[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
το μεταφραστικο στη Κερκυρα υπαρχει περιπτωση να πεσει γιατι η Κερκυρα θεωρειται ακριβο νησι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Λογικά θα πέσει! Λίγοι θα πάνε έξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
για τις 2 πρώτες ιατρικές προβλέπετε πτώση? ενδιαφέρομαι για μία φίλη που την ευλογώ να έρθει στη σχολή :Ρ :Ρ με 100 μόρια πτώση πιάνει... μπορεί να πέσουν τόσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
5o?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ψυχολογια και νομικη Θρακης θα ανεβουν πολυ?τι πιστευτετε? εγς 17,930 εβγαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
παιδιά λέτε με 18300 να πιάσω ιατρική αλεξανδρούπολης ή παπάρια??? Με χαντάκωσαν στην βιολογία ρε 17 έλεοςς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
οργανωση και διοικηση επιχ παμακ λετε να πεσει? εβγαλα 14360.. αδυνατον να το πιασω ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά, πρέπει να περιμένουμε να βγούν τα στατιστικά των μαθημάτων και επίσης να βγούν στα στατιστικά ΚΛΙΜΑΚΩΣΗΣ του ΓΒΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Παιδιά, πρέπει να περιμένουμε να βγούν τα στατιστικά των μαθημάτων και επίσης να βγούν στα στατιστικά ΚΛΙΜΑΚΩΣΗΣ του ΓΒΠ.

Πότε θα βγουν αυτά ξέρουμε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πότε θα βγουν αυτά ξέρουμε????

Αν δεν κάνω λάθος τα στατιστικά των μαθημάτων βγαίνουν την ίδια μέρα η εντός της εβδομάδας.
Η κλιμάκωση του ΓΒΠ βγαίνει αρκετά αργότερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Και τώρα θα κάνω την ερώτηση που σιχαίνομαι.... και που τόσο καιρό απέφευγα..... πόσο υπολογίζετε να ανέβουν οι ξένες φιλολογίες;; Αν μπορεί να υπολογίσει κανείς χωρίς τα ειδικά μαθήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roni4

Νεοφερμένος

Ο roni4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!Ελπιζω να τα πηγατε καλα!Σας παρακαλω επειδη με εχει φαει το αγχος ηδη!
Με 12537 θα πιασω Επιστημης Υπολογιστων στο Ηρακλειο που ηταν στα 12750.
Πειτε μου τι πιστευετε σας παρακαλω!Λογω οικονομικων προβληματων δεν υπαρχουν περιθωρια για εκτος Ηρακλειου και αυτη η σχολη ηταν ο στοχος μου εδω και 3 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eidlen

Νεοφερμένος

Η Eidlen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια και από εμένα, εγώ έβγαλα 11059 πιάνω νοσηλευτική τει? Είμαι ειδική κατηγορία.
Καταργείται η προϋπόθεση της διοικητικής περιφέρειας. Στο μέτρο που στον νόμο δεν τίθεται σχετικός περιορισμός, οι υποψήφιοι των ειδικών κατηγοριών μπορούν να επιλέγουν ελεύθερα την σχολή της προτίμησής τους χωρίς γεωγραφικό περιορισμό.
Αυτό σημαίνει πως διεκδικώ θέσεις εκτός από Λαμία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!Ελπιζω να τα πηγατε καλα!Σας παρακαλω επειδη με εχει φαει το αγχος ηδη!
Με 12537 θα πιασω Επιστημης Υπολογιστων στο Ηρακλειο που ηταν στα 12750.
Πειτε μου τι πιστευετε σας παρακαλω!Λογω οικονομικων προβληματων δεν υπαρχουν περιθωρια για εκτος Ηρακλειου και αυτη η σχολη ηταν ο στοχος μου εδω και 3 χρονια

νομιζω πως ναι το πιανεις! μην αγχωνεσαι :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση να ανέβει η Στατιστική του ΟΠΑ???
είμαι 66 μόρια πάνω απο τη περσινή βάση
... υπάρχει περίπτωση να γίνει στραβή και να μη την πιάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Κι εγω ειμαι 72 μορια κατω απο τη περυσινη βαση της ΣΜΥΝ.
Λετε να μην πεσει καθολου απο περυσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
κάποιος με 15.613, περνάει μηχανικών η/υ & Πληροφορικής πάτρας με βάση 15666 πέρσι?
και επίσης ο πρώτος κάθε σχολείου κερδίζει κάτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eidlen

Νεοφερμένος

Η Eidlen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Με 11059 περνάω νοσηλευτική τει? Είμαι και ειδική κατηγορία
Καταργείται η προϋπόθεση της διοικητικής περιφέρειας. Στο μέτρο που στον νόμο δεν τίθεται σχετικός περιορισμός, οι υποψήφιοι των ειδικών κατηγοριών μπορούν να επιλέγουν ελεύθερα την σχολή της προτίμησής τους χωρίς γεωγραφικό περιορισμό
Αυτό λέει πως τώρα πια δεν διεκδικώ θέση μονό Λαμία αλλά και στις άλλες πόλεις ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Μπραβο σου!!! και εγω εβγαλα 17.920 !! :clapup: πρεπει να ειμαστε πολυ χαρουμενες :clapup:
Ευχαριστώ πολύ!!! αγγλική δεν θέλεις;;δίπλα θα είμαστε λογικά !!!!μακάρι να μπω θεσ/νικη έχω αρκετά μόρια πάνω από την περυσινή βάση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteriss

Νεοφερμένος

Ο asteriss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδαγωγικα περιφερειας τι παιζει?
Θελω πτωση 200-300 μορια για να πιασω τη Φλωρινα, εχετε καμια πληροφορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top