[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

TNS

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ρε παιδιά για στρατιωτικές σχολές κάτι? Σαν να μην υπάρχουν κάνετε, πουθενά αναφορές, με έχει φάει η αγωνία:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Elisavet με 18440 περνάς Νομική Κομοτηνής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ρε παιδιά για στρατιωτικές σχολές κάτι? Σαν να μην υπάρχουν κάνετε, πουθενά αναφορές, με έχει φάει η αγωνία:(
Λογικά,αν υπάρξει κάποια πτώση στις βάσεις θα είναι πολύ μικρή εξαιτίας της αυξημένης ζήτησης και των λιγότερων εισακτέων στις στρατιωτικές σχολές φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TNS

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Η ζήτηση είναι μειωμένη σε σχέση με πέρυσι τουλάχιστον κατά 553 αιτήσεις στις στρατιωτικες σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
δεν νομιζω να πεσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χρηστος7777

Νεοφερμένος

Ο χρηστος7777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ξερει κανεις που θα κινηθουν οι βασεις για τα τει λογιστικης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
μια φιλη μου ,μου ειπε οτι στο εθνος της κυριακης ελεγε για ανοδο..ξερετε τιποτα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
μια φιλη μου ,μου ειπε οτι στο εθνος της κυριακης ελεγε για ανοδο..ξερετε τιποτα???
Τις εφημερίδες δεν τις εμπιστεύομαι γενικότερα :/:

Προσωπικά νομίζω ότι υπάρχει πιθανότητα ανόδου στα μέτρια-σχετικά χαμηλά τμήματα, καθώς άτομα με υψηλότερη βαθμολογία που δεν πέρασαν στη σχολή προτίμησής τους, θα μπούνε σε κάποιες χαμηλότερες.
Βέβαια δεν το έχω ψάξει παραπάνω το θέμα, καθώς δεν με αφορά και πολύ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Το Έθνος έλεγε για ΚΑΘΟΔΟ εως και 1500 μόρια (κάτι τέτοιο) !
Τις εφημερίδες δεν τις εμπιστεύομαι γενικότερα :/:

Προσωπικά νομίζω ότι υπάρχει πιθανότητα ανόδου στα μέτρια-σχετικά χαμηλά τμήματα, καθώς άτομα με υψηλότερη βαθμολογία που δεν πέρασαν στη σχολή προτίμησής τους, θα μπούνε σε κάποιες χαμηλότερες.
Βέβαια δεν το έχω ψάξει παραπάνω το θέμα, καθώς δεν με αφορά και πολύ. :P

Παρά τις εκτιμήσεις των εφημερίδων (που σε κάποιους φαίνονται υπερβολικές) δεν υπάρχει καμία πιθανότητα ανόδου παρα μόνο σε συγκεκριμένα τμήματα (που είτε έχουν μειωθεί οι θέσεις τους,είτε η ζήτησή τους αυξήθηκε τόσο που αντισταθμίζει την κάθοδο των επιδόσεων) γιατί έχουμε μετατόπιση των βαθμολογιών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
για ημμυ απθ ενδιαφερομαι.και ειμαι πανω απο την περσινη βαση.το ειχα 100% σιγουρο οτι περναω αλλα αγχωθηκα τρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giokakos

Νεοφερμένος

Ο giokakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ξερει κανεις αν εχουν καταργηθει τα μορια απο τους σειμμετεχοντες που ειναι ορφανοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Το Έθνος έλεγε για ΚΑΘΟΔΟ εως και 1500 μόρια (κάτι τέτοιο) !
Δεν υπάρχει καμία πιθανότητα ανόδου παρα μόνο σε τμήματα συγκεκριμένα γιατί έχουμε μετατόπιση των βαθμολογιών!
Γεννημένος αναλυτής! Χαχα, διάβασα και ένα άλλο μακροσκελές σχόλιο που είχες γράψει για όλα τα πεδία και τις βάσεις (δικό σου ήταν, αν δεν κάνω λάθος) :P


