[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια μπορει καποιος να μου πει γνωμη για το τμημα βιοχημειας και βιοτεχνολογιας..εννοω εκτιμηση για βαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
παιδια μπορει καποιος να μου πει γνωμη για το τμημα βιοχημειας και βιοτεχνολογιας..εννοω εκτιμηση για βαση...
αν θες μπορω να δω στο edu4u,θες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolaras10

Νεοφερμένος

Ο manolaras10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Για φυσικοθεραπεία Αιγίου και Λαμίας τι λέτε?? Παίζει να πέσει κάτω από 14.876 ή θα μείνουν σταθερά όπως λένε για μερικά Τ.Ε.Ι. ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moyskarditsa

Νεοφερμένος

Η Moyskarditsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας!να ρωτήσω κάτι θέλω...ενταξει κανονικά δεν θα έπρεπε να ασχολούμαι καθώς τελειώνει το μαρτυριο την δευτέρα αλλά...ας πάρω τη γνώμη σας..?..έχω βάλει πρώτη γεωπονική θεσσαλονίκης που πέρσυ είχε 15079 και το υπουργείο φέτος προβλέπει πτώση 1300 μορίων...το θέμα ειναι ότι δεν θέλω να την πιάσω , θέλω τη δευτερη επιλογή μου τελικά..(βλακεια έκανα το ξέρω) έχω βγάλει 13200, νομίζετε οτι θα πέσει τόσο πολύ..??..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Γεια σας!να ρωτήσω κάτι θέλω...ενταξει κανονικά δεν θα έπρεπε να ασχολούμαι καθώς τελειώνει το μαρτυριο την δευτέρα αλλά...ας πάρω τη γνώμη σας..?..έχω βάλει πρώτη γεωπονική θεσσαλονίκης που πέρσυ είχε 15079 και το υπουργείο φέτος προβλέπει πτώση 1300 μορίων...το θέμα ειναι ότι δεν θέλω να την πιάσω , θέλω τη δευτερη επιλογή μου τελικά..(βλακεια έκανα το ξέρω) έχω βγάλει 13200, νομίζετε οτι θα πέσει τόσο πολύ..??..
Δηλ. να πεσει 1.800+ μορια? Μαλλον οχι, ειναι παρα πολλα κ ειναι Θεσ/κη δηλ. μεγαλο αστικο κεντρο (εκει λενε οτι οι πτωσεις θαναι μικροτερες) αρα μπαινεις στη 2η επιλογη σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moyskarditsa

Νεοφερμένος

Η Moyskarditsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μακάρι!! ευχαριστώ πολύ!! :)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Καμία εκτίμηση της τελευταίας στιγμής για πολιτικούς μηχανικούς Ξάνθης?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnyy

Νεοφερμένος

Ο johnyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδιά ειμαι 570 μόρια κάτω από την περσινη βαση της Αρχιτεκτονικής ΕΜΠ που είναι η 1η μου επιλογή λογω γονιών . Η 2η μου είναι η Αρχιτεκτονική Θεσσαλονίκης και πραγματικά θέλω να περάσω εκεί. Πιστεύετε ότι υπάρχει πιθανότητα να περάσω στην Αθήνα;;..περίεργη κατάσταση.... παρακαλαώ να μην πιάσω το ΕΜΠ..λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew_sketo

Νεοφερμένος

Ο Andrew_sketo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κάτι για Αγγλική Φιλολογία Αθήνας?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Θα τα δούμε όλα τη Δευτέρα. Κάντε λίγη υπομονή ακόμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Τρεις μέρες πριν τις βάσεις δεν τους λες να κάνουν λίγη υπομονή, απλά τους κοροϊδεύεις που ρωτάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Καμία εκτίμηση της τελευταίας στιγμής για πολιτικούς μηχανικούς Ξάνθης?:)
απο 17.640 λεω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Σήμερα (ΣΚΑΙ) - Εκτιμήσεις Κάτσικα

https://www.skai.gr/player/TV/?MMID=217977

(4.30-11.30)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Σχετικά με τις νομικές σύμφωνα με ''Τα Νεα'' ως πρώτη επιλογή την Αθήνα έχουν δηλώσει περίπου 1900 άτομα ενώ την Θεσ/νικη 900 χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει ότι έχουν συγκεντρώσει κ τα ''απαραίτητα'' υψηλά μόρια για την εισαγωγή σε αυτές.Πάντως λένε ότι αρκετοί είναι κ αυτοί που προτιμούν αντί παιδαγωγικών την νομική.Ίσως η πτώση στο κέντρο να μην είναι τοσο υψηλή όσο λένε(εκτιμήσεις μιλούν κ για 18.560 περίπου στην νομική Αθήνας). Για να δείτε κ για τις υπόλοιπες σχολές : https://nstatic.doldigital.net/taneawebstatic/napdf/8302900_ΣΧΟΛΕΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Σχετικά με τις νομικές σύμφωνα με ''Τα Νεα'' ως πρώτη επιλογή την Αθήνα έχουν δηλώσει περίπου 1900 άτομα ενώ την Θεσ/νικη 900 χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει ότι έχουν συγκεντρώσει κ τα ''απαραίτητα'' υψηλά μόρια για την εισαγωγή σε αυτές.Πάντως λένε ότι αρκετοί είναι κ αυτοί που προτιμούν αντί παιδαγωγικών την νομική.Ίσως η πτώση στο κέντρο να μην είναι τοσο υψηλή όσο λένε(εκτιμήσεις μιλούν κ για 18.560 περίπου στην νομική Αθήνας). Για να δείτε κ για τις υπόλοιπες σχολές : https://nstatic.doldigital.net/taneawebstatic/napdf/8302900_ΣΧΟΛΕΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ.pdf

Η νομική Θράκης δεν είναι μέσα σε αυτές τις σχολές (εκτός κι αν δεν την πρόσεξα :P), άρα για εμένα μπορεί να είναι και λίγο πιο κάτω από 18.000 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Όσοι στοχεύουν σε ξένες φιλολογίας της Αθήνας να ξέρουν ότι μπορεί να ανεβούν ως και 1000 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Σήμερα (ΣΚΑΙ) - Εκτιμήσεις Κάτσικα

χαχα τοσο καιρο νομιζα οτι τον λενε Κατσίκα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
χαχα τοσο καιρο νομιζα οτι τον λενε Κατσίκα!:redface:

όχι όχι το μπέρδευσες με το κατσίκι απλή συνωνυμία :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top