[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οταν θα περνας στην 100αδα να σε δω τι θα λες.:P
Πωπω.Βαρεθηκα τις αναλυσεις για τια βασεις.Παω να διαβασω ΑΕΠΠ.Μακαρι να χει καταλληλη διαβαθμιση,μην εχουμε ακυρες βαθμολογιες.
Και μετα και το ΑΕΠΠ θα μπορεσουμε να βγαλουμε πιο ασφαλη συμπερασματα για 2ο-3ο-4ο.Για το 5ο θα περιμενουμε το ΑΟΘ.
Δεν υπάρχει καμία περίπτωση λέω εγω.:P
Μακάρι να βάλουν δύσκολα στο ΑΕΠΠ,βολεύει απίστευτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μακάρι να βάλουν δύσκολα στο ΑΕΠΠ,βολεύει απίστευτα.

και εγώ θέλω δύσκολα εκεί :sly:

(στο τέλος θα μα βάλουν κάτι πολύ δύσκολο που παρακαλάμε εδώ και θα κλαίμε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω δεν παρακαλω για δυσκολα θεματα αλλα για ΔΙΑΒΑΘΜΙΣΗ!! Μπορουν να βαλουν ενα τριτο που να δυσκολευει στο τελος και ενα 4ο με δυσκολα γ,δ ερωτηματα που να θελουν σκεψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγω δεν παρακαλω για δυσκολα θεματα αλλα για ΔΙΑΒΑΘΜΙΣΗ!! Μπορουν να βαλουν ενα τριτο που να δυσκολευει στο τελος και ενα 4ο με δυσκολα γ,δ ερωτηματα που να θελουν σκεψη.

Α πως ήταν η Φυσική? Καμία σχέση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Ερώτηση.Οι βαθμολογίες των μαθητών πότε ανακοινώνονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ερώτηση.Οι βαθμολογίες των μαθητών πότε ανακοινώνονται?

Καλή ερώτηση! Δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Γυρω στις 22 με 25 Ιουνιου θα χουμε βαθμολογιες και στατιστικα.
Παντως στις 30 Ιουνιου θα χουμε τελειωσει καθε διαδικασια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_evans

Νεοφερμένος

Η maria_evans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πάλι ριγμένη σήμερα η Θετική..:@
Τι λέτε για βάσεις 3ου πεδίου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
Ρε σείς.. το ξέρω οτι η όλη συζήτηση δεν έχει νόημα, αλλά εγώ που ενδιαφέρομαι για "ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΠΑ.ΠΕΙΡΑΙΑ", με περσυνη βάση στα 16680, ενώ περιμένω maximum 15180 , με +/- 200 (εκτός και αν γίνειι κανα θαύμα αυριο και γράψω πάνω από 12 στο ΑΕΠΠ) πιστεύετε ότι έχω καμμια ελπίδα? Το σκέφτομαι σοωαρά να μην πάω καν για τα αγγλικά (το ειδικο μάθημα για τα μαυτιλιακα παπει, μιας και μόνο για εκει τα ήθελα)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Edomustang

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
κάτω οι βάσεις από όλες τις σχολές του 3ου πεδίου κατα τη γνώμη μου... τώρα το αν η πτώση θα ξεπεράσει τα 400 μόρια στην ιατρική αθήνας θα εξαρτηθεί από τη χημεία την παρασκευή... αν και ο χαμός στα μαθηματικά και τη φυσική δεν κόβω να σώζονται εύκολα.. άσε που πιθανότατα θα πέσει τσεκούρωμα και στη βιολογία (το μόνο μάθημα που είχε δύσκολα θέματα σήμερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Το '94 την παρασκευή κατεβάζει αυλαία και απο Αύγουστο αρχίζουμε να κοιτάμε βάσεις....!!!!ΑΙΙΙΝΤΕ ταλαιπωρημένη γενιά του '95....ήρθε και η σειρά μας...ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
κουραγιο κουραγιο!!!
(ακουσα πως στο 1ο πεδιο θα ανεβουν, στο 2ο-4ο θα πεσουν και η ιατρικη θα πεσει!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
κουραγιο κουραγιο!!!
(ακουσα πως στο 1ο πεδιο θα ανεβουν, στο 2ο-4ο θα πεσουν και η ιατρικη θα πεσει!)

