[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
https://wwk.kathimerini.gr/kathnews/graph/11-07-10/s14.pdf

Νεες εκτιμησεις βασεων με περιθωριο λαθους +50/-50 μοριων..;)
*** Τετοιου ειδους προβλεψεις περσι επαληθευτηκαν τουλαχιστον με το περιθοριο συν-πλην 50 μοριων ή ειναι οτι ναναι..???????? Οποιος γνωριζει ας απαντησει ...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ναι περσι ετσι εγινε.αλλα φετος ειναι περιεργα τα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Αφου δεν σε ενδιαφερουν γιατι το δηλωσες?Στην τυχη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
πιο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Αφου δεν σε ενδιαφερουν γιατι το δηλωσες?Στην τυχη?
αναφερεσαι στο ΗΜΜΥ μου..??
τοτε πιστευα οτι δεν παιζει να μην μπω κτηνιατρικη οποτε ελεγα ας βαλω οτι ναναι μετα...! ακουγα οτι ανηκει και στα ''επαγγελματα του μελλοντος'' επειδη ειναι με υπολογιστες :P και ειπα ας το βαλω να υπαρχει..!
Τωρα ομως μαυτα που ακουω δεν ειμαι και 100% σιγουρος οτι με 18644 πιανω κτηνιατρικες............Οποτε αν μπω μετα ΗΜΜΥ ξανθης θα πεσω απτα συννεφα..:( βλακεια μου.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
αναφερεσαι στο ΗΜΜΥ μου..??
τοτε πιστευα οτι δεν παιζει να μην μπω κτηνιατρικη οποτε ελεγα ας βαλω οτι ναναι μετα...! ακουγα οτι ανηκει και στα ''επαγγελματα του μελλοντος'' επειδη ειναι με υπολογιστες :P και ειπα ας το βαλω να υπαρχει..!
Τωρα ομως μαυτα που ακουω δεν ειμαι και 100% σιγουρος οτι με 18644 πιανω κτηνιατρικες............Οποτε αν μπω μετα ΗΜΜΥ ξανθης θα πεσω απτα συννεφα..:( βλακεια μου.......
δλδ ρε φίλε τώρα τι ακούς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
δλδ ρε φίλε τώρα τι ακούς?
τα παιδια της θετικης με 18000-19000 μορια αυξηθηκαν απο περσι.. (μειωθηκαν βεβαια αυτοι της κλιμακας 19000-20000) και ετσι σκεφτομαι οτι φετος θα υπαρχουν περισσοτερα παιδια (θετικης κατευθ.) με 18700-800-900 που αν δεν πιανουν ιατρικη πιθανοτατα να εχουν δηλωσει κτηνιατρικη που ειναι παραπλησιο αντικειμενο...........επισης ακομα και χρονιες που η ιατρικη επεφτε οπως το 2006 ή 2007 νομιζω, η κτηνιατρικη ανεβαινε σταθερα 200+ μορια.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
τα παιδια της θετικης με 18000-19000 μορια αυξηθηκαν απο περσι.. (μειωθηκαν βεβαια αυτοι της κλιμακας 19000-20000) και ετσι σκεφτομαι οτι φετος θα υπαρχουν περισσοτερα παιδια (θετικης κατευθ.) με 18700-800-900 που αν δεν πιανουν ιατρικη πιθανοτατα να εχουν δηλωσει κτηνιατρικη που ειναι παραπλησιο αντικειμενο...........επισης ακομα και χρονιες που η ιατρικη επεφτε οπως το 2006 ή 2007 νομιζω, η κτηνιατρικη ανεβαινε σταθερα 200+ μορια.......
μν το λες...συνήθως η δεύτερη επιλογή είναι φαρμακευτική....δν νομίζω να έχεις πρόβλημα με τόσα μόρια πάνω...γτ τόση απαισιοδοξία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
κ εγω φοβαμαι μηπως ανεβουν.ειμαι 197 μορια πανω μονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
μν το λες...συνήθως η δεύτερη επιλογή είναι φαρμακευτική....δν νομίζω να έχεις πρόβλημα με τόσα μόρια πάνω...γτ τόση απαισιοδοξία?
χμμ..ας το ελπισω...;)..thx για την εμψυχωση :P
Τα μηχανογραφικα δηλωνονται μεχρι 20/07 ε? Αρα μενει μια μερα (τυπικα)...
Μετα την ολοκληρωση των μηχανογραφικων θα εχουμε μια πιο ξεκαθαρη εικονα για τις φετινες βασεις?? Δηλαδη θα μπορουν να γινουν εγκυροτερες εκτιμησεις ή παλι θα ειναι οπως μεχρι τωρα...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
χμμ..ας το ελπισω...;)..thx για την εμψυχωση :P
Τα μηχανογραφικα δηλωνονται μεχρι 20/07 ε? Αρα μενει μια μερα (τυπικα)...
Μετα την ολοκληρωση των μηχανογραφικων θα εχουμε μια πιο ξεκαθαρη εικονα για τις φετινες βασεις?? Δηλαδη θα μπορουν να γινουν εγκυροτερες εκτιμησεις ή παλι θα ειναι οπως μεχρι τωρα...???
σίγουρα θα μπορούν να πάρουν περισσότερο δείγμα για τις δημοσκοπήσεις αλλά η σφαγή θα γίνει τον Αύγουστο :D...ρε συ δν νομίζω να πέφτουν όλοι τόσο έξω...και με τα +-50 τις πιάνετε τις σχολές σας...δν έχετε να φοβάστε τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ναι αλλα λενε οτι ολα θα πανε 50 πανω η κατω.αυτο ειναι χαζο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ναι αλλα λενε οτι ολα θα πανε 50 πανω η κατω.αυτο ειναι χαζο
αυτή δίνουν μίά βάση και λένε και ένα +-50 για να είναι μέσα ή πολύ κοντά...με 196 μόρια πάνω εγώ σου λέω ότι δν έχεις να φοβάσαι κάτι..τώρα αν θες πάλι συνέχισε να φοβάσαι και να κοιμάσαι με το άγχος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
χαχαχαχαχα.ειναι περιεργα τα πραγματα λογω οικονομικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Έχετε ακούσει/βρεί τίποτε νέες εκτιμήσεις τελευταία? Αν ναί, ένα λινκ θα ηταν ευπρόσδεκτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanopassion

