[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Δεν προλαβα! Τι ειπαν;
Mην μου αγχωνεσαι εσυ..:redface::)
Δεν ειπαν τιποτα ιδιαιτερο..
Ιατρικη Αθηνας->στασιμοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Δεν προλαβα! Τι ειπαν;
Νομική Αθηνών πτώση,Ιατρική Αθηνών σταθερή,Παιδαγωγικό πτώση,Πολιτικών μηχανικών ΕΜΠ πτώση!Αυτά μόνο!Και ότι αύριο θα βγουν οι βάσεις! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι:με 19510 μπαίνω ΣΣΑΣ ιατρικό?Εκτιμήσεις για στρατιωτικές δεν έχω δει...
re συ φιλε μας δουλεύεις?????
αυριο βγαινουν οι βάσεις, και συ ρωτασ σημερα προβλεψεις????:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Mην μου αγχωνεσαι εσυ..:redface::)
Δεν ειπαν τιποτα ιδιαιτερο..
Ιατρικη Αθηνας->στασιμοτητα

ΟΚ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektzhs

Νεοφερμένος

Ο aektzhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι?ας απαντησει οποιος ξερει...οσοι δινουν με το 10% παιρνουν καποια μορια επιπλεον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι?ας απαντησει οποιος ξερει...οσοι δινουν με το 10% παιρνουν καποια μορια επιπλεον?

όχι

πάω για ινσέψιον, τα λέμε παίδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εδω οι καλες βασειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιςςςςςςςςςςςςςςςς

ψαρωσατε??


περα απο την πλακα ,μην αγχωνεστε εγω περσυ εκανα μπανακια στην θαλασσα τετοια ωρα ,το πρωι αγχωθηκα λιγο ειναι η αληθεια,κοντεψα με 18200 να μην μπω πουθενα στους μηχανολογους που ηθελα,αρα να ειστε αισιοδοξοι ,γιατι ακουω συνεχψως κατι 18500 ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnyy

Νεοφερμένος

Ο johnyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εδω οι καλες βασειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιςςςςςςςςςςςςςςςς

ψαρωσατε??


περα απο την πλακα ,μην αγχωνεστε εγω περσυ εκανα μπανακια στην θαλασσα τετοια ωρα ,το πρωι αγχωθηκα λιγο ειναι η αληθεια,κοντεψα με 18200 να μην μπω πουθενα στους μηχανολογους που ηθελα,αρα να ειστε αισιοδοξοι ,γιατι ακουω συνεχψως κατι 18500 ...

18500 για ποια σχολη λες?

παιδια με 18400 τους εχω τους χημ.μηχ εμπ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnyy

Νεοφερμένος

Ο johnyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι?ας απαντησει οποιος ξερει...οσοι δινουν με το 10% παιρνουν καποια μορια επιπλεον?
το λεει και η λεξη... 10% επιπλέον !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
παιδιά μήπως ξέρει κάνεις πού θα πάει πολιτικών μηχανικών στο ΕΜΠ ?



















πλακίτσα :D:D...άντε καλή επιτυχία ρε αλάνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dionysis46

Νεοφερμένος

Ο Dionysis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
για σας παιδιά είμαι καινούργιος στο forum...!!! Απλώς είμαι στο όριο αν θα πιάσω τα ναυτιλιακά στην Χίο...!! Αν γνωρίζετε κάτι περί αυτής της σχολης να μου το πείτε... ξέρω ότι αύριο βγαίνουν οι βάσεις αλλα επειδή δίνω για δεύτερη φορα έχω πολύ άγχος..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dionisia

Νεοφερμένος

Η διονυσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ξερει κανεις τι ωρα θα ανακοινωθουν αυριο οι βασεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ξερει κανεις τι ωρα θα ανακοινωθουν αυριο οι βασεις;

στις 11 είπαν στη νετ αλλά εσύ άνοιξε την τιβι από τις 9 καλού κακού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
7,30 το πρωι ειπαν στον ΑΝΤ1 οτι θα αναρτηθουν στο site του υπουργειου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
7,30 το πρωι ειπαν στον ΑΝΤ1 οτι θα αναρτηθουν στο site του υπουργειου..

σε ποιο σημείο ακριβώς θα βάλουμε τα στοιχεία μας? ξέρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnyy

Νεοφερμένος

Ο johnyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

Dionysis46

Νεοφερμένος

Ο Dionysis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά για ναυτιλιακά Χίου γνωρίζετε τπτ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

airborne

Νεοφερμένος

Ο airborne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ελπιζω να το πες για πλακα ετσι??

Αποκλείεται να μην πετύχεις χημικών εμπ με τέτοια μόρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top