[Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

olgajour1993

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
καλησπερα σε ολους!!επειδη καθομαι και το ψαχνω μιας και εγω περιμενω αποτελεσματα για το 10% να θυμαστε πως οι βασεις του 10% σχετιζονται περισσοτερο με τις περσινες βασεις του 10% και οχι του 90%!!!
επειδη εγω ελεγα παντα πως ειχα μικρη διαφορα με τις περσινες του 90% αλλα δεν επαιρνα στα σοβαρα τις περσινες του 10% τωρα εχω λιγο(εως πολυ) στεναχωρηθει!!anyway!!καλη επιτυχια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
με 12.260 λεσ να μπαινεις δημοτικης?:hmm:
δύσκολα είναι η αλήθεια....αλλά ποτέ δεν ξέρεις αν ποντάρεις στη μειωμένη ζήτηση των παιδαγωγικών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
δύσκολα είναι η αλήθεια....αλλά ποτέ δεν ξέρεις αν ποντάρεις στη μειωμένη ζήτηση των παιδαγωγικών
Eγω παλι εβγαλα 12.533 :worry::( εχω αγχωθει και μονο στη σκεψη πως μπορει να μην περασω πουθενά και δεν θελω με τιποτα να ξαναπερασω το λουκι των Πανελληνιων. :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Eγω παλι εβγαλα 12.533 :worry::( εχω αγχωθει και μονο στη σκεψη πως μπορει να μην περασω πουθενά και δεν θελω με τιποτα να ξαναπερασω το λουκι των Πανελληνιων. :no:
Εντάξει εσύ έχεις δηλώσει περισσότερες σχολές αφού έβαλες και νηπιαγωγών και βρεφονηπιοκόμων. Το παιδί είναι και αγόρι και νηπιαγωγών και βρεφονηπιοκόμων επιλέγονται μόνο από κορίτσια σχεδόν, οπότε δήλωσε τα παιδαγωγικά μόνο. Καλή επιτυχία και στους 2. Εγώ πάντως που ξαναέδωσα φέτος διάβασα με συνέπεια από φεβρουάριο και μετά και έγραψα 17.900 κοντά...οπότε μην αποκλείετε την δεύτερη φορά μπορεί να τα πάτε καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Εντάξει εσύ έχεις δηλώσει περισσότερες σχολές αφού έβαλες και νηπιαγωγών και βρεφονηπιοκόμων. Το παιδί είναι και αγόρι και νηπιαγωγών και βρεφονηπιοκόμων επιλέγονται μόνο από κορίτσια σχεδόν, οπότε δήλωσε τα παιδαγωγικά μόνο. Καλή επιτυχία και στους 2. Εγώ πάντως που ξαναέδωσα φέτος διάβασα με συνέπεια από φεβρουάριο και μετά και έγραψα 17.900 κοντά...οπότε μην αποκλείετε την δεύτερη φορά μπορεί να τα πάτε καλύτερα
ευχαριστούμε πολύ ! Επισης! :) ναι, ειχα περισσοτερες επιλογες ειναι η αληθεια.. Και παλι συγχαρητηρια που ξαναεδωσες και εβγαλες τοσα μορια!:clapup: ! εσυ την πρωτη φορα δηλαδη ποσο ειχες γραψει αν επιτρεπεται ?:hmm: ουφ.... ειναι τεραστιος αγωνας παλι κι αυτος.. ψυχοφθορος μες στο ιδιο αγχος κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
ευχαριστούμε πολύ ! Επισης! :) ναι, ειχα περισσοτερες επιλογες ειναι η αληθεια.. Και παλι συγχαρητηρια που ξαναεδωσες και εβγαλες τοσα μορια!:clapup: ! εσυ την πρωτη φορα δηλαδη ποσο ειχες γραψει αν επιτρεπεται ?:hmm: ουφ.... ειναι τεραστιος αγωνας παλι κι αυτος.. ψυχοφθορος μες στο ιδιο αγχος κτλ.
είχα γράψει 16.700 κάτι... εντάξει δίκιο έχεις αλλά σου είναι ήδη γνωστά όσα διαβάζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
@Εvi : ναι, εχεις δικιο.. αλλα μετα απο ενα χρονο που δεν εχω ανοιξει βιβλιο δεν θα ειναι δυσκολο στο να προσαρμοστω παλι στο κλιμα αυτων των μαθηματων ; Ενταξει, και παλι παρα πολυ καλος βαθμος αυτος που ειχες και στην αρχη ! ;) Καλα, κατσε να δουμε αν θα περασουμε , και τα συζηταμε κι αυτα μετα με το θεμα των εξετασεων ! :) ας ελπισουμε να μη χρειαστει!

