[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Πιστεύω θα μείνουν σταθερά..Μακάρι..Πόσο έβγαλες εσύ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Πιστεύω θα μείνουν σταθερά..Μακάρι..Πόσο έβγαλες εσύ?:)

Έβγαλα 16214, άκου τι σκέφτομαι. Όποιος έβγαλε στην Θεσσαλονίκη στο 1ο πεδίο πάντα, 16 ως 17, δεν περνάει κάτι άλλο στην Θεσσαλονίκη εκτός από φπ και ιστορικό αρχαιολογικό, οι οποίες στο σύνολο προσφέρουν 370 θέσεις. Πέρυσι πιστεύω ότι κάποια παιδιά αν δεν έπιαναν φιλολογία Θεσσαλονίκης θα δήλωναν μετά νηπιαγωγών Φλώρινας ή φιλολογία Ιωαννίνων πχ. Φέτος, λόγω οικονομικών προβλημάτων, θα δηλώσουν φπ και ιστορικό Θεσσαλονίκης (?)
Όμως και οι αριστούχοι φέτος μειώθηκαν οπότε θα επηρεαστούν οι υψηλόβαθμες σχολές ελαφρώς καθοδικά άρα ίσως το ίδιο και οι υπόλοιπες.. Γιατί και το ιστορικό πέρυσι είχε 16027 με τις ίδιες θέσεις, και ο ΟΕΦΕ έκανε πρόβλεψη για 15850 (16110 για φιλοσοφία) Μπέρδεμα :P
Εσύ τι σκέφτεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ωωωω..Σύνθετη σκέψη:)
Λοιπόν..Η καθηγήτριά μου λέει ότι θα ανέβουν οι βάσεις στα μεγάλα αστικά κέντρα,και θα μειωθούν στις γύρω περιοχές..Από προβλέψεις,το φπ το κατατάσσουν στα 16000 περίποΥ.Δεν νομίζω να ανέβει.Εγώ περιμένω στασιμότητα είτε ελαφριά πτώση.Ελπίζω στο γεγονός ότι το φπ δεν έχει καλή φήμη:P
Πάντως όντως,κάποιοι,που δεν πιάνουν φιλολογία,για να μην φύγουν εκτός πόλης θα δήλωσαν φπ ή και ι-α.Μακάρει να μην είναι πολλοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ωωωω..Σύνθετη σκέψη:)
Λοιπόν..Η καθηγήτριά μου λέει ότι θα ανέβουν οι βάσεις στα μεγάλα αστικά κέντρα,και θα μειωθούν στις γύρω περιοχές..Από προβλέψεις,το φπ το κατατάσσουν στα 16000 περίποΥ.Δεν νομίζω να ανέβει.Εγώ περιμένω στασιμότητα είτε ελαφριά πτώση.Ελπίζω στο γεγονός ότι το φπ δεν έχει καλή φήμη:P
Πάντως όντως,κάποιοι,που δεν πιάνουν φιλολογία,για να μην φύγουν εκτός πόλης θα δήλωσαν φπ ή και ι-α.Μακάρει να μην είναι πολλοί!

Μακάρι! Εγώ διάβασα σε εφημερίδες ότι οι υποψήφιοι δεν θα προτιμήσουν σχολές που χρειάζονται ΑΣΕΠ γιατί έχουν γίνει δύσκολα τα πράγματα, αλλά από την άλλη η νοοτροπία αρκετών είναι απλά να περάσουν σε μια σχολή. Πάντως σε αυτό με την καλή φήμη με βρίσκεις σύμφωνη :P Σε 16000 ποιοί το κατατάσσουν; καθηγητές σου κλπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hiphopjunkie

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
κανενα νεο για πολυτεχνεια της περιφερειας?ειδικα βολο και ξανθη...ειμαι 16 μορια κατω και μ εχει φαει η αγωνια...θα πεσουν τοσο τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Μια εφημερίδα,το Εθνος νομίζω..!!Καλά,το τι λένε οι εφημερίδες δεν λέγεται!Άλλοι ανεβάζουν κατακόρυφα,άλλοι κατεβάζουν..
Άντε,και συμφοιτήτριες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Μια εφημερίδα,το Εθνος νομίζω..!!Καλά,το τι λένε οι εφημερίδες δεν λέγεται!Άλλοι ανεβάζουν κατακόρυφα,άλλοι κατεβάζουν..
Άντε,και συμφοιτήτριες:)

A ναι, αν περάσουμε μαζί κερνάω καφέ! Άντε και κανένα κουλουράκι από δίπλα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Έλα,το κουλουράκι από μένα:P
Μάλλον το πιάνουμε!!:)

(οφ τοπικ:σε ποιο σχολείο τελείωσες?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια γεια σας!!!επειδη πλησιαζουν οι μερες και εχω αρχισει ν φρικαρω (ευτυχως δεν ειμαι η μονη!) θελω να ρωτησω αν υπαρχει καποια νεα προβλεψη για τις φιλολογιες με το 10%??Εχω 18.888 μορια και περσι η σχολη με το 10% ειχε 17917 μορια.Λετε να την πιασω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση να μην?Είσαι σχεδόν 1000 μόρια πάνω!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Αν μπορεσεις να μαθεις για "Εφαρμσμενων Μαθηματικων και Φυσικων Επιστημων" ΕΜΠ θα σου ειμαι ευγνωμων!
Εχει δηλωσει ο αδερφος μου σαν πρωτη επιλογη τη σχολη και τον εχει φαει η αγωνια
ακριβως τα ιδια και εγω.αν μπορεις φιλε πες και σε μενα για αυτη τη σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzanakos2010

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tzanakos2010 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Παιδιά βλέπετε εσείς καμία πτώση για παιδαγωγικό στη Ρόδο? Ως τώρα πάντως οι εφημερίδες το δίνουν από 17850 έως 18050. Προσωπικά πιστεύω ότι θα υπάρξει οριακή πτώση. Αν και ο examsos το δίνει 18100-18200 και με άγχωσε λίγο , αλλά είδα ότι στις περισσότερες προβλέψεις που έκανε πέρυσι έχει πέσει έξω. Πάντως θα με υποχρεώνατε αν μου λέγατε τη γνώμη σας για το Παιδαγωγικό Δασκάλων της Ρόδου.... Ευχαριστώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzanakos2010

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tzanakos2010 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Έχω 17981 και έχω κινήσει για το παιδαγωγικό στο Ρέθυμνο ή τη Ρόδο, αλλά δεν ξέρω για το "πού η ζωή με πάει..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Νομίζω στην Ρόδο το πιάνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Έλα,το κουλουράκι από μένα:P
Μάλλον το πιάνουμε!!:)

(οφ τοπικ:σε ποιο σχολείο τελείωσες?)

Του Λαγκαδά, εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Πεύκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
τα δελτια ειδησεων δεν λενε τιποτα
εχουν αναφερθει ΣΕ ΟΛΑ εκτος απο αυτο
εχουν σπασει τα νευρα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Και τι να πούνε δηλαδή?
25-26 θα τα έχουμε.Δεν χρειάζεται να ασχοληθούν παραπάνω με μας:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ειναι απαραδεκτοι
βγαινει ο κατθε βλακας
μασ αγχωνει λεγοντας
οτι να ναι
κ ασχολυνται ολοι μερα
με το γαμο του πριγπιπα
στισ σπετσεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
ασχολουνται ολη μερα με το γαμο του πριγπιπα στις σπετσες
Χαχαχαχα!!Χαλαρωσε!!Φαση εχεις!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top