[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Snoopy_has_ticks

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Στο τρίτο πεδίο πόσα μόρια είχες? Αφού είπες 18995 αν είχες έκθεση 17 σε κόβω γύρω στα 18750 στο τρίτο πεδίο να έχεις κανονικά;

τσου...18417...:(....τελοσπαντων...26 βγαινουν τελικα???Γιατι το θεμα παει ραδιο αρβυλα και ειμαι και στην επαρχια αυτη τη στιγμη ergo τα νευρα μου τσαταλια...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ναι 26 λενε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Oh crap...:(...δεν το πιανω λοιπον...Εγω ειχα βαλει ιατρικη Αθηνας,Λαρισα,Πατρα (ξερω οτι δεν τις πιανω βεβαια),Βιολογικο Αθηνας,Χημικο Αθηνας και Μουσικολογια Αθηνας...(για την οποια εχω βγαλει 20460 μορια...:P)...αυτααααα.....

Η μεγαλη μου πικρα στις φετινες πανελληνιες ηταν το γεγονος οτι στην εκθεση ο ενας μου εβαλε 17 και ο αλλος 12.5 (και ο τριτος 12) με αποτελεσμα να χασω την Ιατρικη και πιθανως το βιολογικο...It's not fair I tell you!:mad:

Keep walking..

ενταξει μην το παιρνεις απόλυτα από την πλευρα σου....... μπορει να εκανε λάθος αυτος που σου έβαλε 17,5 .... από την στιγμή που βλεπεις οτι ο αναβαθμολογητης συμφωνει με τον χαμηλόβαθμο βαθμολογητή.... αυτος που σου έβαλε 17 μάλλον του άρεσε η έκθεση σου........
ετσι και αλλιως και 2 βαθμούς παραπάνω να ειχες παλι Ιατρική δεν παίρναγες......
Το βιολογικό Αθήνας όμως μην το αποκλειεις .......μπορει να το πιάσεις και τώρα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ στην Έκθεση οι περισσότεροι τρίτοι βαθμολογητές που είδα είχαν βαθμό λίγο μικρότερο από τον χαμηλότερο των άλλων δύο. Λές και ήξεραν τους άλλους 2 βαθμούς και έβαζαν τον τρίτο βαθμό λίγο κάτω απ' αυτούς ώστε να μην μετρήσει.. Λές και ήξεραν τους άλλους βαθμούς και αντί να διορθώνουν έβαζαν χαμηλότερο για να μετρήσει το ημιαθροισμα των δυο πρώτων.

https://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=4589481

ouch... αρχίζω να φοβάμαι κ' ας είμαι 94 μόρια πάνω απ' το ΛΟΧΡΗ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Eγω πιστευω φετος οτι θα δουμε εκπληξεις στα αστικα κεντρα.Πολλες σχολες θα εκτιναχτουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
οι σχολες φυτικης παραγωγης ποσο πιστευεται οτι θα πανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margi

Νεοφερμένος

Η Margi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Bασικά μηπώς υπάρχει κάποια εκτίμηση για τις αρχιτεκτονικές?????Είμαι 4 μόρια κάτω από τη Ξάνθη και φοβάμαι....
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
παιδια μην βλεπετε τις εκτιμησεις δεν ειναι ποτε μεσα δεν εχουν στοιχεια απλα για αν πουλησουν υπομονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Bασικά μηπώς υπάρχει κάποια εκτίμηση για τις αρχιτεκτονικές?????Είμαι 4 μόρια κάτω από τη Ξάνθη και φοβάμαι....
:(

και γω για αρχιτεκτονικη παω(Αθηνα ή Θεσσαλονικη θελω)...αλλα τι να σου πω???με αυτα που ακουω τωρα τελευταια αρχιζω και γω να φοβαμαι (ενω ειμαι 219 μορια πανω απο την περσινη βαση...)...τα πηγαμε καλα στα σχεδια τρομαρα μας...βεβαια σε 2-3 εφημεριδες που εχω δει λενε για βασεις λιγο χαμηλοτερες απο της περσινες-σε αλλες λενε μεχρι και 200-250 κατω στην επαρχια...να ευχεσαι για το δευτερο(για να εισαι και σιγουρη ;ρ)!!!ξευτιλα παντως και τα πολυτεχνεια...για να μπεις αρχιτεκτονικη πρεπει να βγαλεις μορια που σε βαζουν στην Ιατρικη...αν ειναι δυνατον πια!!!!αν επιτρεπεται,σχεδια πως τα πηγες???(απο περιεργεια ρωταω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margi

Νεοφερμένος

Η Margi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δεν εγραψα πολυ καλα.....15,3 γραμμικο (δε προλαβα να το τελειωσω) και 16.5 ελευθερο..Εσυ???..Λενε οτι πηγαμε καλυτερα στο σχεδιο ομωσ αν δεισ τα ποσοστα π 15-20 στο βαθμολογικο ισοζυγιο ειναι χαμηλοτερα απο περυσι....Απλα τα ατομα που έδωσαν ειναι πιο πολλα,ομωσ δε ξερεισ αν ολοι αυτοι πανε για αρχιτεκτονικη....Ειναι και η διακοσμητικη και η γραφιστικη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Eγω πιστευω φετος οτι θα δουμε εκπληξεις στα αστικα κεντρα.Πολλες σχολες θα εκτιναχτουν.

:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφαν7

Νεοφερμένος

Ο Στεφαν7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγω ενα εχω να πω.Βλεπουμε οτι ολες οι σχολες περσυ ανεβηκαν παρα παρα πολυ και τωρα θα τις ριξουν απο 50-200 μορια (4ο πεδιο)..ε ρε...Γ@μω την Ελλαδα μου μεσα..Ολα για τα λεφτα πλεον :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Εγω ενα εχω να πω.Βλεπουμε οτι ολες οι σχολες περσυ ανεβηκαν παρα παρα πολυ και τωρα θα τις ριξουν απο 50-200 μορια (4ο πεδιο)..ε ρε...Γ@μω την Ελλαδα μου μεσα..Ολα για τα λεφτα πλεον :rant:
Tι σχεση εχει αυτο που λες? Η κινηση των βασεων εξαρταται κατα μεγαλο μερος απο τις επιλογες των υποψηφιων.
Και προσεχε πως εκφραζεσαι. Η σημερινη κατασταση δεν ειναι αντιπροσωπευτικη γενικα της Ελλαδας, αλλα ενος διεφθαρμενου κρατους που μονο ελληνικο δεν θα επρεπε να λεγεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφαν7

Νεοφερμένος

Ο Στεφαν7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφερει πως επρεπε να λεγεται,εγω βλεπω τωρα πως λεγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
:whatever:

:whatever:.


εσυ περιμενε να δεις πτωση 200 μοριων.:whistle:Aσε που αναφερομουν στα ΤΕΙ

Εγω ενα εχω να πω.Βλεπουμε οτι ολες οι σχολες περσυ ανεβηκαν παρα παρα πολυ και τωρα θα τις ριξουν απο 50-200 μορια (4ο πεδιο)..ε ρε...Γ@μω την Ελλαδα μου μεσα..Ολα για τα λεφτα πλεον :rant:
Τι εννοεις για τα λεφτα?

Οι βασεις εκτος απο τις επιλογες των μαθητων αντικατοπτριζουν και τις επιδοσεις τους στις αντιστοιχες κατευθυνσεις.Αφου η τεχνολογικη(η οποια κυριως τροφοδοτει το 4 πεδιο )τα πηγε καλα πως να πεσουν οι βασεις περισσοτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fotini1908

Νεοφερμένος

Ο fotini1908 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πριν 1μηνα γραφανε οτι οι ξενογλωσσες φιλολογιες θα πεσουν!!τωρα τι αλλαξε??
Γερμανικη φιλολογια θελω και ειμαι 300 μορια παραπανω απο τη θεσσαλονικη και 2000 πανω απο την αθηνα!!τι θα γινει??
Θα περασω??ιδου το ερωτημα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnyy

Νεοφερμένος

Ο johnyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Τι εννοεις για τα λεφτα?

Οι βασεις εκτος απο τις επιλογες των μαθητων αντικατοπτριζουν και τις επιδοσεις τους στις αντιστοιχες κατευθυνσεις.Αφου η τεχνολογικη(η οποια κυριως τροφοδοτει το 4 πεδιο )τα πηγε καλα πως να πεσουν οι βασεις?

δηλαδη εσενα θα σου φανει παραξενο αν πεσουν οι βασεις στο 4ο πεδιο. δες λιγο τις επιδοσεις στα μαθηματα βαρυτητας σε σχεση με περσυ.προφανως δεν λεω οτι θα πεσουν 300 μορια αλλα 100-150 ειναι πολυ λογικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
δηλαδη εσενα θα σου φανει παραξενο αν πεσουν οι βασεις στο 4ο πεδιο. δες λιγο τις επιδοσεις στα μαθηματα βαρυτητας σε σχεση με περσυ.προφανως δεν λεω οτι θα πεσουν 300 μορια αλλα 100-150 ειναι πολυ λογικο..

Γτ μου φαινεται οτι δεν ειπα το αντιθετο?
Ο φιλος απο πανω θεωρει την πτωση 50-200 μοριων μικρη για αυτο διαμαρτυρεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εγω εγραψα 18.3 στο γραμμικο (ευτυχως μας εδωσαν 10 λεπτα παραπανω!!!) και στο ελευθερο 18.5...τωρα που το λες εχεις δικιο...μαζι μου εδιναν παιδια που πηγαιναν για γραφιστικη,αλλα για φωτογραφιας...νομιζω ημασταν 7 απο τους 13 που ηθελαν αρχιτεκτονικες...

λοιπον,καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι να περασεις!!!!^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris278

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑ -ΒΟΛΟΣ 17620 πρόβλεψη ΟΕΦΕ ..... :( :( είναι έγκυρες οι προβλέψεις αυτές ρε παιδιά ?? :(:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top