[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Και μετά θα ανάψουμε και μια λαμπάδα όσο το μπόι της υπουργού :P
Αλλά καλύτερα να μην πολυαισιοδοξούμε τελευταίες ώρες..!
Ακριβως.Ας μην ελπιζουμε σε θαυματα.Εγω απλα σας το ειπα επειδη μου το ειπαν και ηθελα να το μοιραστω με καποιους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
παιδια αν δεν εχετε καποια ΣΙΓΟΥΡΗ πληροφορια θα ηταν πολυ προτιμοτερο να μην την μοιραζεστε εδω..προφανως να βοηθησεις θελεις, και δεν σου μιλαω με ασχημο τροπο αλλα πολλοι απο δω μεσα στοχευουν για ιατρικη (οπως κι εγω) και λεγοντας κατι τετοιο ειναι σαν να παιζεις με τον πονο μας.σε παρακαλω μην το κανεις.αν δεν εχετε κατι σιγουρο, μην λετε απλα, μας φτανει η αγωνια μας το μονο που δεν θελουμε ειναι και ψευτικες ελπιδες οτι περναμε ιατρικη
Μα και η δκη της πληροφορια, στην ουσια "σιγουρη" ειναι... Ετσι της ειπαν και αυτο λεει και σε εμας!! Υπαρχει βεβαια παντοτε και η πιθανοτητα να ειναι μπαρουφες, αλλα τοτε δε φταιει αυτη...
Ποσα μορια εχεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Και μετά θα ανάψουμε και μια λαμπάδα όσο το μπόι της υπουργού :P
Αλλά καλύτερα να μην πολυαισιοδοξούμε τελευταίες ώρες..!

Σιγα να μην αναψω εγω λαμπαδα... Και ποσο μαλλον για χαρη της Ηλιθιας...


Η αληθεια ειναι οτι ειμαι απολυτα απαισιοδοξος... Αλλα βοηθαει να ξεχνιομαστε που και που...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Σορρυ που κανω τον αθωο... Αλλα πως το εμαθε ρε σεις???

Αμα μας κανουν κανα τετοιο ψυχικο την πιανουμε τελικα την Ιατρικη!!!:clapup:



........... να την πιασουμε την ιατρική να φαμε τα 10 καλύτερα μας χρονια....... και μετα να δουλεύουμε σε ιδιωτικες κλινικες μεγαλουπολεων με 700 € τον μήνα!!!
αυτο συμβαίνει σήμερα ...... μου το έχει αναφέρει οικογενειακος φίλος που ειναι γιατρος στην Αθήνα...
η ξεφτιλα των σπουδων μας ....σε όλο το μεγαλείο της!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Μα και η δκη της πληροφορια, στην ουσια "σιγουρη" ειναι... Ετσι της ειπαν και αυτο λεει και σε εμας!! Υπαρχει βεβαια παντοτε και η πιθανοτητα να ειναι μπαρουφες, αλλα τοτε δε φταιει αυτη...
Ποσα μορια εχεις??
αν υπαρχει η πιθανοτητα να ειναι μπαρουφες, τοτε η πληροφορια ΔΕΝ ειναι σιγουρη.. ας μην παιζουμε το σπασμενο τηλεφωνο εδω περα ρε παιδια. 19,023 εχω και ειμαι εντελως στο οριο οποτε λιγο αν ανεβουν μενω εξω..γι αυτο να μου λειπουν οι ψευτικες ελπιδες..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
χκτηνιατρε αν περάσεις ΛΟΧΡΗ θα το παρακολουθήσεις κανονικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
........... να την πιασουμε την ιατρική να φαμε τα 10 καλύτερα μας χρονια....... και μετα να δουλεύουμε σε ιδιωτικες κλινικες μεγαλουπολεων με 700 ? τον μήνα!!!
αυτο συμβαίνει σήμερα ...... μου το έχει αναφέρει οικογενειακος φίλος που ειναι γιατρος στην Αθήνα...
η ξεφτιλα των σπουδων μας ....σε όλο το μεγαλείο της!!!!!!

Εσύ αν την πιάσεις,μην πας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μήπως το βραδάκι να την πάμε την κουβέντα στο chat room να περνάει πιο ωραία η ώρα, γιατί μας έχουν φάει τα refresh πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yo_kzn

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
καλά έκανες..εγώ πιστεύω ότι είναι οκ με την προϋπόθεση ότι ισχύουν βέβαια!
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
παιδια αν δεν εχετε καποια ΣΙΓΟΥΡΗ πληροφορια θα ηταν πολυ προτιμοτερο να μην την μοιραζεστε εδω..προφανως να βοηθησεις θελεις, και δεν σου μιλαω με ασχημο τροπο αλλα πολλοι απο δω μεσα στοχευουν για ιατρικη (οπως κι εγω) και λεγοντας κατι τετοιο ειναι σαν να παιζεις με τον πονο μας.σε παρακαλω μην το κανεις.αν δεν εχετε κατι σιγουρο, μην λετε απλα, μας φτανει η αγωνια μας το μονο που δεν θελουμε ειναι και ψευτικες ελπιδες οτι περναμε ιατρικη
Δεν σου ειπα οτι ειναι σιγουρο 100% αυτο που εμαθα.Ηθελα να το πω σε καποιους και το εκανα.Απλα μην δινετε σημασια αν δεν θελετε.Δεν θεωρησα τις πληροφοριες μου εγκυρες 100%.Αλλα δεν ειχε λογο να μου πει ψεματα το ατομο που μου το ειπε μιας και ειναι μεσηλικας!Και οι γονεις του παιδιου δεν εχουν λογο να πουν ψεματα για την πολη στην οποια θα περασει το παιδι τους.Αλλα επειδη μου φαινεται πολυ δυσκολη τοσο μεγαλη πτωση,φοβαμαι μηπως καταλαβε λαθος πολη το ατομο που μου το ειπε.Αν και μιλαμε για σοβαρο και μορφωμενο ανθρωπο.Τελοσπαντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μήπως το βραδάκι να την πάμε την κουβέντα στο chat room να περνάει πιο ωραία η ώρα, γιατί μας έχουν φάει τα refresh πια.

