[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
χαχαχα ένα μήνα;;; lol lol lol :P καλά άντε 10 μερούλες ακόμα και θα δούμε ποιοι θα επαληθευτούν και ποιοι όχι...! αχ... τετοια αναμονη παντως, καμια αλλη χρονια δεν ειχαμε :mpinelik:
τέτοια έλλειψη οργάνωσης θες να πεις μάλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
παιδια μια γνωστη μου ειδε λεει καπου οτι τα τμηματα με ειδικα μαθηματα θα ανεβουν..λετε να ισχυει??εγω ενδιαφερομαι για το Διεθνων και ευρωπαικων σπουδων θεσ/νικη στο 5ο πεδιο με 14423 με το ειδικο..οχι οτι θα το πιασω αλλα δεν νομιζω να ανεβουν κιολας...τωρα δεν ξερω μηπως ισχυει για του 1ου πεδιου.αλλα και παλι στα αγγλικα δεν υπαρχει σχετικα μεγαλο ποσοστο αποτυχειας (<10)---> 32%..????ισως ανεβουν τα μουσικα που γραψαν καλα στ ειδικα κ η ισπανικη,γαλλικη κτλ.φιλολογιες και ισως ειδε αυτο...εσεις τι λετε?

Τα τμήματα της Ισπανικής φιλολογίας και αυτά που έχουν ως ειδικό μάθημα την Αρμονία και τον Έλεγχο Μ.Α.Ι θα ανέβουν.
Τα τμήματα που έχουν ως ειδικό μάθημα τα Αγγλικά και τα Γερμανικά ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να ανέβουν. :P
Προφανώς η γνωστή σου είδε αυτά που έλεγαν πριν την δημοσίευση των στατιστικών των ειδικών μαθημάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Καλά ε, αυτό είναι γαμάτη ιδέα! :D
Να φτιάξουμε και ένα πρόγραμμα που θα τις βγάζει. Θα χρειαστούμε βέβαια τα φώτα κάποιου που είναι πολύ καλός σε προγραμματισμό.:P

Κλασικά χρειαζόμαστε μέσο από το υπουργείο να μας δώσει κατευθείαν το πρόγραμμα που χρησιμοποιούν γιατί η διαδικασία πρέπει να είναι πολύ πολίπλοκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ναι ισως..πιστευεις οτι το Δ.Ε.Σ. στη θεσ/νικη μπορει να κατεβει στα μορια μου?περυσι επεσε περιπου 500 μορια που ηταν σχετικα πιο ευκολα απο φετος τα πραγματα..αλλιως μετα θελω το οικονομικο στην κομοτηνη κ εχω 13323 και διεκδικω κ ειδικη θεση εκει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ναι ισως..πιστευεις οτι το Δ.Ε.Σ. στη θεσ/νικη μπορει να κατεβει στα μορια μου?περυσι επεσε περιπου 500 μορια που ηταν σχετικα πιο ευκολα απο φετος τα πραγματα..αλλιως μετα θελω το οικονομικο στην κομοτηνη κ εχω 13323 και διεκδικω κ ειδικη θεση εκει..

Για να σου πω την αλήθεια είναι λίγο δύσκολο. Μέχρι 15.000 ίσως φτάσει αλλά δεν νομίζω παρακάτω.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos18

Νεοφερμένος

Ο nikos18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Και εγω αυτο σκεφτομαι..αλλα απο την αλλη εχω μια ελπιδα λογω του ειδικου που μπορει να εχει καποια αντροπη..αλλωστε και στο παρελθον το τμημα εχει πεσει γυρω στα 1200 μορια..αλλα και μενα δυσκολο μου φαινετε αλλα ποτε δεν ξερεις!..για το Δ.Ο.Σ.Α. κομοτηνη ποια ειναι η γνωμη σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Και εγω αυτο σκεφτομαι..αλλα απο την αλλη εχω μια ελπιδα λογω του ειδικου που μπορει να εχει καποια αντροπη..αλλωστε και στο παρελθον το τμημα εχει πεσει γυρω στα 1200 μορια..αλλα και μενα δυσκολο μου φαινετε αλλα ποτε δεν ξερεις!..για το Δ.Ο.Σ.Α. κομοτηνη ποια ειναι η γνωμη σου??

