[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

TINAPO

Νεοφερμένος

Η TINAPO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
καλή επιτυχία στην κόρη σας!

Ευχαριστώ. Και σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ειληκρινα σε ευχαριστω και εγω στο ευχομαι ολοψυχα.δεν φανταζεσε ποσο ασχημα θα νιοσω αν δω οτι δευτερη φορα ειμαι εξω υπομονη ομως

Μη μασας ρε τσακάλι εσύ είσαι νικητής ήδη,δε χρειαζεται να περιμενεις να ξημερώσει η μερα.Σε καμαρώνω,αρχισε να το κανεις και ο ιδιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marie!!!!

Νεοφερμένος

Η marie!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
σας ευχαριστω πολυ.. δεν ειμαι απο την κρητη... αλλα θελω να περασω πολυ σε ενα τμημα φιλολογιας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Φιλε Kwnmari, κατι παιδια σαν κι εσενα, με πεισμα υπομονη και θεληση, δεν προκειται ποτε να γινουν αποτυχημενοι...
Ακομα και αν δεν περασεις στην αστυφυλακων (που τι σκατα, πιστευω πως το εχεις) θα πας μπροστα, να το θυμασαι αυτο:)!!

Καλη σου τυχη και να θυμασαι πως τα παντα στη ζωη μας γινονται για καποιο λογο!!

ευχαριστω πολυ και εσυ ευχομαι οτι καλυτερο απο καρδιασ σε σενα και σε ολα τα παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια!

Και γω λιγο πριν τις βασεις παρακολουθω το φορουμ να περασει η ωρα...
Αλλα σε λιγο θα την πεσω για υπνο ... :P
Εσυ για που στοχευεις?? Τι λεει, εισαι αισιοδοξος η σε επηρεασε το γενικοτερο κλιμα:P??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
O,τι έγινε εγινε... Αύριο τελειώνουν όλες αυτές οι σκέψεις που κάναμε τόσο καιρο! Και α μην ξεχνάμε οτι όλα για κάποιο λόγο γίνονται. Ας ακολουθήσουμε τη ζωή και όπου μας βγάλει!!! Καλό βράδυ σε όλους και ευχαριστα νέα για αύριο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TINAPO

Νεοφερμένος

Η TINAPO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
σας ευχαριστω πολυ.. δεν ειμαι απο την κρητη... αλλα θελω να περασω πολυ σε ενα τμημα φιλολογιας..

Kαλώς να ορίσεις λοιπόν στην Κρήτη. Είναι ωραία στο Ρέθυμνο, μικρή πόλη που μπορείς να πας παντού με τα πόδια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Μη μασας ρε τσακάλι εσύ είσαι νικητής ήδη,δε χρειαζεται να περιμενεις να ξημερώσει η μερα.Σε καμαρώνω,αρχισε να το κανεις και ο ιδιος.

μην με καμαρωνεις απλα να κοιτας να παλευεισ εγω δεν εχω κανει τιποτα εσεις που ειστε στην ηλικια των 18 να αποκατασταθητε ακουστεμε και εμενα :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εσυ για που στοχευεις?? Τι λεει, εισαι αισιοδοξος η σε επηρεασε το γενικοτερο κλιμα:P??

Στοχευω για Ικαρων Μηχανικων(ΣΜΑ) ειδικη κατηγορια Α(πολυτεκνος). Ειμαι μοναχα 50 μορια κατω απο την περσυνη βαση... Αλλα επειδη λενε οι στρατιωτικες θα ανεβουν, μου χει πεσει λιγο η ψυχολογια...
Δευτερη επιλογη εβαλα Ικαρων Ελεγκτων αεραμυνας, αλλα επειδη στην κατηγορια μου περνουν μονο 2 ατομα, πολυ δυσκολα να μπω...
Τριτη επιλογη ΗΜΜΥ Ξανθης το πιανω σιγουρα και ερχομαι με μεταγραφη στην πολη μου τη Θεσ/νικη

Τα μορια μου ειναι 18607
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Νιωθω μεθυσμενο φαντασμα. ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΑΘΕΚΤΟΣ! γινε τωρα και ΣΥ φαντασμα στο ischool και μην κλεισεις ματι! Ο χρυσος κασπερ θα απονεμηθει σαυτον που θα αντεξει μεχρι ο ηλιος να φανει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skroutz123

Νεοφερμένος

Ο skroutz123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια γνωριζει κανεις τιποτε για διοικηση επιχειρησεων χιου;Εχω αγχωθει τρελα διοτι ειναι η μονη μου λυση αλλιως ξαναδινω...Εχω κανει τοσα σχεδια επειδη ημουν τοσο σιγουρος οτι θα πεσουν οι οικονομικες σχολες και χθες μου ηρθε μια κεραμιδα στο κεφαλι οταν διαβασα οτι οι ''μεσαιες'' σχολες θα εχουν ανοδο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Νιωθω μεθυσμενο φαντασμα. ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΑΘΕΚΤΟΣ! γινε τωρα και ΣΥ φαντασμα στο ischool και μην κλεισεις ματι! Ο χρυσος κασπερ θα απονεμηθει σαυτον που θα αντεξει μεχρι ο ηλιος να φανει! :D

Ρε συυ!Μπεκρούλιασες;Τι πίνεις;;Μόνο εγώ θα είμαι με το γάλα αγκαλιά βραδιάτικα!:D
(Ο χρυσός κάσπερ θα δωθεί σε πολλούς νομίζω σήμεραα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Oυισκακι παιδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εγω σας καληνυχτω... Καλη επιτυχια για αυριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=SGIae9NCbdQ

Ελπιζω να σας αρεσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Καλη ξεκουραση, το mojito ερχεται https://www.youtube.com/watch?v=V0mPkGNssWA&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.

Αν είσαι ο μπάρμαν στο βίντεο,παραγγέλνω κι εσένα (αστειάκι) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ρε συυ!Μπεκρούλιασες;Τι πίνεις;;Μόνο εγώ θα είμαι με το γάλα αγκαλιά βραδιάτικα!:D
(Ο χρυσός κάσπερ θα δωθεί σε πολλούς νομίζω σήμεραα!)
<<θα δωθεί σε πολλούς νομίζω σήμεραα!>>
Μην τα λες αυτα..Απαπα..Πιπερι στο στομα..Ειδικα λιγο πριν την ανακοινωση των βασεων,δεν λεγονται αυτα..:P:P:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top