[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kwtsia

Νεοφερμένος

Η kwnstantina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
:fool:Τι ζόρι τραβάς ρε .."Κτηνίατρε";Έχω αρχίσει να αμφιβάλλω για το αν είσαι όντως 18.Από τα γραφόμενα σου,ούτε 3 δε σε κάνω.

Και γω να πώ την αμαρτία μου δεν το βάζω πάνω απο 16 .....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί να περιμένω τις γ*μημένες τις κ*λοβάσεις... Ελλάδα του 2010, χρειάζονται ενάμιση μήνα για να βγάλουν τις βάσεις που ένας υπολογιστής θα έπρεπε να βγάζει μια ώρα μετά την λήξη της προθεσμίας κατάθεσης μηχανογραφικών. Ποιός ξέρει χάρην ποιών συμφερόντων τα καθυστερούν ενάμιση μήνα.. Εφημερίδες; Γιοί και συγγενείς Υπουργών κλπ, που ξαφνικά "βρίσκουν" τα χαμένα τους μοριάκια;

Να πώ ότι μπορούσε ένας μαθητής να ζητήσει επαναβαθμολόγηση, και γι αυτό τον λόγο καθυστερούσαν, οκ, αλλά όχι, δεν μπορεί.

Γιατί ρε ΥΠΕΠΘ; Ποιόν εξυπηρετείς;

ΥΓ: Πραγματικά πιστεύω αυτό που έχω πεί νωρίτερα, ότι με γνώσεις Προγραμματισμού 3ης Λυκείου μπορεί να βγεί ένας- αργός- αλγόριθμος που να κάνει την δουλειά των βάσεων, με πολύ υπομονή όμως από αυτόν που θα το φτιάξει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Νομίζω φταίει το γεγονός ότι όλοι παίρνουν άδειες το καλοκαίρι και δε θα είχε μείνει κανένας στο υπουργείο.Να χάσουν τη Μύκονο για τα σκατόπαιδα;No way :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Μπά, αν έφτιαχναν ένα πρόγραμμα ένα άτομο μόνο χρειάζονταν να το εκτελέσει και να τα ανακοινώσει.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Νομίζω φταίει το γεγονός ότι όλοι παίρνουν άδειες το καλοκαίρι και δε θα είχε μείνει κανένας στο υπουργείο.Να χάσουν τη Μύκονο για τα σκατόπαιδα;No way :P

Πες το ψεματα! Αφου δεν υπαρχει "Επιδομα ταχειας ανακοινωσης βασεων εισαγωγης σε ΑΕΙ και ΤΕΙ" δεν εχουν λογο να βιαζονται!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Πες το ψεματα! Αφου δεν υπαρχει "Επιδομα ταχειας ανακοινωσης βασεων εισαγωγης σε ΑΕΙ και ΤΕΙ" δεν
εχουν λογο να βιαζονται!;)

Χαχαχαχαααα :rofl::worship:

@Μπαμπίνο και το ένα άτομο διακοπές θα κάνει.Βέβαια μπορεί να παίζεται και καμιά βρωμοδουλειά από πίσω!Who knows?!Ένα είναι το αποτέλεσμα!Περιμένουμεεε......:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Μην λετε κακα λογια για τα παιδια του υπουργειου σας παρακαλω...επειδη υπαρχει μια πολυυυυυυ μικρη καθυστηρηση θα το κανουμε θεμα;σας παρακαλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Πες το ψεματα! Αφου δεν υπαρχει "Επιδομα ταχειας ανακοινωσης βασεων εισαγωγης σε ΑΕΙ και ΤΕΙ" δεν εχουν λογο να βιαζονται!;)
Ωραίος!!!!:worship::worship::worship::worship::worship::rofl::rofl::vroum::vroum::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ξέρει κανείς μήπως πόσο θα πάει η Μηχανικός Περιβάλλοντος;
Μηπως θα επρεπε να κοιταξεις τον τιτλο του thread και μετα να αναδιατυπωσεις την ερωτηση σου;Λεω εγω τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danai!

Νεοφερμένος

Η Danai! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Μηπως θα επρεπε να κοιταξεις τον τιτλο του thread και μετα να αναδιατυπωσεις την ερωτηση σου;Λεω εγω τωρα...

