[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ginaki1910

Νεοφερμένος

Η ginaki1910 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
οταν λες 570 μορια πιο κατω εννοεις απο τις εκτιμησεις ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marelpt

Νεοφερμένος

Ο Marelpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
οταν λες 570 μορια πιο κατω εννοεις απο τις εκτιμησεις ετσι

Φαντάζομαι εννοεί σε σχέση με πέρυσι! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hilbert

Νεοφερμένος

Ο Hilbert αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 113 ετών. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν οι περσινές εκτιμήσεις του EDU4U ήταν εύστοχες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elee

Νεοφερμένος

Η elee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
εγω μεχρι την ανακοινωση των βασεων ειμαι παααααρα πολυ δυσπιστη και καχυποπτη ως προς ολες αυτες τις εκτιμησεις....Παραθετω εδω τις ΔΙΚΕΣ μου εκτιμησεις για την ιατρικη:
Αθηνας.......19150-19200
Θεσ/νικης....19050-19100
Πατρας........18900-19000-19050
Λαρισας,Ιωαννινα(εδω μπερδευομαι)....18800-18850
Κρητης...18700-18750
Αλεξ/πολη....18550-18600-18650
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω μεχρι την ανακοινωση των βασεων ειμαι παααααρα πολυ δυσπιστη και καχυποπτη ως προς ολες αυτες τις εκτιμησεις....Παραθετω εδω τις ΔΙΚΕΣ μου εκτιμησεις για την ιατρικη:
Αθηνας.......19150-19200
Θεσ/νικης....19050-19100
Πατρας........18900-19000-19050
Λαρισας,Ιωαννινα(εδω μπερδευομαι)....18800-18850
Κρητης...18700-18750
Αλεξ/πολη....18550-18600-18650
η Αλεξανδρουπολη ειναι απιθανο να ειναι τοσο ψηλα οπως και οι υπολοιπες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
η Αλεξανδρουπολη ειναι απιθανο να ειναι τοσο ψηλα οπως και οι υπολοιπες :)

Ψηλα?Αποκλειεται να πεσει περισσοτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ψηλα?Αποκλειεται να πεσει περισσοτερο!
ναι αμα γεννησες αριστουχους τοτε ναι μπορει να ειναι και 19000:) τα στατιστικα λενε οτι τα 18500 δεν τα περναει απλα γιατι δεν υπαρχουν ατομα...το πιο απλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
εγω μεχρι την ανακοινωση των βασεων ειμαι παααααρα πολυ δυσπιστη και καχυποπτη ως προς ολες αυτες τις εκτιμησεις....Παραθετω εδω τις ΔΙΚΕΣ μου εκτιμησεις για την ιατρικη:
Αθηνας.......19150-19200
Θεσ/νικης....19050-19100
Πατρας........18900-19000-19050
Λαρισας,Ιωαννινα(εδω μπερδευομαι)....18800-18850
Κρητης...18700-18750
Αλεξ/πολη....18550-18600-18650

Συμφωνώ απόλυτα εκτος από ένα σημείο: την Ιατρική Λάρισας. Εκείνη πιστεύω θ είναι η έκπληξη απ' όλες τις Ιατρικές γιατί δεν παίρνει ούτε 60 άτομα αν και έχει μεγάλη ζήτηση.

η Αλεξανδρουπολη ειναι απιθανο να ειναι τοσο ψηλα οπως και οι υπολοιπες :)

Με ΓΒΠ από 18 μέχρι 19 είναι 1455 άτομα στη Θετική...νομίζω δύσκολα να πέσει κάτω από 18600 η Αλεξανδρούπολη...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Παιδιά απλά μαθηματικά χρειάζεται! Πόσοι από τους 1400 θα έχουν γράψει πάνω από 18.5? και από όλους αυτούς πόσοι θα δηλώσουν πολυτεχνεία, οδοντιατρικές, φαρμακευτικές, κτηνιατρικές ως πρώτη επιλογη? συμφωνώ με τον Γιάννη...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά απλά μαθηματικά χρειάζεται! Πόσοι από τους 1400 θα έχουν γράψει πάνω από 18.5? και από όλους αυτούς πόσοι θα δηλώσουν πολυτεχνεία, οδοντιατρικές, φαρμακευτικές, κτηνιατρικές ως πρώτη επιλογη? συμφωνώ με τον Γιάννη...;)
και στρατιωτικες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Με ΓΒΠ από 18 μέχρι 19 είναι 1455 άτομα στη Θετική...νομίζω δύσκολα να πέσει κάτω από 18600 η Αλεξανδρούπολη...:/:

Δε θα δηλώσουν όλοι αυτοί ιατρική όμως... Και εξάλλου, πολλοί σίγουρα θα είναι γύρω στο 18.000-18.300.
Η τελευταία ιατρική θα είναι κάπου στα 18.500 μόρια, είναι πολύ δύσκολο να είναι παραπάνω (άποψή μου βέβαια, αλλά έτσι κι αλλιώς θα μάθουμε σε λίγες μέρες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ναι,αλλα χωρις να θελω με τιποτα να υποβαθμισω τις υπολοιπες σχολες,οι περισσοτεροι αποφοιτοι της θετικης πρωτα βαζουν ιατρικη και μετα οδοντιατρικη και φαρμακευτικη..Οποτε,ειναι λιγες οι περιπτωσεις που τις επιλεγουν πριν την ιατρικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ναι,αλλα χωρις να θελω με τιποτα να υποβαθμισω τις υπολοιπες σχολες,οι περισσοτεροι αποφοιτοι της θετικης πρωτα βαζουν ιατρικη και μετα οδοντιατρικη και φαρμακευτικη..Οποτε,ειναι λιγες οι περιπτωσεις που τις επιλεγουν πριν την ιατρικη..
ναι αλλα μιλαμε για αρκετες σχολες οδοντιατρικη φαρμακευτικη στρατιωτικες κυριως ημμυ πολιτικοι μηχανικοι αρχιτεκτονες..και οχι δεν νομιζω πως ολοι οι αριστουχοι της θετικης πανε ιατρικη τουλαχιστον στην πολη μου ολοι πηγαν ημμυ κανεις ιατρικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
δεν ειπα ολοι,ειπα η τραγικη πλειοψηφια.Γιατι κυριως διαλεγουν κατευθυνση λογω των επιστημων υγειας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ή γιατι δε ξερουν τι θελουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

getinfo

Νεοφερμένος

Ο getinfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καμια εκτιμηση για ΗΜΜΥ Ξανθης? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolaras10

Νεοφερμένος

Ο manolaras10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μπορειτε να μου δωσετε μια εκτιμηση για τους τοπογραφους ΕΜΠ??εχω 18600 πιστευετε οτι περναω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Μπορειτε να μου δωσετε μια εκτιμηση για τους τοπογραφους ΕΜΠ??εχω 18600 πιστευετε οτι περναω??
Είσαι σοβαρός???? Εννοείται πως ναι:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Θέλω και εγώ να περάσει ο alehunter στην σχολή που θέλει,για να μην μου σπάει τα νέυρα όλη τν επόμενη χρονιά
Thumps up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Παρακαλω να μην γινει συγνωνευση των μηνυματων μου απο τους mod)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top