[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Και περυσι περιμεναν πτωση των βασεων?
Nαι. Αλλά τα στατιστικά άλλα έδειχναν νομίζω :P

Πάντως υπήρξε μία ελάχιστη πτώση σε υψηλόβαθμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και περυσι περιμεναν πτωση των βασεων?

Ναι αλλά τα στατιστικά άλλα έδειξαν :)
Λουκρητία (μου το'κλεψες αυτό)!χαχα

Πάντως δεν την λες και λίγη την πτώση 80-200 μορίων στις υψηλόβαθμες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Nαι. Αλλά τα στατιστικά άλλα έδειχναν νομίζω :P

Πάντως υπήρξε μία ελάχιστη πτώση σε υψηλόβαθμες.


Ναι αλλά τα φετινά θέματα έδειξαν ότι διέφεραν κατά πολύ από πέρυσι...
Δεν δικαιούμαστε μια ''καλή'' πτώση εμείς?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ναι αλλά τα φετινά θέματα έδειξαν ότι διέφεραν κατά πολύ από πέρυσι...
Δεν δικαιούμαστε μια ''καλή'' πτώση εμείς?:confused:
Ακριβώς!
Δε θέλω να κάνω διαφήμιση στον εαυτό μου αλλά επιβάλλεται !
Ορίστε λοιπόν μια εκτίμησή μου :

https://ischool.e-steki.gr/γ-λυκείου...κτιμήσεις]-βάσεις-2011-a-79725/5/#post2685895
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red1993

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδια με 18017 λέτε να περάσω πληροφορική ΑΠΘ η να ανέβει? Είμαι πάνω 260 μόρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Περνάς 100% !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Παιδια με 18017 λέτε να περάσω πληροφορική ΑΠΘ η να ανέβει? Είμαι πάνω 260 μόρια....

αν αναρωτιέσαι εσύ που είσαι +260 εγώ που είμαι +51 τι να πω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδια με 18017 λέτε να περάσω πληροφορική ΑΠΘ η να ανέβει? Είμαι πάνω 260 μόρια....
ε λογικα θα πεσει τοσα μορια :P οχι να ανεβει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ακριβώς!
Δε θέλω να κάνω διαφήμιση στον εαυτό μου αλλά επιβάλλεται !
Ορίστε λοιπόν μια εκτίμησή μου :

https://ischool.e-steki.gr/%CE%B3-%CE%BB%CF%85%CE%BA%CE%B5%CE%AF%CE%BF%CF%85-and-amp;-%CE%B1%CF%80%CF%8C%CF%86%CE%BF%CE%B9%CF%84%CE%BF%CE%B9/[%CE%B5%CE%BA%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82]-%CE%B2%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-2011-a-79725/5/#post2685895
chris πόσο περίπου υπολογίζεις να πέσει το οικονομικό στο πα.μακ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red1993

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αν αναρωτιέσαι εσύ που είσαι +260 εγώ που είμαι +51 τι να πω :P
Ρε συ και εγω δεν είχα αγχωθεί αλλά πέρασα σήμερα από το φροντιστήριο και άρχισαν να μου λένε οτι η πληροφορική ξανακάνει τον κύκλο της και ότι θα έχει ζήτηση φέτος και με γάμησαν :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ρε συ και εγω δεν είχα αγχωθεί αλλά πέρασα σήμερα από το φροντιστήριο και άρχισαν να μου λένε οτι η πληροφορική ξανακάνει τον κύκλο της και ότι θα έχει ζήτηση φέτος και με γάμησαν :/:

η αλήθεια είναι γενικά έχει ζήτηση, αλλά τώρα τελευταία ακούω όλο και πιο πολύ ότι είναι κορεσμένη (που δεν είναι αλλά τέλος πάντων).
η πληροφορική και πέρσι είχε ζήτηση. Το λογικό είναι ότι φέτος θα πέσει εξαιτίας της δυσκολίας των θεμάτων.
εμένα άλλα είναι που με προβληματίζουν (κατάργηση μετεγγραφών)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red1993

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
η αλήθεια είναι γενικά έχει ζήτηση, αλλά τώρα τελευταία ακούω όλο και πιο πολύ ότι είναι κορεσμένη (που δεν είναι αλλά τέλος πάντων).
η πληροφορική και πέρσι είχε ζήτηση. Το λογικό είναι ότι φέτος θα πέσει εξαιτίας της δυσκολίας των θεμάτων.
εμένα άλλα είναι που με προβληματίζουν (κατάργηση μετεγγραφών)...
Έγω έχω και την ειδική κατηγορία λόγω αδελφού που σπουδάζει στη θεσσαλονίκη....ειλικρίνα δεν ξέρω .Να βγουν να τελειώνουμε αν και αργούν ακόμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom Dizzle

Νεοφερμένος

Ο Boom Dizzle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδια εχω μολις 14.223 μορια(θεωρητικη) κ θελω Κοινωνικη Ανθρωπολογια Παντειου...
Τι λετε μπορει να πεσει λιγο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Έγω έχω και την ειδική κατηγορία λόγω αδελφού που σπουδάζει στη θεσσαλονίκη....ειλικρίνα δεν ξέρω .Να βγουν να τελειώνουμε αν και αργούν ακόμα....

ε τότε εντάξει, χαλαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Συμπλήρωσα περισσότερο το προηγούμενο μου μήνυμα για να καταλάβεις :)
Ναι,δικό μου ήταν :)
Ιατρική....το έχω χιλιοπει!Ιατρική Θεσσαλονίκης : 19050-19150 :D
Είσαι ΜΕΣΑ , τέλος.

Άμα πέσει τόσο θα σε κάνω τραπέζι! :thumbsup::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L.V

Νεοφερμένος

Ο L.V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χωρις να θελω να σε αποκαρδιωσω δεν το βλεπω να πεφτει κατω απο τα 19200 η ιατρικη απ8... μια πτωση 50-100 μοριων ειναι λογικη αλλα 300 μορια κατα την γνωμη μου ειναι πολλα. Ποτε δεν 3ερεις ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
:giveup:172 μόρια πτώση ζητάω :D... κατά βάθος το ξέρω αλλά ελπίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L.V

Νεοφερμένος

Ο L.V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μακαρι ρε μαν να πεσει οσο 8ελεις... απλα μην εμπιστευεσαι αναλυσεις που μιλανε για μεγαλες πτωσεις βασεων στην ιατρικη.. και εγω περισυ ετσι την πατησα για αυτο σ λεω..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Ναι άκουσα πολλά για τις περσινές λανθασμένες εκτιμήσεις βάσεων. Το μόνο που με κάνει να ελπίζω είναι τα φετινά στατιστικά σε σχέση με του 2008 που τα φετινά είναι ακόμα μικρότερα και από του '8.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Οι άριστοι είναι άριστοι και γράφουν........και γράφουν πολύ καλά πάντα.......δυστυχώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top