@rainbowarrior : σιγουρα παιζει κι αυτο το ρόλο του ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dora1993

Νεοφερμένος

Η dora1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
με 13200 για ιστορικο ιωαννινων τι λετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
@Εvi : ναι, εχεις δικιο.. αλλα μετα απο ενα χρονο που δεν εχω ανοιξει βιβλιο δεν θα ειναι δυσκολο στο να προσαρμοστω παλι στο κλιμα αυτων των μαθηματων ; Ενταξει, και παλι παρα πολυ καλος βαθμος αυτος που ειχες και στην αρχη ! ;) Καλα, κατσε να δουμε αν θα περασουμε , και τα συζηταμε κι αυτα μετα με το θεμα των εξετασεων ! :) ας ελπισουμε να μη χρειαστει!

@rainbowarrior : σιγουρα παιζει κι αυτο το ρόλο του ! :)
Ναι όντως...!!! η σχολη που είσαι δεν σου αρέσει καθόλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Ναι όντως...!!! η σχολη που είσαι δεν σου αρέσει καθόλου;
Οχι .. Προσπαθησα να μου αρεσει ... αλλα τιποτα.. δεν γινεται με το ζορι.. (η νοσηλευτικη ηταν απο τις τελευταιες μου επιλογες)
Το ονειρο μου ειναι να δουλευω με τα παιδια και τελος. ετσι με φανταζομαι ..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Οχι .. Προσπαθησα να μου αρεσει ... αλλα τιποτα.. δεν γινεται με το ζορι.. (η νοσηλευτικη ηταν απο τις τελευταιες μου επιλογες)
Το ονειρο μου ειναι να δουλευω με τα παιδια και τελος. ετσι με φανταζομαι ..:redface:
Σε κάποια ιδιωτική σχολή να προσπαθήσεις για βρεφονηπιοκόμος; Εντάξει είναι οι δύσκολοι οι καιροί βέβαια...Αν δν τα καταφέρεις με το δεκα τοις εκατό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Σε κάποια ιδιωτική σχολή να προσπαθήσεις για βρεφονηπιοκόμος; Εντάξει είναι οι δύσκολοι οι καιροί βέβαια...

το σκεφτηκα ακομα κι αυτο αλλα αλλο να εχεις ενα πτυχιο απο ΑΕΙ η ΤΕΙ και αλλο απο ιδιωτικο.. :/:
Θα προτιμισουν 1000 φορες αυτον απο το ΤΕΙ παρα απο το ιδιωτικο πχ. (σκεφτομαι και τα χρηματα εννοειται)
Εχω σκεφτει ακομα και τις κατατακτηριες , αλλα δεν ξερω πως θα βγαλω τη νοσηλευτικη... πραγμτατικα ! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
το σκεφτηκα ακομα κι αυτο αλλα αλλο να εχεις ενα πτυχιο απο ΑΕΙ η ΤΕΙ και αλλο απο ιδιωτικο.. :/:
Θα προτιμισουν 1000 φορες αυτον απο το ΤΕΙ παρα απο το ιδιωτικο πχ. (σκεφτομαι και τα χρηματα εννοειται)
Εχω σκεφτει ακομα και τις κατατακτηριες , αλλα δεν ξερω πως θα βγαλω τη νοσηλευτικη... πραγμτατικα ! :(
εντάξει παλεύεται σαν σχολή ειναι μια φιλη μ κ ξερω... αλλά εντάξει πιστεύω θα μπεις κάπου αλλου φέτος εχεις πιθανότητες αρκετες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γεωργια δεν εχεις σκεφτει να πας σε καποια γειτονικη χωρα να σπουδασεις αυτο που θες;
Τα εξοδα πανω-κατω ειναι τα ιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Γεωργια δεν εχεις σκεφτει να πας σε καποια γειτονικη χωρα να σπουδασεις αυτο που θες;
Τα εξοδα πανω-κατω ειναι τα ιδια
Μονο σαν σκεψη το εχω ! Δεν ξερω αν θα μπορουσα να το κανω πραξη, Δημητρη !

