[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Πριν απο λιγο εγραφαν στο edu οτι διερρευσαν οι βασεις σε μια εφημεριδα ΝΙΚΗ νομιζω κ εδινε Νομικη Αθηνας 18.540, Θεσ/κης 18.390 κ ακουσον ακουσον Κομοτηνης 17.740. Το πιστευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Πριν απο λιγο εγραφαν στο edu οτι διερρευσαν οι βασεις σε μια εφημεριδα ΝΙΚΗ νομιζω κ εδινε Νομικη Αθηνας 18.540, Θεσ/κης 18.390 κ ακουσον ακουσον Κομοτηνης 17.740. Το πιστευετε?
Σοβαρά;
Για άλλες σχολές δεν λένε τπτ; πχ για τις φιλολογίες ή τις ιατρικές... (αν δεις τπτ για ιατρική γιάννενα πες καλά; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Πριν απο λιγο εγραφαν στο edu οτι διερρευσαν οι βασεις σε μια εφημεριδα ΝΙΚΗ νομιζω κ εδινε Νομικη Αθηνας 18.540, Θεσ/κης 18.390 κ ακουσον ακουσον Κομοτηνης 17.740. Το πιστευετε?

Όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Σοβαρά;
Για άλλες σχολές δεν λένε τπτ; πχ για τις φιλολογίες ή τις ιατρικές... (αν δεις τπτ για ιατρική γιάννενα πες καλά; )
Κατι ελεγαν κ για Ιατρικες ,νομιζω για Γιαννενα εδινε 18.640 για φιλολογια δεν ειδα κατι. Παντως ρωταγαν πολλα παιδια κ καποιος τους απαντουσε Υποθετω αυτος που ειχε την εφημεριδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Δεν θα το πιστεψετε!!!! Πρεπει να λενε αληθεια!!! Εμαθα το βραδυ(απο πηγη) οτι η νομικη αθηνας θα παει περιπου 18549!!!Αρα θα ειναι αληθεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Κατι ελεγαν κ για Ιατρικες ,νομιζω για Γιαννενα εδινε 18.640 για φιλολογια δεν ειδα κατι. Παντως ρωταγαν πολλα παιδια κ καποιος τους απαντουσε Υποθετω αυτος που ειχε την εφημεριδα
αυτό ήταν τέλειο :clapup: αν είναι όντως έτσι περνάει ένας φίλος μου μαζί μου........
:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Δεν θα το πιστεψετε!!!! Πρεπει να λενε αληθεια!!! Εμαθα το βραδυ(απο πηγη) οτι η νομικη αθηνας θα παει περιπου 18549!!!Αρα θα ειναι αληθεια...

Βρε κάντε υπομονή 5 μέρες.Και έτσι να είναι δεν μπορούμε να το ξέρουμε.Γι'αυτό για να μην βρεθούμε προ εκπλήξεως καλύτερα να περιμένουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Πριν απο λιγο εγραφαν στο edu οτι διερρευσαν οι βασεις σε μια εφημεριδα ΝΙΚΗ νομιζω κ εδινε Νομικη Αθηνας 18.540, Θεσ/κης 18.390 κ ακουσον ακουσον Κομοτηνης 17.740. Το πιστευετε?

Όχι, μικρή η πιθανότητα να είναι τόσο χαμηλά,ειδικά το 17740 για Κομοτηνή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Δεν θα το πιστεψετε!!!! Πρεπει να λενε αληθεια!!! Εμαθα το βραδυ(απο πηγη) οτι η νομικη αθηνας θα παει περιπου 18549!!!Αρα θα ειναι αληθεια...
Εγω για την Αθηνα το πιστευω (ισως το θελω κιολας γιατι μπαινουν κ δυο-τρεις φιλοι μου) αυτο της Κομοτηνης μου φαινεται απιστευτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Μα καλα εμενα γιατι μου φαινεται οτι κανουν αναδημοσιευση των εκτιμησεων τοθ edu?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Μα καλα εμενα γιατι μου φαινεται οτι κανουν αναδημοσιευση των εκτιμησεων τοθ edu?

