[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
μακάρι, αν βρείς κάτι ανέβασε το κι εδώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtaki

Νεοφερμένος

Η myrtaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Υπαρχουν οι αναλυτικες εκτιμησεις 2008 για καθε σχολη απο τον ΟΕΦΕ?Γιατι βλεπω μονο γενικες εκτιμησεις ανα πεδιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtaki

Νεοφερμένος

Η myrtaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Υπαρχουν οι αναλυτικες εκτιμησεις 2008 για καθε σχολη απο τον ΟΕΦΕ?Γιατι βλεπω μονο γενικες εκτιμησεις ανα πεδιο..
Exεις δικιο...θα ψαξω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ευχαριστουμε!:) Εχω περιεργια να δω ποσο εγκυρες εκτιμησεις ειχαν κανει τοτε το 2008..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtaki

Νεοφερμένος

Η myrtaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ευχαριστουμε!:) Εχω περιεργια να δω ποσο εγκυρες εκτιμησεις ειχαν κανει τοτε το 2008..
Bρηκα για το 2007 αναλυτικα.θες να τις ανεβασω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini1908

Νεοφερμένος

Ο fotini1908 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γιατι με τα χιλια??λες??προσπαθω ν χαρω αλλα δεν ξερω ..αισιοδοξια στ φουλ!!χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirinigk

Νεοφερμένος

Η eirinigk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ρε παιδιά μήπως μπορείτε να μου στείλετε κανα link με τις εκτιμήσεις του ΟΕΦΕ???ή καμιά άλλη καινούρια εκτίμηση????Δεν αντέχω άλλο να περιμένω τις βάσεις......τόσο δύσκολη δουλειά είναι και μας παιδεύουν τόσο??????έλεος δηλαδη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ευχαριστουμε!:) Εχω περιεργια να δω ποσο εγκυρες εκτιμησεις ειχαν κανει τοτε το 2008..
apo ti eida oi στις γενικές εκτιμησεις τους, το 2008 μέσα ήταν...........!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
ρε παιδιά μήπως μπορείτε να μου στείλετε κανα link με τις εκτιμήσεις του ΟΕΦΕ???ή καμιά άλλη καινούρια εκτίμηση????Δεν αντέχω άλλο να περιμένω τις βάσεις......τόσο δύσκολη δουλειά είναι και μας παιδεύουν τόσο??????έλεος δηλαδη....
Χαλαρωσε :P Και εγω ετσι νιωθω σαν και εσενα αλλα προσπαθω να μην το σκευτομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφαν7

Νεοφερμένος

Ο Στεφαν7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

eirinigk

Νεοφερμένος

Η eirinigk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Χαλαρωσε :P Και εγω ετσι νιωθω σαν και εσενα αλλα προσπαθω να μην το σκευτομαι :P


εύκολο το χεις?????:P εσύ τί σχολή δήλωσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εγώ τις απόψεις μου εκφράζω, δεν το παίζω καθόλου αρχηγός, δεν είπα ότι ξέρω που πάνε τα τέσσερα, είπα ότι η λογική "πέρσι ανέβηκαν 500 μόρια, άρα φέτος πρέπει να πέσουν 500 μόρια" προφανώς και δεν είναι λογική αφού οι αριστούχοι είναι σχεδόν ίδιοι, ενώ την χρονία που είχε τα 500 λιγότερα μόρια από πέρσι (2008) οι αριστούχοι ήταν πολύ λιγότεροι. Αριθμοί είναι, δεν είναι ξερολίαση.
Επίσης, το παιδί που "quotαρα" μίλαγε γενικότερα και όχι για συγκεκριμένη σχολή. Γενικότερα, λοιπόν, είμαι σίγουρος ότι οι βάσεις δεν θα γίνουν όπως του 2008 και σου βάζω και στοίχημα, αν με ρώταγες για ένα τμήμα συγκεκριμένα φυσικά και λόγω προτιμήσεων θα μπορούσε είτε να ανέβει 500, είτε να κατέβει 500, αλλά αυτό σε καμία περίπτωση δεν θα συμβεί σε γενικές γραμμές και όπου συμβεί θα έχει την αντίθετη επίδραση κάπου αλλού.