Εννοούσα στο περίπου...προς τα πάνω ή προς τα κάτω!Τώρα αν εσύ μετράς και τη λεπτομέρεια,παρ την την ερώτηση όπως την θες:


Μήπως έχει ακούσει κανείς κάποια εκτίμηση για τη σχολή των Μηχανικών Περιβάλλοντος;

Ευχαριστημένος;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Εννοούσα στο περίπου...προς τα πάνω ή προς τα κάτω!Τώρα αν εσύ μετράς και τη λεπτομέρεια,παρ την την ερώτηση όπως την θες:


Μήπως έχει ακούσει κανείς κάποια εκτίμηση για τη σχολή των Μηχανικών Περιβάλλοντος;

Ευχαριστημένος;:/:
Οχι...:Pαν πεις πολη κατι μπορει να γινει...και για να εχουμε καλο ρωτημα πως και ρωτας(λογω ηλικιας το λεω...μην αρπαχτεις παλι:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Οχι...:Pαν πεις πολη κατι μπορει να γινει...και για να εχουμε καλο ρωτημα πως και ρωτας(λογω ηλικιας το λεω...μην αρπαχτεις παλι:D)

Ξάνθη θα προτιμούσα,λόγω απόστασης!Αν και τελικά σας έβγαλα από τον κόπο και το είδα μόνη μου...Ρωτάω γιατί θέλω να ξέρω πού κυμαίνεται ο στόχος μου!Απ ό,τι είδα πάντως θα πέσει!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idem

Νεοφερμένος

Η Idem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πόσο περίπου αναμένετε τη βάση στο ΤΕΙ Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Διακόσμησης και Σχεδιασμού Αντικειμένων στις Σέρρες; Η σχολή άνοιξε πέρυσι και η βάση της είναι στα 13.389. Είμαι 200 μόρια πάνω. Τι ελπίδες έχω, γιατί με αγχώνει που είναι καινούργια σχολή. Λέτε να ανέβει πολύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ρε γαμώτο, μπορεί κανείς να μου πει πως θα περάσουν οι γαμημένες οι μέρες για τις βάσεις?????:mad: Δε περνάνε με τίποτα!!!!! Τι θα κάνω τελοσπάντων στη ζωή μου??? Θα είμαι Ιατρός Αλεξ/πολης ή Τοπογράφος ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Καμια καινουργια εκτιμηση παιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
καταρχας ηρεμησε ...σε εχει πιασει το αγχος .δεν ειναι τιποτα.δεκα μερουλες ειναι.
οσο για μενα ναι περσι εκανα μια λαθος επιλογη κ φετος τη διορθωνω.τωρα το πως κ γιατι δν σε αφορα.απλα μην το θεωρεις απιθανο να μην σου αρεσει η σχολη που διαλεξες και να θελεις κατι αλλο...καλη σου επιτυχια!
το κακο ειναι πως λειτουργει και εκει το συστημα με λάθος τροπο.... έπρεπε να μπαινουν και τα παιδια που τελειωσαν περυσι στο ίδιο καλάθι... και οχι οπωσ ειναι τωρα το 10% που με 18,880 περυσινά μόρια μπαινεις σε σχολή που ο φετινος μπαινει με 15.000 μόρια......
και να διατηρειται ο βαθμος δυσκολίας των πανελληνιων με καποια στανταρντς σε σταθερο υψηλό επίπεδο για να μπορουν να ξεχωρισουν πραγματικα οι αριστότατοι απο του αριστους και όχι να γινεται ενα τεράστιο στριμωξιδι χιλιάδων υποψηφιων που εχουν πανω απο 18.500 μόρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Πόσο περίπου αναμένετε τη βάση στο ΤΕΙ Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Διακόσμησης και Σχεδιασμού Αντικειμένων στις Σέρρες; Η σχολή άνοιξε πέρυσι και η βάση της είναι στα 13.389. Είμαι 200 μόρια πάνω. Τι ελπίδες έχω, γιατί με αγχώνει που είναι καινούργια σχολή. Λέτε να ανέβει πολύ;
εχω ακουσει οτι η συγκεκριμμενη σχολή εχει φοβερή ζήτηση.... και θα ανεβει παρα πολύ φετος...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Καμια καινουργια εκτιμηση παιζει?
στον σημερινο "Αγγελιοφορο της Θεσσαλονικης" ο καθηγητης Στρατηγάκης εχει καινουργια ανάλυση και μιλάει για οριακή πτωση σε ιατρικές 18,950 αλεξανδρουπολη κ.λ.π. www.agelioforos.gr :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
στον σημερινο "Αγγελιοφορο της Θεσσαλονικης" ο καθηγητης Στρατηγάκης εχει καινουργια ανάλυση και μιλάει για οριακή πτωση σε ιατρικές 18,950 αλεξανδρουπολη κ.λ.π. www.agelioforos.gr :P
πρεπει να πατησεις "εντυπα" και μετα "δειτε την εντυπη εκδοση" .... μετροφυλλωντας τις σελιδες θα το βρεις..... εχει τιτλο " Το Δ.Ν.Τ. καθορίζει τις βάσεις" καπως ετσι............:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top