[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
OΠως το φανταζομουν ιατρικες + 50 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris_92

Νεοφερμένος

Ο lefteris_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
μακαρι η αστυφυλακων να ειναι τοσα λιγα οσα λεει γιατι ακουσα κατι για 16000... αλλα προβλεψεις ειναι αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
αρα θα εχουμε μικρη πτωση η μικρη ανοδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Αλλού εκτιμάται πτώση, αλλού ανοδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
OΠως το φανταζομουν ιατρικες + 50 μορια.
αυτό από που το συμπέρανες πάλι ένας θεός ξέρει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
αχα.ποσο πιστευεται οτι θα ειναι η ανοδοσ στισ κανονικεσ ? εκτοσ απο στρατιωτικεσ κ αστυνομια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
αχα.ποσο πιστευεται οτι θα ειναι η ανοδοσ στισ κανονικεσ ? εκτοσ απο στρατιωτικεσ κ αστυνομια
Ποια σχολή σε ενδιαφέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ψυχολογια.ειμαι 197 μορια πανω απο την περσινη βαση.κ περσι επεσαν κ τα 4 τμηματα τησ,δηλαδη ολα,η αθηνα επεσε 260 αρα δεν εχει ζητηση.απλα φοβαμαι μηπως λογω οικονομικησ κρισησ ανεβουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ψυχολογια.ειμαι 197 μορια πανω απο την περσινη βαση.κ περσι επεσαν κ τα 4 τμηματα τησ,δηλαδη ολα,η αθηνα επεσε 260 αρα δεν εχει ζητηση.απλα φοβαμαι μηπως λογω οικονομικησ κρισησ ανεβουν
το ότι η βάση μιας σχολής πέφτει δν πάει να πει πως αυτή δν έχει ζήτηση...απλώς τα θέματα ήταν δυσκολότερα και τα άτομα που έγραψαν 18κ + ήταν ελάχιστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
περσι΄?πανευκολα ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

ψυχολογια.ειμαι 197 μορια πανω απο την περσινη βαση.κ περσι επεσαν κ τα 4 τμηματα τησ,δηλαδη ολα,η αθηνα επεσε 260 αρα δεν εχει ζητηση.απλα φοβαμαι μηπως λογω οικονομικησ κρισησ ανεβουν
Μάλλον περνάς;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
δν ξέρω αν ήταν πανεύκολα ή δύσκολα...σίγουρα όμως είναι διαφορετικά από το να καθόμαστε σπίτι μας και να τα λύνουμε από ότι να είμαστε στο εξεταστικό κέντρο...πάντως το ότι η ψυχολογία δν είχε ζήτηση κι έτσι έπεσε 200+ μόρια δν μπορώ να το δεχτώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
αυτό από που το συμπέρανες πάλι ένας θεός ξέρει....

Απο το γεγενος οτι οι μεγαλυτερες βασεις που δινουν πλεο στις εκτιμησεις ανεβαινουν.Και η θεσσαλονικη θα φτασει μπορει 19450 προς το τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Απο το γεγενος οτι οι μεγαλυτερες βασεις που δινουν πλεο στις εκτιμησεις ανεβαινουν.Και η θεσσαλονικη θα φτασει μπορει 19450 προς το τελος.
μπορεί να φτάσει και 19999 αν το θες πολύ

ΥΓ: ο καθένας (εφημερίδα, ιστοσελίδα κλπ.) δίνει τις δικές του εκτιμήσεις
19450???? 90 μόρια παραπάνω από πέρσυ? χαλάρωσε ρε φίλε...επειδή εσύ έγραψες αρκετά καλά στην έκθεση δν πάει να πει πως όλοι οι άλλοι θα μείνουμε απ' έξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

olga17

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Για το ΤΕΙ Κοινωνικης Εργασιας στην Κρητη(12719 μόρια-1ο Πεδιο),πιστευετε οτι υπαρχει καμμια πιθανοτητα να πεσει γυρω στο 11.600-11.700?( ονειρευομαι,το ξερω..:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Για το ΤΕΙ Κοινωνικης Εργασιας στην Κρητη(12719 μόρια-1ο Πεδιο),πιστευετε οτι υπαρχει καμμια πιθανοτητα να πεσει γυρω στο 11.600-11.700?( ονειρευομαι,το ξερω..:P )
ουδέν αδύνατον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
:worry: Παιδια στο 3ο πεδιο οι σχολες του 18500 θα ανεβουν πανω απο 100-150 μορια?? (πχ κτηνιατρικη καρδιτσας?)

Εχω 18644 και αν δεν μπω εκει τοτε μπαινω σιγουρα ΗΜΜΥ (Ξανθη και μετα με μεταγραφη απθ) αλλα το σκυλομετανιωσα που την εβαλα αμεσως μετα! δεν μου αρεσουν καθολου οι υπολογιστες και τα σχετικα! ειμαι της βιολογιας βλεπετε :P χιλιες φορες να χα βαλει Βιολογια μετα:(
Αν ανεβει η κτηνιατρικη (περσι ηταν στην καρδιτσα 18475) και δεν μπω και μπω ΗΜΜΥ τελικα δεν ξερω τι θα κανω! Μου ρχεται να μην κανω καν τον κοπο να παω εκει! :confused: Με 10% του χρονου γινεται να μπω σε καποια αλλη του 3ου πεδιου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Να πέσει αγγλικλη αθήνας δεν παίζει ε...την κατσαμε! Μάλλον πάω για δεύτερο γύρο πανελλήνιες κ μετά να δώ τι ψυχοφάρμακα θα παίρνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
:worry: Παιδια στο 3ο πεδιο οι σχολες του 18500 θα ανεβουν πανω απο 100-150 μορια?? (πχ κτηνιατρικη καρδιτσας?)

Εχω 18644 και αν δεν μπω εκει τοτε μπαινω σιγουρα ΗΜΜΥ (Ξανθη και μετα με μεταγραφη απθ) αλλα το σκυλομετανιωσα που την εβαλα αμεσως μετα! δεν μου αρεσουν καθολου οι υπολογιστες και τα σχετικα! ειμαι της βιολογιας βλεπετε :P χιλιες φορες να χα βαλει Βιολογια μετα:(
Αν ανεβει η κτηνιατρικη (περσι ηταν στην καρδιτσα 18475) και δεν μπω και μπω ΗΜΜΥ τελικα δεν ξερω τι θα κανω! Μου ρχεται να μην κανω καν τον κοπο να παω εκει! :confused: Με 10% του χρονου γινεται να μπω σε καποια αλλη του 3ου πεδιου?
δν νομίζω να ανέβουν φίλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top