[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

theoremgeek

Νεοφερμένος

Η theoremgeek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδιά έχετε καμιά ιδέα για Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ πώς θα πάνε οι βάσεις; Είμαι 500 μόρια πάνω από την περσινή... δεν παίζει να ανέβουν ε;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!! αγγλική δεν θέλεις;;δίπλα θα είμαστε λογικά !!!!μακάρι να μπω θεσ/νικη έχω αρκετά μόρια πάνω από την περυσινή βάση!!!

εε πιστευω θα μπεις..172.. κατι ηθελε περυσι αντε ν ανεβει κανα 300 να παει 17.500..παλι την πιανεις!!! ναι αγγλικη θελω!!μακαρι να την πιασω και εγω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ε ειμαι αναμεσα σε ιατρικη και φαρμακευτικη, αλλα μαλλον ιατρικη.Θα σκεφτω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vergitsis

Νεοφερμένος

Ο Vergitsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πιστευετε οτι πιανω μηχανολογους μηχανικους μετσοβιο? (περσι η βαση ηταν 18.699)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
16,4 μαθηματικα κατ, 17,7 φυσικη κατ, 20 αοδε, 20 αεππ, 19,9 μαθηματικα γενικης και 17,6 εκθεση. Συνολικα μορια 18.611. Πιστευετε οτι πιανω μηχανολογους μηχανικους μετσοβιο? (περσι η βαση ηταν 18.699)

50-50....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infamous

Νεοφερμένος

Η infamous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ε ειμαι αναμεσα σε ιατρικη και φαρμακευτικη, αλλα μαλλον ιατρικη.Θα σκεφτω...
σε ποια πολη θελεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
κάποιος με 15.613, περνάει μηχανικών η/υ & Πληροφορικής πάτρας με βάση 15666 πέρσι?
και επίσης ο πρώτος κάθε σχολείου κερδίζει κάτι?


Δινει η Γιουρομπανκ χιλια ευρω,αλλα διαλεγει καποιους συγκεκριμενους νομους καθε χρονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Παιδαγωγικα περιφερειας τι παιζει?
Θελω πτωση 200-300 μορια για να πιασω τη Φλωρινα, εχετε καμια πληροφορια?

Ποσο εβγαλες?? Φλωρινας περυσι ηθελε 15.8..κατι αν θυμαμαι...ε πιστευω να πεσει και κανα 300-400 μορια γτ δεν το δηλωνουν πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
σε ποια πολη θελεις?
η θεσσαλονικη θα μ αρεσε αλλα δν ειμαι και σιγουρος οτι θα δηλωσω εκει πρωτη επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infamous

Νεοφερμένος

Η infamous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
η θεσσαλονικη θα μ αρεσε αλλα δν ειμαι και σιγουρος οτι θα δηλωσω εκει πρωτη επιλογη.
αχα οκ..καλη επιτυχιααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasyo

Νεοφερμένος

Ο kostasyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
με 19182 έχω ελπίδες για HMΜY EMΠ?!?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteriss

Νεοφερμένος

Ο asteriss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ποσο εβγαλες?? Φλωρινας περυσι ηθελε 15.8..κατι αν θυμαμαι...ε πιστευω να πεσει και κανα 300-400 μορια γτ δεν το δηλωνουν πολυ!
Στη κοψη του ξυραφιου ειμαι.
15491 (απο βλακεια δυστυχως), υπολογιζω κανα 300αρι να πεσει (ηταν 15850 περιπου) και να παρω κανα 50-100 απο κοινωνικα κριτηρια. 50-50 μαλλον. Εκτος και αν μιλαμε για πολυ μεγαλη πτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
με 19182 έχω ελπίδες για HMΜY EMΠ?!?!?!

Συγχαρητήρια!!!:)
Μας δουλεύεις; 18917 ήταν η βάση πέρυσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theoremgeek

Νεοφερμένος

Η theoremgeek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παιδιά με 18.258 χημικών μηχανικών;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εννοειται πως οι βασεις δεν θα ανεβουν ειδικα 2ο-4ο οποτε μην ανχωνεσαι εχεις μπει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
παιδιά με 18.258 χημικών μηχανικών;;;

Αν εννοείς στο ΕΜΠ, πέρυσι η βάση ήταν 17760 άρα μια χαρά μέσα είσαι:)
Συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
παιδιά με 18.258 χημικών μηχανικών;;;
Εννοείται περνάς χωρίς δελυτερη σκέψη!! Αν θες για ΕΜΠ μπορώ να σε βοηθήσω κιόλας σε ότι χρειαστείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theoremgeek

Νεοφερμένος

Η theoremgeek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ευχαριστώ! Εκεί εννοώ! Απλά με έπιασε ένας φόβος μπας κ ανέβουν! :P

Ααα να 'σαι καλά! :D
Αν ξεκινήσω τώρα το βιβλίο της Θετικής στη Χημεία(επειδή ήμουν Τεχνολογική) θα έχω θέμα προσαρμογής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Βρήκες και συνάδελφο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Παιδιά ας απαντήσει κάποιος!!! Έβγαλα 18300 στο 3ο πεδίο (με γάμησαν στη βιολογία έγραψα 17)... Λέτε βα πιάσω ιατρική αλεξανδρούπολης???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top