[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
μακαριιιιιιιιιιι.εσυ που θελεις ?
για 10η φορά σήμερα θα πω ότι θέλω ιατρική θεσσ. και είμαι 68 μόρια πάνω από την περσινή βάση :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
μεσα εισαι ανετα.τυχερε.ελπιζω να μην ανεβουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
μεσα εισαι ανετα.τυχερε.ελπιζω να μην ανεβουν
και να ανέβουν (που δν θα ανέβουν δλδ) 68 ολόκληρα μόρια αποκλείεται..καμία 20αριά το πλ πλ..

ΥΓ: ρε είδες πόσο αισιόδοξα σκέφτομαι εγώ?..όχι σαν εσένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
χαχαχα δικιο εχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ελπιζω να περασουμε κ οι 2.μου αρεσει πολυ η σχολη αυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ελπιζω να περασουμε κ οι 2.μου αρεσει πολυ η σχολη αυτη
έχεις πάρει απόψεις από πρώτο χέρι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ναιι.κ ειδα κ τα μαθηματα κ μου αρεσουν παρα πολυ ολα.τωρα δεν ξερω θα δειξει.ελπιζω να εχεις δικιο κ να μην ανεβουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Συμφονώ τιποτα δεν ειναι σιγουρο και κανεις δεν μπορει με σιγοθρια να ξερει προσ τα που θα κινηθεί φέτος ο κάθε μαθητής καθώσ εχουν γίνει πολλέσ αλλαγές και σχετικά με το εκπαιδευτικο (καταργηση βασης) και γενικά λογω της κατάστασης της χώρας με την κρίση και ανεργία. Για αυτο δεν αξίζει ναστεναχωριόμαστε. Εγώ έχω απογοητευτεί και έχω κλαψει πολύ μ αυτές τισ εκτιμήσεις που κάνει ο καθένας. Αλλά δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο. Θα περασω το καλοκαίρι μου όσο πιο ξέγνοιαστα γίνεται κι απο κει και πέρα οτι γραψαμε γράψαμε και όλα θα κριθούν τον Αύγουστο. Αυτό συμβουλεύω να κάνεται κ όλοι οι συμπασχοντες εδώ! Ας ξεχάσουμε για λίγο αυτη τη δύσκολη χρονια κ ασ μην ακούμε κανέναν. Δεν είναι στο χέρι μας πλέον. Εμείς κάναμε οτι μπορουσαμε απο και κ περα θα δειξει. Πάντως να προσθέσω ότι οι βάσεις κατα προσωπική μου αποψη θα πέσουν πολυ περισσοτερο απο τισ εκτιμησεις των εφημερίδων καθώς το κράτος προσπαθεί να αποροφήσει τουσ νέουσ στην τριτοβάθμια, ήδη έχει ανακοινωθεί ότι θα αυξήσει όσο ειναι δυνατον τισ θέσεις εισακτέν κ τέλος όπωσ όλοι γνωρίζουμε η φετινή υπήρξε απο τις δυσκολότερες χρονιές. Τσιμπημένα θέαματα αυστηρη βαθμολογηση με αποτέλεσμα μεγαλη <αποτυχια> των μαθητων αν μπορουμε φυσικα να τη χαρακτηρίσουμε ετσι σε σχεση με προηγουμενα χρονια παντα. Γ αυτο ασ μην απελπιζομαστε. Ας χαλαρωσουμε κ ας προσπαθησουμε οσο χρόνο έμεινε να αποκαταστήσουμε το χρονο διασκεδασης που χασαμε αυτά τα χρονια!:) Καλό καλοκαίρι σε όλουσ παιδια κ εύχομαι πραγματικα να επιτύχουμε όλοι το στόχο μας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ναιι.κ ειδα κ τα μαθηματα κ μου αρεσουν παρα πολυ ολα.τωρα δεν ξερω θα δειξει.ελπιζω να εχεις δικιο κ να μην ανεβουν.
απορρώ ποιος σου έβαλε αυτό το πράγμα στο νου και δν μπορείς να το βγάλεις με τπτ

ΥΓ: παραμύθι, κάνε μία μετάφραση στα αγγλικά το κείμενο που έγραψες, για να δω αν πραγματικά αξίζεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
χαχα όποτε θες!:P Αλλά παίζεις με τον πόνο μου ε βραδιάτικα η μάλλον πρωινιάτικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
βασικα εγω το σκεφτομαι κ το ακουσα κ στην τηλεοραση,αν εχεις δικιο κερναω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
βασικα εγω το σκεφτομαι κ το ακουσα κ στην τηλεοραση,αν εχεις δικιο κερναω
παράξενο....σύμφωνα με το έθνος η ψυχολογία στο Πάντειο αναμένεται να πέσει 250 μόρια..κι εσύ είσαι 200 πάνω...ΈΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ναι αλλα δεν μπορεις να ξερεις τι θα γινει.ελπιζω να εχεις δικιο.φοβαμαι σου ειπα γιατι,κανεις δεν παει επαρχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ναι αλλα δεν μπορεις να ξερεις τι θα γινει.ελπιζω να εχεις δικιο.φοβαμαι σου ειπα γιατι,κανεις δεν παει επαρχια
το ψευδώνυμό σου θα έπρεπε να είναι απαισιοδοξία :P
γτ τι έχουμε στην επαρχία? :P

ΥΓ: αυτό ίσχυε ανέκαθεν, δν ισχύει μόνο φέτος με την οικονομική κρίση (τάχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
αχχαχαχ.ειμαι ο πιο ατυχος ανθρωπος που υπαρχει.κ εγω επαρχια ηθελα να γλυτωσω απο τα ζωα,αλλα δεν παιζουν λεφτα.αυτο που λεω ειναι οτι ολο κ λιγοτεροι θα ερθουν λογω οικονομικης κρισης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
αχχαχαχ.ειμαι ο πιο ατυχος ανθρωπος που υπαρχει.κ εγω επαρχια ηθελα να γλυτωσω απο τα ζωα,αλλα δεν παιζουν λεφτα.αυτο που λεω ειναι οτι ολο κ λιγοτεροι θα ερθουν λογω οικονομικης κρισης
αυτό ίσχυε πάντα όπως ανέφερα και πριν...το οικονομικό ήταν πάντα ένα σοβαρό ζήτημα για τις σπουδές...οπότε δν υπάρχει κάτι ιδιαίτερο τη φετινή χρονιά...αυτό που καθορίζει τις βάσεις πιστεύω πως είναι κατά κύριο λόγο η δυσκολία των θεμάτων...ο αριθμός των υποψηφίων (με υψηλά μόρια) που θα δηλώνουν ιατρική, νομική, ψυχολογία, παιδαγωγικά κ.ά. θα είναι πάνω κάτω ίδιος...εκτός αν γίνει καμία έκπληξη (όπως είχε γίνει με τα παιδαγωγικά διότι οι δάσκαλοι διορίζονταν απευθείας)...πιστεύω πως με τέτοιο βαθμό δν έχεις να φοβάσαι τπτ (όσοι και να 'ναι οι ενδιαφερόμενοι οι περισσότεροι θα δουν την πλάτη σου :P)

ΥΓ: καληνύχτα/καλημέρα σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
χαχαχαχαχ.εισαι πολυ καλοσ.μου φτιαχνεισ τη διαθεση.οντωσ εχεις δικιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
καλημερα παιδια γεια σας και καλο καλοκαιρι!πως βλεπετε τη βαση της στρατιωτικης σχολης ευελπιδων(γενικη σειρα παντα)?περσι ειχε 16431..τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top