Νεοφερμένος

Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
https://wwk.kathimerini.gr/kathnews/graph/11-07-10/s14.pdf

Νεες εκτιμησεις βασεων με περιθωριο λαθους +50/-50 μοριων..;)
*** Τετοιου ειδους προβλεψεις περσι επαληθευτηκαν τουλαχιστον με το περιθοριο συν-πλην 50 μοριων ή ειναι οτι ναναι..???????? Οποιος γνωριζει ας απαντησει ...............
Αθλιες προβλεψεις.:mad:Δεν μπορει να ειναι ανεβασμενη η ιατρικη αθηνων και να πεφτει τοσο η ιατρικη αλεξανδρουπολης ,εφοσον φετος αυξηση στο γενικο βαθμο προσβασης εχουμε μεταξυ 18-19,ενωμεταξυ 19 -20 εχουμε μειωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Για ΔΕΤ τι λετε?ειμαι 287 ολοκληρα μορια κατω.Οι εκτιμισεις απο τα αρθρα δεν ειναι καθολου αισιοδοξες ..Ειναι μια σχολη που ειναι σε 4ο και 5ο πεδιο πως να υπερεαστει αραγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Για ΔΕΤ τι λετε?ειμαι 287 ολοκληρα μορια κατω.Οι εκτιμισεις απο τα αρθρα δεν ειναι καθολου αισιοδοξες ..Ειναι μια σχολη που ειναι σε 4ο και 5ο πεδιο πως να υπερεαστει αραγε?
χμμ..αποτι βλεπω με τις βασεις των 3 τελευταιων ετων (09-08-07) δεν το πιανεις... Οι εκτιμησεις μεχρι τωρα το θελουν γυρω στα 18300 αλλα ποτε δεν ξερεις....Παντως το πιανεις με τις βασεις (2001 εως 2006)..;)
Πιστευω ειναι τμημα με αυξημενη ζητηση τα τελευταια χρονια οποτε γιαυτο εχει ανεβει τοσο...Μην απογοητευτεις απο τωρα αλλα μην εχεις και τρελες ελπιδες...Σου το λεω απλα για να μην πεσεις απτα συννεφα σε περιπτωση π δν πεσει 287 μορια.........:hmm:
Παντως υπαρχουν και αρκετες παραπλησιες σχολες στα μορια σου..Τι αλλο δηλωσες..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Γιατι στις σχολες με ειδικο μαθημα δεν βγαινει προβλεψη??? Ενδιαφερομαι για ναυτιλιακα στο παπει και δεν εχω δει τιποτα!!! Εσεις τι πιστευετε??? Παντως δεν εχει και την τρομερη ζητηση επειδη απαιτει κ ειδικο μαθημα και επιπλεον οσοι το δηλωνουν δεν το βαζουν στις πρωτες τους επιλογες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakilg4

Νεοφερμένος

Ο sakilg4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Επειδη εδώσα δευτερη χρονια και με ολο τον ντορο που γινετε με τις βασεις να ξερετε οτι περυσι ακομα και εκτιμησεις της τελευταιας μερας πριν την ανακοινωση λαθος ηταν..Προσωπικα σ αυτο π ενδιαφερομουν διναν το οικονομικο στο αριστοτελειο 16800 και ηταν 16400 οποτε μην πανικοβαλεστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top