική... στη θετική είναι λίγο μπερδεμένα τα πράματα λόγω βιολογίας κατεύθυνσης που αντιστρέφει τις απώλειες της φυσικής κατ.... οι ιατρικές νομίζω ότι ή στάσιμες θα μείνουν ή θα πέσουν λίγο... πάντως στη θετική δεν θα έχουμε πτώσεις μεγάλες... αλλά μακάρι να πέσουν!!!

η συμβουλή μου? σταματήστε να αγχώνεστε από τώρα για τις βάσεις, περιμένετε τουλάχιστον τις βαθμολογίες... τώρα να παίξετε την τρελή :Ρ (party all day, all night :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top