Ναι το έγραψε και ο υπεύθυνος του edu σε ένα post.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και πεσυ ακουσα πολλα για διθεν διαροες, και φετος εχω ηδη ακουσει για αλλη μια περιπτωση διαροης, αλλα δεν τα πιστευω... Στην τελικη αν μετρισεις αυτες τις "πηγες" που υπαρχουν, ειναι 10 φορες οι υπαλιλοι του υπουργειου, δεν γινετε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
ω! μα αυτά είναι αναμενόμενα.
κάθε χρόνο θα αναφέρονται δήθεν διαρροές.
είναι αναμενόμενο :)
ας περιμένουμε ως την δευτέρα (αν δεν την καλέσουν ξανά πουθένα και θυμηθεί άλλη ημερομηνία).
Εγώ πιστεύω πως θα δούμε άλλα πράγματα από αυτά που περιμένουμε όσον αφορά τις βάσεις ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
ω! μα αυτά είναι αναμενόμενα.
κάθε χρόνο θα αναφέρονται δήθεν διαρροές.
είναι αναμενόμενο :)
ας περιμένουμε ως την δευτέρα (αν δεν την καλέσουν ξανά πουθένα και θυμηθεί άλλη ημερομηνία).
Εγώ πιστεύω πως θα δούμε άλλα πράγματα από αυτά που περιμένουμε όσον αφορά τις βάσεις ...
Δηλαδη ? Παντως διαρροες υπηρχαν, υπαρχουν κ θα υπαρχουν. Παντα καποιοι ημετεροι μαθαινουν πρωτοι αυτο που θελουν να μαθουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
αννα προς το καλυτερο η προς το χειροτερο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
ναι αλλά όχι στον βαθμό που λέγεται.
όσο για τις βάσεις,απλά κοιτούσα ότι κάθε χρόνο λέγαν λέγαν και οι βάσεις ήταν άσχετες με αυτές που προέβλεπαν.
με αυτή τη λογική.
οψόμεθα:)
αννα προς το καλυτερο η προς το χειροτερο???
δεν ξέρω,δεν μιλάω για νούμερα,δεν είμαι μάντης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Το σχόλιο του Κουτρουμπελη για τα περι διαρροων:
Παιδιά, οι δημοσιογράφοι είναι "άπαιχτοι". Λείπω όλη την ημέρα και χάρη σε σας μαθαίνω πως ,,, έχω κάνει νέες εκτιμήσεις! Όντως, στο προχθεσινό φύλλο της η Νίκη, είχε αναρτήσει κάποιες από τις εκτιμήσεις του edu4u βάζοντες τον ακραίο και παραπλανητικό τίτλο: "Ιδού οι Βάσεις" Προς θεού, εκτιμήσεις κάνουμε δεν είμαστε μάντεις! Όσον αφορά για τις "διαρροές", μη πιστεύεται κανέναν, έως και σήμερα το σύστημα είναι απόλυτα ελεγχόμενο, παραμένει στα χέρια ενός και μόνον ανθρώπου και ότι και αν ακούτε ή σας λένε αποτελεί παραπληροφόρηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeftNorth

Νεοφερμένος

Ο LeftNorth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Να πω 2 πραγματάκια.

Το όλο θέμα με την εφημερίδα «Νίκη της Δημοκρατίας» με έχει τρελάνει. Δεν κάθισα ποτέ να πάρω την εφημερίδα και να τους δώσω τα λεφτά μου, αλλά οι αλήτες κατάλαβαν τον πόνο των παιδιών και την αγωνία τους και την εκμεταλλεύονται για να πουλήσουν φύλλα. Έχουν φτάσει σε σημείο να δημοσιεύουν δύο συνεχόμενες μέρες εκτιμήσεις βάσεων, διαφορετικές μεταξύ τους. Πραγματικά κάποιοι δημοσιογράφοι είναι απίστευτα σιχαμεροί στο βωμό του χρήματος.

Από εκεί και πέρα, οι δήθεν διαρροές είναι αναμενόμενες. Κάποιοι γουστάρουν να γελάνε και να σπάνε πλάκα κοροϊδεύοντας τους μαθητές, ενώ άλλοι πλουτίζουν έτσι.
Από την άλλη βέβαια, δε μπορώ να μη σχολιάσω και τους μαθητές που πιστεύουν τον κάθε βλάκα που γράφει το μακρύ και το κοντό του. Ειδικά στο edu4u γίνεται χαμός. Είναι δυνατόν να μην έχουν καθόλου κριτική ικανότητα για να καταλάβουν ότι ο άλλος λέει βλακείες;

Εγώ το θεωρώ απίθανο να έχουμε βάσεις αύριο από την άλλη. Το ότι μία σελίδα πέφτει μπορεί να σημαίνει πολλά πράγματα, όπως μπορούν να σας βεβαιώσουν και οι διαχειριστές της σελίδας. Μην τρελαίνεστε χωρίς λόγο. Μακάρι να υπήρχε νομικό περιθώριο για να σταματήσουν αυτές οι μπούρδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnyy

Νεοφερμένος

Ο johnyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδιά ειμαι 570 μόρια κάτω από Αρχιτεκτονική ΕΜΠ που είναι η 1η μου επιλογή λογω γονιών . Η 2η μου ειίαι η Αρχιτεκτονική Θεσσαλονίκης και πραγματικά θέλω να περάσω εκεί. Πιστεύετε ότι υπάρχει πιθανότητα να περάσω στην Αθήνα;;..περίεργη κατάσταση παρακαλώ να μην πιάσω το ΕΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
«Μην αφήνεις αυτό που σε τρωει να χορτάσει.» ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top