Μετά να μου πείς κιόλας από που βγάζεις το συμπέρασμα ότι το παίζω αρχηγός. Μήπως επειδή είδα ένα ζωάδι να λέει σε κάποιον "χαχαχα με 15536 μόρια παίρνεις τον πούλο, κάτι τέτοιοι σαν κ' εσενα γίνονται φιλόλογοι και δεν ξέρουν να διορθώσουν μια έκθεση.." και του αντιμίλησα;

Έχεις σκεφτεί ποτέ ότι υπάρχουν και κάποιοι που βγάζουν 15000 μόρια χωρίς όμως τα φροντιστήρια και τα ιδιαίτερα που έχεις εσύ; Γιατί πχ δεν έχουν λεφτά να τα πληρώσουν; Είσαι σίγουρος ότι το 19000 με ιδιαίτερα και φροντιστήρια είναι μεγαλύτερη επιτυχία από το 15000 χωρίς;
εσυ που ξερεις αν έκανα φροντηστήρια και παιζει και ρολο και που τα παιρνει τα μόρια ....στην τεχνολογική με ΑΟΔΕ κ.λ.π. μαλα_____λες ???? αμα δεν σου κοβει μεγάλε ......δεν πας να κανεις φροντιστήρια .......... αντε το 15 να τι κανεις 16....... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtaki

Νεοφερμένος

Η myrtaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Αχ τι ωραιες που ειναι οι βασεις του 2006...............!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ειδα τις εκτιμησεις τους στο 3ο πεδιο..Και τις πραγματικες βασεις του 2007..Νταξει η αποκλιση ειναι σχετικα μεγαλη κατα την γνωμη μου..Κανουν αισιοδοξες εκτιμησεις..Κριμα..:/: Θα τα μελετησω λιγο περισσοτερο παντως με μια πρωτη ματια στο 3ο πεδιο επεσαν εντελως εξω..

apo ti eida oi στις γενικές εκτιμησεις τους, το 2008 μέσα ήταν...........!!!!!!
Οταν λες τις γενικες εκτιμησεις τους εννοεις τις τασεις ανα πεδιο ετσι?Πρεπει να δουμε τις αναλυτικες τους εκτιμησεις για να δουμε αν ηταν εγκυρες..Αν τις βρει καποιος ας μας τις δωσει..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

myrtaki

Νεοφερμένος

Η myrtaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ειδα τις εκτιμησεις τους στο 3ο πεδιο..Και τις πραγματικες βασεις του 2007..Νταξει η αποκλιση ειναι σχετικα μεγαλη κατα την γνωμη μου..Κανουν αισιοδοξες εκτιμησεις..Κριμα..:/: Θα τα μελετησω λιγο περισσοτερο παντως με μια πρωτη ματια στο 3ο πεδιο επεσαν εντελως εξω..
Δυστυχως ναι.300 μορια αποκλιση ειναι μεγαλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dadaist1989

Νεοφερμένος

Ο dadaist1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
οι εκτιμησεις του edu4u ειναι αξιοπιστες?,μονο εκει εχω βρει για γερμανικη φιλολογια και στο αρθρο που λεει οτι τσιμπανε οι σχολες με ειδικο μαθημα.
Εχει ενημερωθει κανενας απο κανενα φροντιστηριο?
Χιλιοστη φορα που το αναφερω,αλλα δε μπορω θα σκασω :(
Mε εχουν κανει να πιστευω οτι με 1542 μορια παραπανω απτη περυσινη βαση,ισως την ποιασω οριακα τη σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Το ιδιο και στο εξεταστικο κεντρο που εδινα...οι μισοι περιπου ειμασταν για αρχιτεκτονικη και απο αυτουσ πολλοι ηταν σιγουρο οτι δεν πιανουν και αλλοι ηταν στο οριο (οσο μπορουσαν να υπολογισουν) .Ας ελπισουμε οτι θα πεσουν....(που ειναι και το πιο λογικο!!!!Που θα φτασουν πια!!!!!!!::mad: ).Καλη επιτυχια σ ευχομαι...Μακαρι να πιασεισ τη 1η σ επιλογη!!!!!!!!Με τοσο καλουσ βαθμους στο σχεδιο ,σου αξιζει και με το παραπανω!!!!!!!!:)


να 'σαι καλα!!!!^_^ απο το στομα σου και στου θεου τ'αυτι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Δυστυχως ναι.300 μορια αποκλιση ειναι μεγαλη...
Σε αλλα η αποκλιση ειναι μικροτερη και σε αλλα μεγαλυτερη.Θα κανω την μελετη μου και θα σου πω.:spasiklas: Αν βρεις και για το 2008 δωσ'τα..:)Για ποια σχολη ενδιαφερεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top