[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Σε ευχαριστούμε! Μας δίνεις πολλή δύναμη κ ελπίδες μ αυτό που μόλις εγραψες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ποσο πιστευεται οτι θα ανεβουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
γιατι δεν υπαρχουν εκτιμησεις για σχολες με ειδικο μαθημα;
ας πούμε τι εκτιμήσεις υπάρχουν για την αγγλικη φιλολογια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
γιατι δεν υπαρχουν εκτιμησεις για σχολες με ειδικο μαθημα;
ας πούμε τι εκτιμήσεις υπάρχουν για την αγγλικη φιλολογια;

Αυτο ειπα και γω χτες και δεν καταλαβαινω τον λογο!!!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Αυτο ειπα και γω χτες και δεν καταλαβαινω τον λογο!!!!!:hmm:

έλα ντε..δεν πειράζει όμως καλύτερα. αυτέσ οι εκτιμήσεις μόνο μας αγχώνουν περισσότερο.
Μόνο στο edu4u.gr έχει εκτιμήσεις για αυτές τισ σχολές όπου λέει ότι θα ανέβουν :'(

Πιστεύετε θα χει και φέτος πολλή ζήτηση η αγγλική φιλολογία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Πιστεύετε θα χει και φέτος πολλή ζήτηση η αγγλική φιλολογία?

Τα ναυτιλιακα στον Πειραια????? Αφου πιασαμε τις σχολες με ειδικο..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Πιστεύετε να πέσουν οι βάσεις στο ιστορικό-αρχαιολογικό Αθηνών ή να μείνουν σταθερές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Πω...εχω αγχωθει αρκετα...Θελω να περασω Επιστημης Υπολογιστων στο Ηρακλειο. Περυσι ειχε βαση 14700 και φετος εγω εβγαλα 15400 .
Υπαρχει λετε περιπτωση να ανεβει η βαση της τοσο ; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
χμμ..αποτι βλεπω με τις βασεις των 3 τελευταιων ετων (09-08-07) δεν το πιανεις... Οι εκτιμησεις μεχρι τωρα το θελουν γυρω στα 18300 αλλα ποτε δεν ξερεις....Παντως το πιανεις με τις βασεις (2001 εως 2006)..;)
Πιστευω ειναι τμημα με αυξημενη ζητηση τα τελευταια χρονια οποτε γιαυτο εχει ανεβει τοσο...Μην απογοητευτεις απο τωρα αλλα μην εχεις και τρελες ελπιδες...Σου το λεω απλα για να μην πεσεις απτα συννεφα σε περιπτωση π δν πεσει 287 μορια.........:hmm:
Παντως υπαρχουν και αρκετες παραπλησιες σχολες στα μορια σου..Τι αλλο δηλωσες..?

Δεν νομιζω να υπαρχει παραπλησια σχολη.Δευτερη επιλογη Στατιστικη ΟΠΑ.Ισως μου αρεσει περισσοτερο απο ΔΕΤ οποτε δεν θα στεναχωρηθω αν δεν πεσει 287 μορια.Το ξερω οτι δεν εχω πολλες ελπιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Πω...εχω αγχωθει αρκετα...Θελω να περασω Επιστημης Υπολογιστων στο Ηρακλειο. Περυσι ειχε βαση 14700 και φετος εγω εβγαλα 15400 .
Υπαρχει λετε περιπτωση να ανεβει η βαση της τοσο ; :(
Oxi φιλε μου/

Κανε τις διακοπες σου δεν εχεις προβλημα.

Μην τρελαινεστε, αν μη τι αλλο οι βασεις θα πεσουν, τωρα ποσο ο Θεος και η ψυχη τους ! !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
αγαπητα μου παιδια:P μην ακουτε τις εικασιες του καθενος και μην κανετε εκτιμησεις για τις βασεις! κατα 90% πεφτουν εξω. κανεις δεν ξερει τι αποφασιζει ο μαθητης την ωρα που συμπληρωνει το μηχανογραφικο. εγω το ειχα αλλαξει 3 φορες. απολαυστε τις διακοπουλες σας και οτι ειναι να γινει θα γινει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
έλα ντε..δεν πειράζει όμως καλύτερα. αυτέσ οι εκτιμήσεις μόνο μας αγχώνουν περισσότερο.
Μόνο στο edu4u.gr έχει εκτιμήσεις για αυτές τισ σχολές όπου λέει ότι θα ανέβουν :'(

Πιστεύετε θα χει και φέτος πολλή ζήτηση η αγγλική φιλολογία?

πλάκα κάνεις οτι θα ανεβουν...ποσο πια μπορούν να ανέβουν;
όσο για τη ζήτηση έχουν αρκετή, αρκεί να δεις τις βάσεις των άλλων φιλολογιών σε σύγκριση με τα αγγλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
το θεμα ειναι ποσο μπορει να ανεβει το καθετι.παντωσ επειδη τα αγγλικα ηταν ευκολα λογικα θα ανεβουν οι σχολεσ με αγγλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
πολιτικων μηχανικων απθ ποσο λετε να παει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
το θεμα ειναι ποσο μπορει να ανεβει το καθετι.παντωσ επειδη τα αγγλικα ηταν ευκολα λογικα θα ανεβουν οι σχολεσ με αγγλικα

κοιτα εγώ εχω 22093 μορια..υπαρχει περιπτωση ας πουμε να τα ξεπερασουν αυτα τα μορια οι αγγλικες φιλολογιες; να αρχισω να ανησυχω; xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
οχι ρε ουτε καν,εσυ εισαι τελια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ είμαι 400 μόρια πιο κάτω απο την διαιτολογία Καρδίτσας! Λέτε να πέσει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dadaist1989

Νεοφερμένος

Ο dadaist1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
καλημερα-καλησπερα παιδια!
μια ερωτηση!
ξαναέδωσα φέτος παννελήνιες και με ειδικό μάθημα γερμανικά βγάζω 12.990,μπορει και λιγο παραπανω,καθε site μου βαγαζει αλλα μορια,χαχαχα! και περυσι η γερμανικη της αθηνας ειχε 11.618.
λέτε να μην μ φτάσουν τα 1372 μορια παραπανω?ημουν σχετικα χαρουμενος απαξ και εγραψα πανω απτη βαση στο ειδικο,αλλα ενας καθηγητης γνωστού φροντιστηρίου γερμανικής μου είπε ότι υπολογίζει να ανέβει πάνω απο 1000 μορια.
Πείτε καμια γνωμη προβλεψη για γερμανικη φιλολογια αθηνας!
ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleana2011

Νεοφερμένος

Η eleana2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου είσαι ήδη μέσα στη σχολή! Συγχαρητήρια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dadaist1989

Νεοφερμένος

Ο dadaist1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Σε ευχαριστω!κι εγώ ελπίζω ναι μαι με το καλό οκτώβρη στη σχολή,απλα αυτός ο καθηγητής μ είπε εντάξει να χες βγαλει πάνω απο 15.000 να σου λεγα ότι είσαι μέσα σίγουρα.τόσο πολύ θα ανέβει?:redface:
μεχρι 1372 είναι καλα:P
ενδιαφερεσαι και συ για σχολη με ειδικο μάθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top