[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω ότι μόνο η ιατρική Αθήνας θα είναι πάνω από 19.000... τωρά πόσο δεν μπορώ να ξέρω... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

getinfo

Νεοφερμένος

Ο getinfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μηχανικών Η/Υ Τηλεπικοινωνιων και Δικτυων στο Βόλο πόσο λέτε να παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Μηχανικών Η/Υ Τηλεπικοινωνιων και Δικτυων στο Βόλο πόσο λέτε να παει?
Οχιιι,στα δικυα.Ειναι η πιο δυσκολη σχολη της Ελλαδας αλλα αν εχεις ορεξει για δουλεια θα μεγαλουργησεις εκει μεσα.Πιστευω η Βαση της σχολης θα ειναι απο 16.400-16.600.Τωρα που κοπηκαν οι μεταγραφες αυτη η σχολη θα αναπνευσει πραγματικα.Πολλοι δηλωναν τα δικτυα στην Σαμο και περναν μεταγραφη εκει οπως και Ηλεκτρονικοι στην Κρητη.Εκανα εκτιμηση για αυτη την σχολη γιατι στο παρελθον το ειχα ψαξει πολυ.
Φιλικα,Χαρης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gewrgia93

Νεοφερμένος

Η Gewrgia93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ειδικός δεν είμαι, πληροφορίες δεν έχω, αλλά πιστεύω πως θα μπεις.

Σε ευχαριστώ πολύ και εγώ αυτό ελπίζω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Ρε παιδια..
Για Πληροφορικης & Τηλεπικοινωνιων ΕΚΠΑ και για Πληροφορικης ΟΠΑ, εχετε καμια ιδεα?
Για την πρωτη ειχα δει στο edu4u 17020 (απο ~17820 που ειχε περσι), και μου φαινεται υπερβολικα χαμηλα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
παντως και ο στρατηγακης λεει πανω κατω τα ιδια με τον κατσικα (δινει ελαφρως χαμηλοτερες βασεις), αλλα μιλαει ελαφρως πιο συγκεκριμενα. λεει ομως πως στους υπολογισμους του δεν ελαβε υποψιν τίς πιθανες επιλογες υποψηφιων (το οτι πχ πολλοι δεν θα επιλεξουν περιφερεια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginaki1910

Νεοφερμένος

Η ginaki1910 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια παρακαλω αν μπορει καποιος να βρει εκτιμησεις για την λογοθεραπεια πατρας γιατι δεν μπορω να βρω στο site...
ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeftNorth

Νεοφερμένος

Ο LeftNorth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
παιδια παρακαλω αν μπορει καποιος να βρει εκτιμησεις για την λογοθεραπεια πατρας γιατι δεν μπορω να βρω στο site...
ευχαριστω...



To edu4u τη δίνει στα 14100, με πτώση πάνω απο 1100 μόρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginaki1910

Νεοφερμένος

Η ginaki1910 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
μακαρι...εχω 15104...
σε ευχαριστω πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

queen v

Νεοφερμένος

Η queen v αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Για Διεθνων κ Ευρωπαικων στ Παντειο?????????pleaseee.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kromi

Νεοφερμένος

Η kromi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ξερει κανεισ για νοσηλευτικη τει κρητησ? αλλα ειμαι απο επαλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ρε παιδια..
Για Πληροφορικης & Τηλεπικοινωνιων ΕΚΠΑ και για Πληροφορικης ΟΠΑ, εχετε καμια ιδεα?
Για την πρωτη ειχα δει στο edu4u 17020 (απο ~17820 που ειχε περσι), και μου φαινεται υπερβολικα χαμηλα..!

Κι εμένα πολύ μου φαίνεται. 800 μόρια πτώση σε σχολή υψηλής ζήτησης και στην Αθήνα κάτσε ντε. Τι πίνουν και δε μας δίνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolaras10

Νεοφερμένος

Ο manolaras10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εχει δηλωσει κανεις τοπογραφους μηχανικους ΕΜΠ ή εχει καποιον γνωστο που το εχει δηλωσει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Εχει δηλωσει κανεις τοπογραφους μηχανικους ΕΜΠ ή εχει καποιον γνωστο που το εχει δηλωσει??

Έχω εγώ γνωστό π το έχει πρώτη επιλογή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kouba1993

Νεοφερμένος

Ο kouba1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδιά γεια σας το εντού δίνει το οικονομικό απθ 15800 δεν είναι πολύ χαμηλά? Εγώ έχω 16847 τι πιστεύετε ότι το έχω? Σας παρακαλώ απαντήστε μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ε δεν γινεται να πεσει 1000 μορια εξω..εισαι μεσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolaras10

Νεοφερμένος

Ο manolaras10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
παιδιά γεια σας το εντού δίνει το οικονομικό απθ 15800 δεν είναι πολύ χαμηλά? Εγώ έχω 16847 τι πιστεύετε ότι το έχω? Σας παρακαλώ απαντήστε μου!

Διαβασα καπου οτι προβλεπονται τραγικες πτωσεις σε οικονομικα τμηματα, αλλα ακομα και αν το edu το εχει χαμηλα, δεν προκειται να παει πανω απο 16200, εισαι μεσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

loki8

Νεοφερμένος

Ο loki8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχω 18.922 στο 5ο πεδίο, λέτε να έχω πιθανότητες για ΣΣΑΣ Οικονομικό Γενική Σειρά?

Το edu4u την δίνει κάπου στο 19.000


.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ρε παιδιά έχω 18.922 στο 5ο πεδίο, λέτε να έχω πιθανότητες για ΣΣΑΣ Οικονομικό Γενική Σειρά?

Το edu4u την δίνει κάπου στο 19.000


.......

Έχω ακούσει πολλούς να ενδιαφέρονται για αυτή τη σχολή. Και έχουν μεγάλους βαθμούς. :S
Ο ξάδερφος μου ενδεικτικά έχει 19.507. Δεν ξέρω τι να σου πώ. 50-50 το βλέπω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top