Δεν έχω ιδέα για τμήματα εκτός του 1ου πεδίου ή χωρίς ειδικό μάθημα φίλε, σόρρυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
αυτη την "μεγάλη προσφορά" στους μαθητες και τους γονείς???
"δείτε τις βάσεις!!!!"
Τι κάνει ο κόσμος για να "οικονομήσει".........
Πρώτη φόρα που συμφωνώ με τον κτηνίατρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Εδώ έχει τις εκτιμήσεις από το αλφα-βήτα---------> ΛΙΝΚ (29/7/2011)


merci για το link φιλε;););):clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
καλά στο edu4u γίνεται χαμός... μπαίνει ο κάθε βλάκας και αγχώνει τους υπόλοιπους... lol
ο ένας λέει ότι στον alpha είπαν πως οι βάσεις θα βγουν τον σεπτεμβρη και, ένας άλλος (για να μαι και on topic) παίζει τον φακίρη και λέει... (εχει φάση να παραθέσω αυτούσια τα λόγια του):
ΒΑΣΕΙΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΛΙΚΕΣ
Καλημερα. Γυρισα απο διακοπες και ειμαι παλι μαζι σας.Κατ αρχην για αποτελεσματα μην περιμενετε να τα ανακοινωσουν πριν τις 25 ενω εχουν βγει ηδη.Οσον αφορα τις βασεις με ενημερωση μεσα απο το υπουργειο θα ειναι.
Ιατρικες
Αθηνα 19234
Θεσσαλονικη 19117
Πατρα 18893
Λαρισσα 18771
Ιωαννινα 18670
Ηρακλειο 18583
Αλεξανδρουπολη 18504

lol (αλλά να πω την αλήθεια καλές μου φαίνονται οι βάσεις που λέει - αν εξαιρέσεις την διαφορά θεσσαλονίκης - πάτρας)
Aυτες πιστευω θα ειναι πανω κατω οι βασεις για ιατρικες!Πολυ καλες εκτιμησεις!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Aυτες πιστευω θα ειναι πανω κατω οι βασεις για ιατρικες!Πολυ καλες εκτιμησεις!!!:)
Εσύ έλεγες πριν 2 βδομαδες ότι ξέρεις κάποιες βάσεις και μάλιστα σε είχα ρωτήσει και εγω! τωρα τι έγινε και λες 'πιστευω'??? Κοροιδία πριν κ ετσι ε?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Εσύ έλεγες πριν 2 βδομαδες ότι ξέρεις κάποιες βάσεις και μάλιστα σε είχα ρωτήσει και εγω! τωρα τι έγινε και λες 'πιστευω'??? Κοροιδία πριν κ ετσι ε?:mad:
Οχι εγω ποτε δεν ειπα οτι ξερω βασεις ακριβως αφου ακομα δεν ειχαν ελεγχθει καν τοτε!Εγω ειπα οτι εχω και οντως ειχα και εξακολουθω να εχω πληροφορηση απο καποιον φιλο μου που υποστηριζει οτι εχει φετος οπως και περυσι εγκυρες πληροφοριες εκ των "εσω"!Τωρα για την αξιοπιστια του εχω αρχισει και γω να αμφιβαλλω με αυτα που ακουγονται!Οτι εκτιμησεις εγιναν εκ μερους μου εγιναν με βαση τις πληροφοριες που μου παρειχε αυτος παρολο που μπορει η προσωπικη μου γνωμη να ηταν διαφορετικη!Εγω σας ειπα οτι αυτες οι πληροφοριες ειναι αξιοπιστες επειδη μου το ειπε αυτος και επειδη ημουν πεπεισμενος με βαση την αναλογη επιτυχια που ειχε περυσι στις προβλεψεις του πως ελεγε αληθεια και ακομα διατηρω καποιες σημαντικες πιθανοτητες να λεει την αληθεια!Οσον αφορα για το προηγουμενο ποστ μου αφορα την προσωπικη μου γνωμη με βαση αυτα που εχω ακουσει απο εφημεριδες απο site απο τον φιλο μου και αλλες τοσες πηγες!Μα εσεις δεν ζηταγατε την προσωπικη μου γνωμη τοτε ασχετα αν συμφωνουσα με τον φιλο μου αλλα αυτα που ελεγε αυτος οτι ηξερε απο το υπουργειο!Εγω λειτουργουσα σαν φερεφωνο του αφου αυτο ζηταγατε και καλα κανατε αφου τι σημασια θα ειχε για σας η δικια μου γνωμη που δεν βασιζοταν σε καποια πηγη του υπουργειου!Τα ξαναλεω αυτα για να μην δημιουργουνται παρεξηγησεις!Επισης εκανα καποια μικρολαθακια σε καποιες σχολες αφου αντεγραψα λαθος καποια δεδομενα αλλα ειδοποιησα αμεσως τους ενδιαφερομενους και δεν τους αφησα ουτε ενα λεπτο σε συγχυση!!Αυτα για να μην παρεξηγουνται αυτα που λεω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Οχι εγω ποτε δεν ειπα οτι ξερω βασεις ακριβως αφου ακομα δεν ειχαν ελεγχθει καν τοτε!Εγω ειπα οτι εχω και οντως ειχα και εξακολουθω να εχω πληροφορηση απο καποιον φιλο μου που υποστηριζει οτι εχει φετος οπως και περυσι εγκυρες πληροφοριες εκ των "εσω"!Τωρα για την αξιοπιστια του εχω αρχισει και γω να αμφιβαλλω με αυτα που ακουγονται!Οτι εκτιμησεις εγιναν εκ μερους μου εγιναν με βαση τις πληροφοριες που μου παρειχε αυτος παρολο που μπορει η προσωπικη μου γνωμη να ηταν διαφορετικη!Εγω σας ειπα οτι αυτες οι πληροφοριες ειναι αξιοπιστες επειδη μου το ειπε αυτος και επειδη ημουν πεπεισμενος με βαση την αναλογη επιτυχια που ειχε περυσι στις προβλεψεις του πως ελεγε αληθεια και ακομα διατηρω καποιες σημαντικες πιθανοτητες να λεει την αληθεια!Οσον αφορα για το προηγουμενο ποστ μου αφορα την προσωπικη μου γνωμη με βαση αυτα που εχω ακουσει απο εφημεριδες απο site απο τον φιλο μου και αλλες τοσες πηγες!Μα εσεις δεν ζηταγατε την προσωπικη μου γνωμη τοτε ασχετα αν συμφωνουσα με τον φιλο μου αλλα αυτα που ελεγε αυτος οτι ηξερε απο το υπουργειο!Εγω λειτουργουσα σαν φερεφωνο του αφου αυτο ζηταγατε και καλα κανατε αφου τι σημασια θα ειχε για σας η δικια μου γνωμη που δεν βασιζοταν σε καποια πηγη του υπουργειου!Τα ξαναλεω αυτα για να μην δημιουργουνται παρεξηγησεις!Επισης εκανα καποια μικρολαθακια σε καποιες σχολες αφου αντεγραψα λαθος καποια δεδομενα αλλα ειδοποιησα αμεσως τους ενδιαφερομενους και δεν τους αφησα ουτε ενα λεπτο σε συγχυση!!Αυτα για να μην παρεξηγουνται αυτα που λεω!:)
Μας τα αλλαζεις τωρα,βρηκες θυματα να κοροιδευψεις μηπως?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loukas92

