[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
ήθελα οικονομικό σε οποιαδήποτε πολύ εκτος από αθηνα αλλα δεν το πιάνω...τωρα θέλω τει εμπορίας και διαφήμισης θεσσαλονίκη ΑΛΛΑ και παλι ειμαι κατω απο την βαση του... :wall: :wall:
εντωμεταξύ όταν ξεκινούσαμε ήμουν σίγουρος ότι άμα δεν μπω σε κάποιο ΑΕΙ θα είναι μικρή η διαφορα από τις βασης (των σχολών) με τα γραπτα μου...ειρωνεια
εσυ τι θες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ξεκινησα για ΟΔΕ ΟΠΑ,τωρα ομως για ΟΔΕ ΠΑ.ΜΑΚ. το κοβω μετα απο αυτα που γραψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kollhmenh

Νεοφερμένος

Η kollhmenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
λοιπον πιστευω οτι θα πεσουν τελικα οι βασεις, ειδικα στα παιδια που κατευθυνονται οι περισσοτεροι της θετικης και της τεχνολογικης. για το 5ο βεβαια πρεπει να δουμε και το αοθ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

depth.hunter

Νεοφερμένος

Η depth.hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Ξεκινησα για ΟΔΕ ΟΠΑ,τωρα ομως για ΟΔΕ ΠΑ.ΜΑΚ. το κοβω μετα απο αυτα που γραψα.

και εγω ΟΔΕ ΟΠΑ ηθελα αλλα με αυτα που εγραψα με το ζορι πιανω ΔΕΟΣ ΟΠΑ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Οσοι λενε το αντιθετο θα πρεπει να ναι πιο προσεκτικοι.Απο την εκθεση ξεκινησε το κακο.

Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται, αλλά η κακή μέρα φαίνεται από το προηγούμενο κακό βράδυ......γιατί όταν η κεε συγκεντρώνεται στο υπδβμθ είναι ακόμα βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
για νοσηλευτικη αθηνας (αει) τι προβλεπετε;;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
λογικα θα πεσουν και εκει οι βασεις !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
λογικα θα πεσουν και εκει οι βασεις !
της ταξεως των 500 μοριων υπαρχει εστω και μικρη πιθανοτητα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
λογικα θα πεσουν και εκει οι βασεις !
πάντου θα πέσουν οι βάσεις, ειδικά οταν οι θετικοτεχνολογικοί κυμαίνονται σε φυσική απ 6 εως 8,5 με βάση τις πρώτες εκτιμήσεις των βαθμολογητών...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orpheas

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μονο σε 1ο πεδιο δεν νομιζω να πεσουν οι βασεις,απο τα παιδια που εχω ακουσει ως τωρα στο σχολειο,μου εχουν πει πως τα φετινα ηταν πιο ευκολα απο περυσι. Για το 5ο κανεις δεν ξερει,επειδη ενω εμεις της τεχν/θετ γραψαμε χαλια αυτοι της θεωρητικης γραψανε πολυ καλα...
Για το 2ο,3ο,4ο πεδιο δεν το συζητω εκτιμω οτι θα εχουμε μεγαλη μειωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
της ταξεως των 500 μοριων υπαρχει εστω και μικρη πιθανοτητα;;;
Ελπίζω να υπάρχει γιατί αλλιώς Χριστίνα, την βάψαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

depth.hunter

Νεοφερμένος

Η depth.hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
οποτε εγω αμα βγαλω στ 3 ενα 13.300 οπως υπολογιζω 8α πιασω την ραδιολογια π ειναι 13 600???????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μονο σε 1ο πεδιο δεν νομιζω να πεσουν οι βασεις,απο τα παιδια που εχω ακουσει ως τωρα στο σχολειο,μου εχουν πει πως τα φετινα ηταν πιο ευκολα απο περυσι. Για το 5ο κανεις δεν ξερει,επειδη ενω εμεις της τεχν/θετ γραψαμε χαλια αυτοι της θεωρητικης γραψανε πολυ καλα...
Για το 2ο,3ο,4ο πεδιο δεν το συζητω εκτιμω οτι θα εχουμε μεγαλη μειωση

Πιο εύκολα δεν ήταν,ίσως αυτοί είχαν διαβάσει πολύ καλά και τους φάνηκαν εύκολα... για ένα μετριο ηταν σχετικά δύσκολα..
αλλα παίζει ρόλο και η τύχη, εγω ας πούμε διαβασα Καβάφη και έπεσε και έγραψα πολυ καλάαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marou93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
αν μιλατε για τη θεωρητικη ηταν αρκετα ευκολα τα θεματα αν και υπηρχαν καποιες παγιδες...αλλα δεν συγκρινονται με της θετικης που τους τσακισανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πιο εύκολα δεν ήταν,ίσως αυτοί είχαν διαβάσει πολύ καλά και τους φάνηκαν εύκολα... για ένα μετριο ηταν σχετικά δύσκολα..
αλλα παίζει ρόλο και η τύχη, εγω ας πούμε διαβασα Καβάφη και έπεσε και έγραψα πολυ καλάαα
Ναι εχεις καποιο point,παντως στο 1ο πεδιο οι βασεις μεχρι τωρα λενε οτι θα ειναι στα ιδια επιπεδα με περυσι με αυξομειωσεις φυσικα,για τα παιδαγωγικα λενε πτωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TWEETY

Νεοφερμένος

Η ΑγλαΪα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ναι εχεις καποιο point,παντως στο 1ο πεδιο οι βασεις μεχρι τωρα λενε οτι θα ειναι στα ιδια επιπεδα με περυσι με αυξομειωσεις φυσικα,για τα παιδαγωγικα λενε πτωση :P
Ας πέσουν και σε εμάς οι βάσεις... Δεν πειράζει!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Μονο σε 1ο πεδιο δεν νομιζω να πεσουν οι βασεις,απο τα παιδια που εχω ακουσει ως τωρα στο σχολειο,μου εχουν πει πως τα φετινα ηταν πιο ευκολα απο περυσι. Για το 5ο κανεις δεν ξερει,επειδη ενω εμεις της τεχν/θετ γραψαμε χαλια αυτοι της θεωρητικης γραψανε πολυ καλα...
Για το 2ο,3ο,4ο πεδιο δεν το συζητω εκτιμω οτι θα εχουμε μεγαλη μειωση

Θεωρητική επειδή παίζει πολύ υποκειμενικότητα στην βαθμολόγηση, δεν μπορούμε να ξέρουμε τίποτα. Ακόμη και στο στάνταρ των λατινικών κυκλοφορούν διαφοροποιημένες απαντήσεις σε κάποια θεματάκια....πολλώ δε μάλλον έκθεση ή λογοτεχνία ή αρχαία! Το ότι δεν θα έχει δραματική αλλαγή στις βάσεις είναι δεδομένο (θέλω να πιστεύω), αλλά η διόρθωση κρύθει πολλές εκπλήξεις δυσάρεστες... δεν στην μπαίνω, απλά σου λέω ως θεωρητικάριος τί παίζει σε μας λόγῳ της ιδιαίτερης φύσεως κάποιων μαθηματων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά οι ΗΜΜΥ της Θεσσαλονίκης μέχρι πόσο λέτε ότι μπορεί να πέσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top