Την Ιατρική Θεσσαλονίκης τη βλέπετε να πέφτει 65-70 μόρια ή μπααα; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Περνάς μια χαρά despoina...don't worry :)

Γεννημένος αναλυτής! Χαχα, διάβασα και ένα άλλο μακροσκελές σχόλιο που είχες γράψει για όλα τα πεδία και τις βάσεις (δικό σου ήταν, αν δεν κάνω λάθος) :P


Την Ιατρική Θεσσαλονίκης τη βλέπετε να πέφτει 65-70 μόρια ή μπααα; :/:


Συμπλήρωσα περισσότερο το προηγούμενο μου μήνυμα για να καταλάβεις :)
Ναι,δικό μου ήταν :)
Ιατρική....το έχω χιλιοπει!Ιατρική Θεσσαλονίκης : 19050-19150 :D
Είσαι ΜΕΣΑ , τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
για ημμυ απθ ενδιαφερομαι.και ειμαι πανω απο την περσινη βαση.το ειχα 100% σιγουρο οτι περναω αλλα αγχωθηκα τρ

Γεννημένος αναλυτής! Χαχα, διάβασα και ένα άλλο μακροσκελές σχόλιο που είχες γράψει για όλα τα πεδία και τις βάσεις (δικό σου ήταν, αν δεν κάνω λάθος) :P

Την Ιατρική Θεσσαλονίκης τη βλέπετε να πέφτει 65-70 μόρια ή μπααα; :/:

ΗΡΕΜΗΣΤΕ. ΚΑΙ ΟΙ 2. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
ΗΡΕΜΗΣΤΕ. ΚΑΙ ΟΙ 2. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΠΘ.
Lol, η πλάκα είναι ότι άρχισα να άγχομαι αφότου έλεγες εσύ σε κάποιο θέμα ότι δύσκολα πιάνεις Ιατρική ΑΠΘ :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ποτέ δεν είπα δύσκολα αφού βγήκαν τα αποτελέσματα.

(Εγώ στο είπα, στη χειρότερη θα συγκατοικήσουμε στη λάρισα για να μας έρθει και πιο φθηνά........:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Ποτέ δεν είπα δύσκολα αφού βγήκαν τα αποτελέσματα.

(Εγώ στο είπα, στη χειρότερη θα συγκατοικήσουμε στη λάρισα για να μας έρθει και πιο φθηνά........:P:P:P)
Χαχα, ναι!
Πάντως και η Λάρισα είναι μια χαρά πόλη (έχω πάει)! Μικρογραφία της Θεσσαλονίκης, αλλά πιο "φοιτητούπολη", με αρκετές πλατείες, ένα σωρό μπαρ/καφετέριες/κλαμπ κτλ...
Και το πανεπιστήμιο παίρνει λίγους, οπότε είναι καλύτερες κι οι σχέσεις με τους καθηγητές.

Μια χαρά θα είναι κι εκεί! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Χαχα, ναι!
Πάντως και η Λάρισα είναι μια χαρά πόλη (έχω πάει)! Μικρογραφία της Θεσσαλονίκης, αλλά πιο "φοιτητούπολη", με αρκετές πλατείες, ένα σωρό μπαρ/καφετέριες/κλαμπ κτλ...
Και το πανεπιστήμιο παίρνει λίγους, οπότε είναι καλύτερες κι οι σχέσεις με τους καθηγητές.

Μια χαρά θα είναι κι εκεί! :D

Νομίζω οτι πιο φοιτητούπολη είναι τα ΓΙάννενα, αλλά η Λάρισα έχει καλύτερη Ιατρική γιατί έχει πολύ μικρό τμήμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Και περυσι περιμεναν πτωση των βασεων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Νομίζω οτι πιο φοιτητούπολη είναι τα ΓΙάννενα, αλλά η Λάρισα έχει καλύτερη Ιατρική γιατί έχει πολύ μικρό τμήμα :D
Των Ιωαννίνων είναι καλύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top