Νεοφερμένος

Ο loukas92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
https://esos.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=13810:likiogr19-i-22-aigoustou-i-anakoinosi-ton-baseon-eisagogis-sta-aei
αναφερει πιθανη ημερομηνια ανακοινωσησ των βασεων και εκπληξεις....λετε με 18848 να μην περασς ιατρικη κρητης..πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
https://esos.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=13810:likiogr19-i-22-aigoustou-i-anakoinosi-ton-baseon-eisagogis-sta-aei
αναφερει πιθανη ημερομηνια ανακοινωσησ των βασεων και εκπληξεις....λετε με 18848 να μην περασς ιατρικη κρητης..πφφφ
δεν χρειαζεται να σου απαντησουμε νομιζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geo G

Νεοφερμένος

Ο Geo G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
δεν νομίζω να εννοούσε τέτοιες εκπλήξεις πιστεύω πως εννοεί πτώση σε περιζήτητα τμήματα υποθέτω που δεν την περιμένει κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Μας τα αλλαζεις τωρα,βρηκες θυματα να κοροιδευψεις μηπως?:/:
Απο που το συμπερανες αυτο?:hmm:Δεν αλλαζω τιποτα!Που λες οτι ειπα κατι διαφορετικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim7

Νεοφερμένος

Ο jim7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μηπως μπορει να μου πει κανεις καμια εκτιμηση για τη σχολη οργανωσης και διαχειρισης αθλητισμου στη σπαρτη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.george

Νεοφερμένος

Ο Mr.george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αγαπητα παιδια θα επικοινωνησω το απογευμα με ενα φιλο μου απο το υπουργειο παιδειας για να μαθω ποτε θα ανακοινωθουν οι βασεις.Θα σας πω το βραδυ ποτε θα ανακοινωθουν τα αποτελεσματα.Επισης απο οτι διαβασα στο likio.gr μαλλον επιβεβαιωνονται τα λεγομενα μου για μεγαλυτερη πτωση των βασεων απο οτι περιμενουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Τωρα ξεαγχωθηκαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top