[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Σε αλλα η αποκλιση ειναι μικροτερη και σε αλλα μεγαλυτερη.Θα κανω την μελετη μου και θα σου πω.:spasiklas: Αν βρεις και για το 2008 δωσ'τα..:)Για ποια σχολη ενδιαφερεσαι?

Φιλενάδα ρίξε μια ματιά στις Ιατρικές και στη Νοσηλευτική(ΕΚΠΑ)! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnyy

Νεοφερμένος

Ο johnyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
θα ηθελα να ρωτησω ποιες ειναι οι βασεις που εχει δωσει ο οεφε?? που θα τις βρω??

ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtaki

Νεοφερμένος

Η myrtaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Σε αλλα η αποκλιση ειναι μικροτερη και σε αλλα μεγαλυτερη.Θα κανω την μελετη μου και θα σου πω.:spasiklas: Αν βρεις και για το 2008 δωσ'τα..:)Για ποια σχολη ενδιαφερεσαι?
Βεβαιως θα τα δωσω αν τα βρω γιατι ειναι λιγο δυσκολο:P:)μαλλον φυσικο το κοβω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Οι προβλεψεις του οεφε παντως για το 2ο πεδιο το '08 και το '07 επεσαν μεσα με σχετικα μεγαλη ακριβεια!

θα ηθελα να ρωτησω ποιες ειναι οι βασεις που εχει δωσει ο οεφε?? που θα τις βρω??

ευχαριστω
Λιγες σελιδες πισω αν κοιταξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Οι προβλεψεις του οεφε παντως για το 2ο πεδιο το '08 και το '07 επεσαν μεσα με σχετικα μεγαλη ακριβεια!
Στο 3ο πεδιο παντως το 2007 βγηκαν εντελως εξω..:P Εχεις τις εκτιμησεις που ειχαν κανει το 2008?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natty-natty

Νεοφερμένος

Η natty-natty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γεια σας παιδια,ειμαι καινουρια στο site αυτο,μηπως γνωριζει κανεις αν θα ανεβει η φιλολογια στη θεσσαλονικη?περιττο να πω πως πλεον καθε μερα που περνα αγχωνομαι ολο και περισσοτερο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Καμία πρόβλεψη για τις Φιλολογίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
παιδια
βλακιεσ λεεει ο οεφε
ελεγε το 2007
οτι οι σχολη μου θα ανεβει 800-1000
κ ανεβηκε ουτε 500
τα παραλενε νομιζω
στην τελικη κανεις δεν ξερει τι δηλωσαμε
γιατι κ περσι ελεγαν οτι θα ανεβουν τρελα ολα
κ υπηρχαν σχολες που ενω ελεγαν οτι θα ανεβουν 200-400 επεσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natty-natty

Νεοφερμένος

Η natty-natty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια
βλακιεσ λεεει ο οεφε
ελεγε το 2007
οτι οι σχολη μου θα ανεβει 800-1000
κ ανεβηκε ουτε 500
τα παραλενε νομιζω
στην τελικη κανεις δεν ξερει τι δηλωσαμε
γιατι κ περσι ελεγαν οτι θα ανεβουν τρελα ολα
κ υπηρχαν σχολες που ενω ελεγαν οτι θα ανεβουν 200-400 επεσαν

penny τί θέλεις να περάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
προγραμμα ψυχολογιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natty-natty

Νεοφερμένος

Η natty-natty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
προγραμμα ψυχολογιας
απ οτι διαβασα θα κυμανθει απο 17.550 μεχρι 17.650 μορια,κι εγω την δηλωσα για θεσσαλονικη αλλα ειμαι ακριβως στο οριο,για φιλολογικο θεσσαλονικης ακουσες κατι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
οχι γαμωτο
εχω πολυ καιρο να διαβασω εκτιμησεις
γιατι τις σχολες μασ εξαλου δεν τις αναφερει κανεις
ελπιζω αυτο που λες να μην ισχυει γιατι ειμαι στο οριο
εσυ ποσα εχεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
γιατι τις σχολες μασ εξαλου δεν τις αναφερει κανεις
Στο περιθωριο μια ζωη εσεις της θεωρητικης ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natty-natty

Νεοφερμένος

Η natty-natty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
οχι γαμωτο
εχω πολυ καιρο να διαβασω εκτιμησεις
γιατι τις σχολες μασ εξαλου δεν τις αναφερει κανεις
ελπιζω αυτο που λες να μην ισχυει γιατι ειμαι στο οριο
εσυ ποσα εχεις ?
εγω 17551,βεβαια στοχευω εκπαιδευτικης και κοινωνικης πολιτικης στο παμακ,αλλα την εβαλα δευτερη,εσυ πως τα πηγες?γιατι στην κρητη τα πραγματα ειναι πιο ευκολα,16.++ ηταν περυσι τα μορια ψυχολογιας,φιλολογικο το εβαλα τριτο αλλα φοβαμαι γιατι ακουσα μικρη ανοδο στις σχολες μεσαιας κατηγοριας.. :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
εγω 17551,βεβαια στοχευω εκπαιδευτικης και κοινωνικης πολιτικης στο παμακ,αλλα την εβαλα δευτερη,εσυ πως τα πηγες?γιατι στην κρητη τα πραγματα ειναι πιο ευκολα,16.++ ηταν περυσι τα μορια ψυχολογιας,φιλολογικο το εβαλα τριτο αλλα φοβαμαι γιατι ακουσα μικρη ανοδο στις σχολες μεσαιας κατηγοριας.. :worry::worry:
Eγω παντως πιστευω πως το πιανεις το Εκπαιδευτικης και Κοινωνικης Πολιτικης στο χαλαρο:)... Και αν τελικα τα καταφερεις, να ξερεις πως ειναι μια υπεροχη σχολη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natty-natty

Νεοφερμένος

Η natty-natty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Στο περιθωριο μια ζωη εσεις της θεωρητικης ε?:P
στο περιθωριο δε λες τιποτα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
εντελως
εγω ρε συ
δεν εχω δηλωσει κρητη
λογω χρηματων.μετα εβαλα μμε
γιατι εχει ανοιγματα
.αμα δεν περασω δεν ξερω ειλικρινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
εβαλα μονο παντειο
κ το προγραμμα
κ μετα μμε
κοιτα εφοσον η ψυχολογια
επεσε περσι
θα ειναι πολυ κουλο να ανεβει φετοσ
που ολοι εγραψαν χαλια
εσυ ξερεις κανεναν αλλο που να θελει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natty-natty

Νεοφερμένος

Η natty-natty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εντελως
εγω ρε συ
δεν εχω δηλωσει κρητη
λογω χρηματων.μετα εβαλα μμε
γιατι εχει ανοιγματα
.αμα δεν περασω δεν ξερω ειλικρινα
ελα ρε μην απελπιζεσαι..κι εγω ολα στην πολη μου τα δηλωσα γι αυτο ειμαι αγχωμενη..τωρα βασικα οτι και να λεμε οσο και να σκεφτομαστε τιποτα δεν ειναι στο χερι μας..και που ξερεις?μπορει και μια σχολη που δεν ηταν απο τις top επιλογες σου να ναι τελικα το τυχερο σου,και να την αγαπησεις στη διαρκεια,μεχρι τοτε calm,ολοι στην ιδια θεση ειμαστε..αχχ αυτη η αναμονη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ναιι
κ δεν εχω καταλαβει κατι
πως γινεται
απο εκει που μιλαγαν για τρελη πτωση
τωρα να λενε για ανοδο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top