[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
εν πασει περιπτωση, ευχομαι οσο δεν φανταζεσαι η πληροφορια που εδωσες να ειναι αληθεια..
Και γω το ιδιο ευχομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Κρατησου εσυ!Εμεις για Φαρμακευτικη πρεπει να ελπιζουμε προς το παρον!!:)

Μ'αρεσεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Μετα τι ωρα θα ανοιξει το μπαρ;:D

Εγώ πάντως στις 22:00 θα πάω να δώ inception οπότε κατά τις μία με βλέπω να μπαίνω. Άν και αν μπορώ να κοιμηθώ, τότε θα περάσει πολύ πιο γρήγορα η ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SilentWhisper

Νεοφερμένος

Ο tsiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα όμορφη παρέα του ischool! Σας παρακολουθώ κάνα χρόνο τώρα και ομολογώ πως η αλληλοϋποστήριξη εδώ μέσα είναι φανταστική, ειδικά για μια χρονιά όπως αυτή της 3ης λυκείου! Λοιπόν σαν ομοιοπαθής και γω δεν άντεξα και γραφτηκα για να συμμετάσχω σε αυτό το ωραίο thread.. το "βάσανό" μας αύριο παίρνει τέλος, για άλλους με καλή έκβαση, για άλλους δραματικά :( . Λοιπόν εύχομαι όσοι πραγματικά το αξίζουν να περάσουν εκεί που δήλωσαν και να χαρούν τη σχολή τους. Άντε παίδες καλή φοιτητική ζωή σε όλους/όλες μας! Αύριο είναι η ημέρα κρίσης !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
18,795. Για Ιατρικη ειναι λιγα αλλα με αυτα που διαβαζω αναθαρησα.
μονο λιγα δεν ειναι τα μορια σου! μακαρι να μπεις αν την θελεις την σχολη.. καλη σου επιτυχια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω σημερα εχω ενα παρτυ και μετα το βλεπω εδω μεσα για ολονυχτια!περσι ολη νυχτα εδω την βγαλαμε λεγοντας βλακειες και ανεκδοτα!!!!!καλη επιτυχια σε ολους μας και απο αυριο στις σχολες μας!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγω παλι θα κοιμηθω... Ελπιζοντας οτι θα κανω παρτυ αυριο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Καλησπέρα όμορφη παρέα του ischool! Σας παρακολουθώ κάνα χρόνο τώρα και ομολογώ πως η αλληλοϋποστήριξη εδώ μέσα είναι φανταστική, ειδικά για μια χρονιά όπως αυτή της 3ης λυκείου! Λοιπόν σαν ομοιοπαθής και γω δεν άντεξα και γραφτηκα για να συμμετάσχω σε αυτό το ωραίο thread.. το "βάσανό" μας αύριο παίρνει τέλος, για άλλους με καλή έκβαση, για άλλους δραματικά :( . Λοιπόν εύχομαι όσοι πραγματικά το αξίζουν να περάσουν εκεί που δήλωσαν και να χαρούν τη σχολή τους. Άντε παίδες καλή φοιτητική ζωή σε όλους/όλες μας! Αύριο είναι η ημέρα κρίσης !

Καλώς σε βρήκαμεεε!!Για που ελπίζεις;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εεεεεεεε... Βασικα μπορεις ανετα και να εκτελεις λειτουργημα και να βγαλεις και καποια λεφτακια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
:redface::):D
Αν γινει κανα θαυμα,θα με εχεις συνοδοιπορο μεχρι την Αθηνα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Electra.

Νεοφερμένος

Η - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καλησπέρα όμορφη παρέα του ischool! Σας παρακολουθώ κάνα χρόνο τώρα και ομολογώ πως η αλληλοϋποστήριξη εδώ μέσα είναι φανταστική, ειδικά για μια χρονιά όπως αυτή της 3ης λυκείου! Λοιπόν σαν ομοιοπαθής και γω δεν άντεξα και γραφτηκα για να συμμετάσχω σε αυτό το ωραίο thread.. το "βάσανό" μας αύριο παίρνει τέλος, για άλλους με καλή έκβαση, για άλλους δραματικά :( . Λοιπόν εύχομαι όσοι πραγματικά το αξίζουν να περάσουν εκεί που δήλωσαν και να χαρούν τη σχολή τους. Άντε παίδες καλή φοιτητική ζωή σε όλους/όλες μας! Αύριο είναι η ημέρα κρίσης !

Καλως ορισες φιλε μου.Και γω χτες γραφτικα για τον ιδιο ακριβως λογο.
Ευχομαι κουραγιο ειλικρινα και καλη επιτυχια!Να περασεις εκει ακριβως που ονειρευεσαι και να πανε ολα καλα.
Που θα πανε καλα δηλαδη.Μην ανησυχεις καθολου!Ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια:).
Που θα θελεις να περασεις?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SilentWhisper

Νεοφερμένος

Ο tsiou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Δήλωσα ΗΜΜΥ Απθ και έχω 19266. Ομολογώ πως μέχρι πριν λίγες μέρες δεν είχα αγχωθεί καθόλου αλλά τώρα η αδρεναλίνη βαράει κόκκινο! Ελπίζω να μην ανέβει πάνω απο 264 μόρια και πάω τελικά Ξάνθη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Δήλωσα ΗΜΜΥ Απθ και έχω 19266. Ομολογώ πως μέχρι πριν λίγες μέρες δεν είχα αγχωθεί καθόλου αλλά τώρα η αδρεναλίνη βαράει κόκκινο! Ελπίζω να μην ανέβει πάνω απο 264 μόρια και πάω τελικά Ξάνθη :(

Αν πάει ΗΜΜΥ ΑΠΘ πάνω από 19530 θα κάνει triple crown ο Λεβαδειακός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ogame23

Νεοφερμένος

Ο ogame23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι:με 19510 μπαίνω ΣΣΑΣ ιατρικό?Εκτιμήσεις για στρατιωτικές δεν έχω δει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι:με 19510 μπαίνω ΣΣΑΣ ιατρικό?Εκτιμήσεις για στρατιωτικές δεν έχω δει...

Να σου πώ στα σίγουρα αύριο γιατί τώρα έχω μια δουλίτσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_ballet

Νεοφερμένος

Η love_ballet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγω παλι θα κοιμηθω... Ελπιζοντας οτι θα κανω παρτυ αυριο!!!!
Σωστοςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Electra.

Νεοφερμένος

Η - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Λοιπον μου φαινεται οτι θα κοιμηθω απο τις 9 για να τελειωνει το μαρτυριο..Αρα θα σηκωθω κατα τις 7 και θα φιλαω καραουλι στο pc μεχρι να τις βρω.:D

Κοιταχτε τι βρηκα!Το βλεπατε παλια?Υπεροχη εκπομπη..μου θυμιζει τα παιδικα μου χρονια που μακαρι να μπορουσα να ξαναζησω!:'(
https://www.youtube.com/watch?v=QukYURYmD6I&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=_JDkA_j-ieg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
:redface::):D
Αν γινει κανα θαυμα,θα με εχεις συνοδοιπορο μεχρι την Αθηνα!!:P

Εννοειται!!!:D

Για να 'χουμε καλο ρωτημα απο που εισαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Βάλτε MEGA!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top