Ω ναιι!Ραντεβού όλοι εκεί για το ξενύχτι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
........... να την πιασουμε την ιατρική να φαμε τα 10 καλύτερα μας χρονια....... και μετα να δουλεύουμε σε ιδιωτικες κλινικες μεγαλουπολεων με 700 ? τον μήνα!!!
αυτο συμβαίνει σήμερα ...... μου το έχει αναφέρει οικογενειακος φίλος που ειναι γιατρος στην Αθήνα...
η ξεφτιλα των σπουδων μας ....σε όλο το μεγαλείο της!!!!!!

συγγνώμη κιόλας αλλά πιστεύω πως αυτοί που πραγματικά θέλουν να μπουν στην ιατρική και να γίνουν γιατροί ξέρουν τι συμβαίνει μετά όσον αφορά στον τομέα της εργασίας στην ελλάδα και δεν επιλέγουν το επάγγελμα και τις σπουδές αυτές μόνο και μόνο για τα χρήματα, αλλά γιατί πραγματικά το γουστάρουν !
πρώτα κοιτάζεις τι σου αρέσει και μετά τι μισθό θα έχεις και στην τελική γίνε γιατρός και πήγαινε στην αμερική που θα παίρνεις τρελά χρήματα από την πρώτη μέρα της ειδικότητάς σου και μην το ψάχνεις το θέμα στην ελλάδα κατηγορώντας άλλους και μιλώντας για τη μιζέρια και τη φτώχια.
ή μένεις και το αλλάζει ή φεύγεις και ζεις πλουσιοπάροχα και άνετα με τον καλό μισθό.
όλα είναι θέμα επιλογών, δεν σε υποχρεώνει κανείς να μείνεις στην ελλάδα, αλλά ούτε και να γίνεις γιατρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ετσι και γινει τιποτα και πιασω Ιατρικη παω μεχρι την Αθηνα τρεχοντας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Δεν σου ειπα οτι ειναι σιγουρο 100% αυτο που εμαθα.Ηθελα να το πω σε καποιους και το εκανα.Απλα μην δινετε σημασια αν δεν θελετε.Δεν θεωρησα τις πληροφοριες μου εγκυρες 100%.Αλλα δεν ειχε λογο να μου πει ψεματα το ατομο που μου το ειπε μιας και ειναι μεσηλικας!Και οι γονεις του παιδιου δεν εχουν λογο να πουν ψεματα για την πολη στην οποια θα περασει το παιδι τους.Αλλα επειδη μου φαινεται πολυ δυσκολη τοσο μεγαλη πτωση,φοβαμαι μηπως καταλαβε λαθος πολη το ατομο που μου το ειπε.Αν και μιλαμε για σοβαρο και μορφωμενο ανθρωπο.Τελοσπαντων.
εν πασει περιπτωση, ευχομαι οσο δεν φανταζεσαι η πληροφορια που εδωσες να ειναι αληθεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μήπως το βραδάκι να την πάμε την κουβέντα στο chat room να περνάει πιο ωραία η ώρα, γιατί μας έχουν φάει τα refresh πια.
Συμφωνω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ετσι και γινει τιποτα και πιασω Ιατρικη παω μεχρι την Αθηνα τρεχοντας!
ποσα μορια εχεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ετσι και γινει τιποτα και πιασω Ιατρικη παω μεχρι την Αθηνα τρεχοντας!
Κρατησου εσυ!Εμεις για Φαρμακευτικη πρεπει να ελπιζουμε προς το παρον!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ποσα μορια εχεις???

18,795. Για Ιατρικη ειναι λιγα αλλα με αυτα που διαβαζω αναθαρησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
συγγνώμη κιόλας αλλά πιστεύω πως αυτοί που πραγματικά θέλουν να μπουν στην ιατρική και να γίνουν γιατροί ξέρουν τι συμβαίνει μετά όσον αφορά στον τομέα της εργασίας στην ελλάδα και δεν επιλέγουν το επάγγελμα και τις σπουδές αυτές μόνο και μόνο για τα χρήματα, αλλά γιατί πραγματικά το γουστάρουν !
πρώτα κοιτάζεις τι σου αρέσει και μετά τι μισθό θα έχεις και στην τελική γίνε γιατρός και πήγαινε στην αμερική που θα παίρνεις τρελά χρήματα από την πρώτη μέρα της ειδικότητάς σου και μην το ψάχνεις το θέμα στην ελλάδα κατηγορώντας άλλους και μιλώντας για τη μιζέρια και τη φτώχια.
ή μένεις και το αλλάζει ή φεύγεις και ζεις πλουσιοπάροχα και άνετα με τον καλό μισθό.
όλα είναι θέμα επιλογών, δεν σε υποχρεώνει κανείς να μείνεις στην ελλάδα, αλλά ούτε και να γίνεις γιατρός.


+1
Εξάλλου η ιατρική είναι λειτούργημα,δεν το ασκείς το επάγγελμα για τα λεφτά.Εγώ προσωπικά άμα ήθελα λεφτά θα παντρευόμουν εκατομμυριούχο στα τελευταία του!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top