[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Ασε φιλε και εγω το ιδιο...Για αστυφυλακων ειμαι και εχω 15258 (εννιαιο εγω) δευτερη φορα που εδωσα και θα εβγαζα πολλα περισσοτερα αλλα ειχα του κοσμου τις αναποδιες...Και εγω εχω απογοητευτει :(

να μην σκας εσυ εχεις περασει λογικα ακουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
δηλαδη αν περασε...ΠΕΡΑΣΑ?? :clapping:
Μετα την Θεσσαλονικης εβαλε την καρδιτσας?? ή πηγε για αλλου?:/:
Προσωπικα και για καρδιτσας τελεια θ μαι!!! παιρνω μεταγραφη
νομιζω πως εβαλε καρδιτσα ναι!χωρις να μαι απολυτα σιγουρος!ευχομαι τα νεα να ειναι ευχαριστα για σενα και για ολους τους υποψηφιους!~:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ευχομαι τα νεα να ειναι ευχαριστα για ολους τους υποψηφιους!~:)

φέιλ...είναι σαν σε έναν αγώνα ταχύτητας να εύχεσαι "εύχομαι να βγείτε όλοι πρώτοι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
να μην σκας εσυ εχεις περασει λογικα ακουμε
Τι να σου πω πολλα ακουγοντε για πανω απο 15.500 ... Και ενταξη ειναι απογοητευση δηλαδη δεν θελω να παω να σπουδασω κατι που δεν θελω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Τι να σου πω πολλα ακουγοντε για πανω απο 15.500 ... Και ενταξη ειναι απογοητευση δηλαδη δεν θελω να παω να σπουδασω κατι που δεν θελω.

σου ευχομαι οτι καλυτερο ειλικρινα ομως μην σκας εισαι μεσα αυτο πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
φέιλ...είναι σαν σε έναν αγώνα ταχύτητας να εύχεσαι "εύχομαι να βγείτε όλοι πρώτοι"
Εχεις δικιο!δεν στεκει!Διευκρινιση:Εννουσα οι υποψηφιοι που ειναι ικανοι να επιτυχουν σε αυτο που πραγματικα θελουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
σου ευχομαι οτι καλυτερο ειλικρινα ομως μην σκας εισαι μεσα αυτο πιστευω
Και εγω επεισης φιλε και μακαρι να ειμαστε συναδελφοι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cyanna

Νεοφερμένος

Η cyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ρε παιδια παιζει καθολου να βγουν αυριο?τι ωρα?
με εχει πιασει τρομερο αγχος...αν ανεβει η ισπανικη φιλολογια πανω απο 13371 βλεπω να παθαινω απανωτα εγκεφαλικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Οποιος μαθαινει οτιδηποτε απο τα γνωστα "πουλακια":P,καλο θα ηταν να το γραφει εδω,αν θελει βεβαια.Πιστευω αυριο θα μαθουν πολλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ρε παιδια παιζει καθολου να βγουν αυριο?τι ωρα?
με εχει πιασει τρομερο αγχος...αν ανεβει η ισπανικη φιλολογια πανω απο 13371 βλεπω να παθαινω απανωτα εγκεφαλικα!

κάπου άκουσα ότι θα ανέβει πάνω από 15.000...:/:


















ΥΓ: έλεος...νομίζω ότι κοροιδεύετε :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Και εγω μπορω να πω οτι αυτες τις τελευταιες μερες εχω αρκετο ανγχος...τι να κανουμε...υπομονη..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aurora_borealis

Νεοφερμένος

Ο aurora_borealis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ρε παιδια ειμαι 100 μορια κατω απο το οικονομικο θεσσαλονικης,αλλα ανχος δεν εχω....πιστευω πως εχω μπει...καμια γνωμη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
*το αγχώσατε το ΑΓΧΟΣ (no ανχος no ανγχος):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ρε παιδια ειμαι 100 μορια κατω απο το οικονομικο θεσσαλονικης,αλλα ανχος δεν εχω....πιστευω πως εχω μπει...καμια γνωμη?

Κανονικα θα πρεπει να υπαρξει πτωση των βασεων στο 5ο πεδιο γιατι φετος επεσαν δυσκολα θεματα στα Μαθ.Γενικης , πιστευω οτι τα οικονομικα μπορουν να κατεβουν 100 μορια... αν δηλωνα με αλλη σειρα τις σχολες θα ημασταν συμφοιτητες :P (δηλωσα πρωτα πληροφορικη απο αλλα μερη και μετα τα οικονομικα ΑΠΘ ) .

*το αγχώσατε το ΑΓΧΟΣ (no ανχος no ανγχος):redface:
Το μαμησα , καταλαθος ομως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aurora_borealis

Νεοφερμένος

Ο aurora_borealis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ελα ρε βλακεια εκανες...τρελα θα περνουσαμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Ρε τί έπαθε ξαφνικά αυτός ο examsos και απο εκεί που είχε ΧΟΝΤΡΕΣ πτώσεις στο 5ο πεδίο, τώρα έχει ανόδους; Λέτε ν 'ακουσε τίποτα; ΄Εδινε σε ερωτήσεις που αφορούσαν το 5ο πεδίο απαντήσεις του στύλ: "Η συγκεκριμένη σχολή είναι 5ο πεδίο, όπου θα έχουμε παντού άνοδο"

Από πού κι ως πού; Μέχρι τώρα το 5ο πεδίο το είχαν ώς την μεγαλύτερη πτώση απ' όλα... Φοβάμαι μήπως τελικά κινδυνέυω για ΛΟΧΡΗ που είμαι 94 μόρια πάνω απ' την βάση... Μέχρι τώρα παντού έλεγαν πτώση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Δηλαδη φοβασαι με βαση κατι που ειπε καποιος ασχετος που μεσα σε δυο τρεις μερες αποφασισε να αλλαξει τις εκτιμησεις του.Πλλλλακα με κανεις ρε Μπαμπη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
https://examsos.yooblog.gr/2010/08/22/8954#comment-9822

δεν καταλαβαίνω πως βγάζουν προβλέψεις και εκτιμήσεις των βάσεων όταν δεν ξέρουν πόσοι ακριβώς έχουν δηλώσει την κάθε σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top