Λογικό το βρίσκω...με αυτά που βάζουν θεωρητική φέτος.....αλί σε εμάς....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ρε σείς.. το ξέρω οτι η όλη συζήτηση δεν έχει νόημα, αλλά εγώ που ενδιαφέρομαι για "ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΠΑ.ΠΕΙΡΑΙΑ", με περσυνη βάση στα 16680, ενώ περιμένω maximum 15180 , με +/- 200 (εκτός και αν γίνειι κανα θαύμα αυριο και γράψω πάνω από 12 στο ΑΕΠΠ) πιστεύετε ότι έχω καμμια ελπίδα? Το σκέφτομαι σοωαρά να μην πάω καν για τα αγγλικά (το ειδικο μάθημα για τα μαυτιλιακα παπει, μιας και μόνο για εκει τα ήθελα)..

Ακόμα είναι νωρίς. Μπορεί τα 15180 που περιμένεις να είναι είτε 14180 είτε 16180, δεν το ξέρεις! Και αν θυμάμαι καλά δίνεις και αοθ, οπότε αν δεν γράψουμε αοθ όλα είναι στον αέρα! ΠΕς ότι βάζουν παλούκια αοθ και την οδηγούν -2000 μόρια τη σχολή...δεν ξέρουμε ακόμα τιποτα!
κουραγιο κουραγιο!!!
(ακουσα πως στο 1ο πεδιο θα ανεβουν, στο 2ο-4ο θα πεσουν και η ιατρικη θα πεσει!)
Λογικό το βρίσκω...με αυτά που βάζουν θεωρητική φέτος.....αλί σε εμάς....!!!

Μην βιάζεστε τόσο πολύ να βγάλετε συμπεράσματα, οι βαθμολογητές της θεωρητικής είναι πολλές φορές απρόβλεπτοι......εδώ στην ιστορία που δίναμε χθες και είναι στάνταρ οι απαντήσεις, αυτή κι αυτή η παράγραφος πχ, άρχισαν πολλοί να λένε "εγώ θεωρώ ότι έπρεπε να γράψεις και την πάνω ή την κάτω ή την πέρα-δωθε-κειθε κλπ" δηλαδή έτσι που το πάνε πάλι θα κατακρημνιστεί στις βαθμολογίες η θεωρητική. Πολλώ δε μάλλον στις αναβαθμολογήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
παιδια για παιδαγωγικα τι λετε;;;;τι θα κανουν οι βασεις;;;
(ειμαι τεχνολογικη και ειναι στις πρωτες μου επιλογες αυτη η σχολη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
παιδια για παιδαγωγικα τι λετε;;;;τι θα κανουν οι βασεις;;;
(ειμαι τεχνολογικη και ειναι στις πρωτες μου επιλογες αυτη η σχολη)

Όπως και πέρυσι σε ελεύθερη πτώση, καθώς μειώνεται το ενδιαφέρον και η ζήτηση από τους υποψηφίους...να φαντασθείς στο σχολείο μου από τα 70 άτομα της Θεωρητικής μόνο 2 με 3 σίγουρα σίγουρα θα δηλώσουν παιδαγωγικά! Ενώ άλλες χρονιές υπήρχε πολλαπλάσια ζήτηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
να κάνω και εγώ την κλισέ ερώτηση...5ο πεδίο πως τα βλέπετε τα πραγματα θα πέσουν οι βάσεις ? κύριος για ΤΕΙ,μάλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Οι επιδοσεις στα Μαθηματικα Γεν.ειναι πανω κατω οι ιδιες με περσι.Αρα σταθερες με πτωτικη ταση απο τις επιδοσεις σε αλλα μαθηματα.
Την Τριτη μετα το ΑΟΘ θα μπορουμε να πουμε κατι περισσοτερο.Ειναι πολυ νωρις ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos339

Νεοφερμένος

Ο nikos339 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κατα την αποψη μ οι βασεισ θα μειωθουν αρκετα(ε3αιρουνται ιατρικη κτλ)
Μονο μια ερωτηση εχω...ενδιαφερομαι για το πα.πει..συγκεκριμενα το τμημα "ψυφιακα συστηματα" περσυ η βαση στο συγκεκριμενο επεσε κατα 2200 μορια(απο 15800 σε 13600)...κατα την αποψη σας πιστευετε οτι θα υπαρξει αντιστοιχη μειωσει κ φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
να κάνω και εγώ την κλισέ ερώτηση...5ο πεδίο πως τα βλέπετε τα πραγματα θα πέσουν οι βάσεις ? κύριος για ΤΕΙ,μάλλον...
Θα δειξει την τριτη,εγω παντως ακομα απορω για τις περσινες αποδοσεις στο αοθ που παρα πολλοι ηταν κατω απο την βαση και οι αριστουχοι μειωθηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top