[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
αν μιλατε για τη θεωρητικη ηταν αρκετα ευκολα τα θεματα αν και υπηρχαν καποιες παγιδες...αλλα δεν συγκρινονται με της θετικης που τους τσακισανε...
σχετικά καλά ήταν... με παγίδες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ναι σιγουρα..μα ρε συ δεν υπηρχε μεγαλη δυσκολια στη θεωρητικη...εκτος απο καποια μικροπραγματα οπως σ ειπα... αλλα εγω επειδη ειμαι αναποδη και θελω να περασω σε σχολι του 3ου που εχει 13600 κατι υπολογιζω πως στ 3 βγαζω γυρω στο 13.000 επειδη με τσακισε η κωλο βιολογια...λες να τη πιασω???????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Και αυτό που θα πω εγώ είναι τελείως υποκειμενική καθώς θα έχουμε μία πιο σαφή εικόνα των βάσεων μόλις βγουν τα στατιστικά των βαθμολογιών απο το Υπουργείο. Θεωρώ ότι τα πολυτεχνεία για ακόμη μία φορά θα γκρεμιστούν καθώς τα θέματα της Φυσικής αλλά και των Μαθηματικών ήταν πολύ ζόρικα. Όσο για το 3ο οι κακές επιδόσεις στα 2 αυτα μαθήματα που προανέφερα θα κατεβάσουν και τις Ιατρικές Σχολές. Αυτή η καθοδος ίσως περιοριστεί λόγω των βαθμολογιών στη Βιολογία Κατ. που κατα τη γνώμη για ενα μάθημα όπως ήταν η Βιολογία ήταν βατά. Η Χημεία ήταν αρκετά τσιμπημένη σε σχέση με τα προηγούμενα έτη (ακόμη και των Επαναληπτικών). Ίσως είναι η χρονιά που θα δούμε και καποια Ιατρική να βουτάει κάτω από το 18. Όλα αυτά φυσικά τα λέω με μεγάλη επιφυλακτικότητα και υπομενεικότητα. Υπομονή! Σε πολύ λίγο καιρό θα ξέρουμε τα πάντα. Εύχομαι σε όλους καλή επιτυχία. Πλέον δεν μπορούμε να αλλάξουμε τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
καλα σιγουρα... ξερεις δινω 3η φορα και το αγχος δεν παλευεται..... οσο για βιολογια επειδη ειμαι θεωρητικη εχω μαθει να μαθαινω και δυστυχως οχι να συνδυαζω! γι αυτο τη πατησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Παιδιά οι ΗΜΜΥ της Θεσσαλονίκης μέχρι πόσο λέτε ότι μπορεί να πέσουν?
Απροβλεπτη σχολη,επειδη ακομα και οταν η πλειοψηφια ειναι πολυ χαμηλα οι "αστερατοι" γραφουν παντα καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Απροβλεπτη σχολη,επειδη ακομα και οταν η πλειοψηφια ειναι πολυ χαμηλα οι "αστερατοι" γραφουν παντα καλα

Οι αστεράτοι πάνε συνήθως ΕΜΠ και Ιατρικές. Τώρα θα μου πεις ότι υπάρχει και το οικονομικό οπότε οι αστεράτοι της βόρειας Ελλάδας μπορεί να προτιμήσουν ΑΠΘ. Όμως πόσοι είναι οι αστεράτοι, συμπληρώνουν το τμήμα? Απάντηση εντός τριών μηνών! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
καλα σιγουρα... ξερεις δινω 3η φορα και το αγχος δεν παλευεται..... οσο για βιολογια επειδη ειμαι θεωρητικη εχω μαθει να μαθαινω και δυστυχως οχι να συνδυαζω! γι αυτο τη πατησα
ισχύει και εγώ... ειναι κ η βιολογία απαίσιο μαθημα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
παιδιά και τώρα που τέλειωσαν τις πανελλήνιες ας συζητήσουμε για βάσεις..πιστεύω πως θα ανεβούν..αν είναι δυνατόν να συγκρίνουν τα περσινά θέματα με τα φετινά!

Είμαι σίγουρη πως είσαι ένας από αυτούς που έβαλαν πως έγραψαν 20 στα μαθηματικά και φυσική στο poll!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Εχω βγαλει 17700 με 18500 πιστευω... Και ειμαι και πολυτεκνος.. Τι λετε για την Ιατρικη??? :D :D Πιστευω οτι στο 3ο θα πεσουν λιγο στο 2-4-5 αρκετα στο 1ο λιγο ανοδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
3ο και λιγο? δεν παιζει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shiv

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Παιδιά οι ΗΜΜΥ της Θεσσαλονίκης μέχρι πόσο λέτε ότι μπορεί να πέσουν?
200-300 μόρια πτώση το πολύ κατά την άποψη μου θα έχει.Δεν δεν θα έχει μεγάλη πτώση γιατί τα τελευταία χρόνια αυτή η σχολή υψηλή ζήτηση.Πάντως σου εύχομαι,αν στοχεύεις για αυτήν την σχολή να την πιάσεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ωπα κατσε... για ιατρικη μιλαμε μονο η γενικα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Ε κυριως για την Ιατρικη μιλαω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ααα οκ σορρυ καταλαβα λαθος !!!!!

μιας και πειτριγυριζεσαι σε αυτα τα πεδια εσυ πως το βλεπεις σε παραιατρικες σχολες θα πεσουν οι βασεις ? πχ ραδιολογια ακτινολογια??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
παιδια ειναι τελειως χαζο να κανετε εκτιμησεις για 5ο πεδιο, μεχρι να δουμε ΑΟΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
αυτο π ρωταω ειναι στ 3ο !:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
μιας και πειτριγυριζεσαι σε αυτα τα πεδια εσυ πως το βλεπεις σε παραιατρικες σχολες θα πεσουν οι βασεις ? πχ ραδιολογια ακτινολογια??????

Δεδομενου οτι ο μεσος μαθητης φετος εκανε φτερα λογω κακης κλιμακωσης των θεματων των περισσοτερων μαθηματων ναι θεωρω οτι θα πεσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
παιδια ειναι τελειως χαζο να κανετε εκτιμησεις για 5ο πεδιο, μεχρι να δουμε ΑΟΘ

αν κρίνουμε από κάποια μαθήματα.......βλέπω αοθ 2ο θέμα άσκηση με σημείο ισορροπίας, τιμή και ποσότητα ισορροπίας και 4ο θέμα συνδυαστικό με όλα τα εκτός ύλης, αεπ, ανεργία, τραπεζικό σύστημα, ονε κλπ!
Τους έχω ικανούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
μακαρι μακαρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
δίνεις αοθ;
γιατί έτσι με τέτοια θέματα η ασοεε θα κατρακυλήσει στα 15,000 μόρια max....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top