Μακαρι Ευη να ειναι ετσι οπως τα λες ! Δεν θελω να εχω υπερβολικη θετικη ενεργεια μηπως απογοητευτω στο τελος, αλλα υπαρχουν ελπιδες πιστευω..εχω δηλωσει σχολες νηπιαγωγων, παιδαγωγικα και βρεφ/μιας σε ολες τις πολεις..Περισυ δεν περασα με το 90% για 80 μόρια Βρεφ/μια στα Γιαννενα . Και φετος δηλωσα και την τριτεκνια. τι στο καλο δηλαδη ;! :hmm:απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι !:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Μονο σαν σκεψη το εχω ! Δεν ξερω αν θα μπορουσα να το κανω πραξη, Δημητρη !

Μακαρι Ευη να ειναι ετσι οπως τα λες ! Δεν θελω να εχω υπερβολικη θετικη ενεργεια μηπως απογοητευτω στο τελος, αλλα υπαρχουν ελπιδες πιστευω..εχω δηλωσει σχολες νηπιαγωγων, παιδαγωγικα και βρεφ/μιας σε ολες τις πολεις..Περισυ δεν περασα με το 90% για 80 μόρια Βρεφ/μια στα Γιαννενα . Και φετος δηλωσα και την τριτεκνια. τι στο καλο δηλαδη ;! :hmm:απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι !:P
Καλη επιτυχία εύχομαι!!!! περιμενω νεα οταν βγουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Καλη επιτυχία εύχομαι!!!! περιμενω νεα οταν βγουν!!
Ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :):hug: εισπραττω το ενδιαφερον σου και την στηριξη και νιωθω πολυ ομορφα ! Σε ευχαριστω πολυ !
Επισης ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας και για τον χρονο σας ! :redface:
Εννοειται πως θα σου πω τα νεα μόλις τα μαθω !! :D:hug::kissing:Να μου πεις κι εσυ τα δικα σου αποτελεσματα ομως ! πού θελεις να περασεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :):hug: εισπραττω το ενδιαφερον σου και την στηριξη και νιωθω πολυ ομορφα ! Σε ευχαριστω πολυ !
Επισης ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας και για τον χρονο σας ! :redface:
Εννοειται πως θα σου πω τα νεα μόλις τα μαθω !! :D:hug::kissing:Να μου πεις κι εσυ τα δικα σου αποτελεσματα ομως ! πού θελεις να περασεις;
Εγώ ήθελα νομική αλλά θα περάσω μάλλον στη σχολή του άβαταρ χαχαχαχα:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Εγώ ήθελα νομική αλλά θα περάσω μάλλον στη σχολή του άβαταρ χαχαχαχα:clapup::clapup:
ωωωωωωωωωω !!! :eek: :DΕνδιαφερον !!! αντε , με το καλο λοιπον !!! :) Ο,τι καλυτερο ευχομαι !! Μπράβο !!!:):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
ωωωωωωωωωω !!! :eek: :DΕνδιαφερον !!! αντε , με το καλο λοιπον !!! :) Ο,τι καλυτερο ευχομαι !! Μπράβο !!!:):clapup:
ευχαριστώ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top